S PROLECEM...........

Ava G.

Primećen član
Poruka
525
Eto,najzad je stiglo-my favourite season- s znakom Ariesa..........Sta devojke,dame rade s proleca?A sta mladici ? Malo optimizma i vedrine u temu........e,Betty,daj sad onu bubamaricu............Sta je neophodno promeniti s proleca ? :razz: ;) ;) p.s.Trenutno se osecam fantasticno,a i danas proslavljam neciji rodjendan.........spring's fever.............zato i tema............. :-D Kakve sve asocijacije budi ?
 
E jedva docekah prolece, ja se vec dva dana samo setam, a trebalo bi da ucim, ali bas me briga doslo prolece! Mada malo mi je lice sad pod ovim suncem bez veze dakle neki tretmani, malo neka rekreacija, mislim vecina nas je omlitavela tokom zime, jao ne znam sta promeniti...
 
divna tema...:)

prolece je definitvno najlepse godisnje doba...vreme za optimizam, za nove pocetke...za budjenje i rast..za nadu...vreme za osmehe i prijatelje, za setnje i igru sa decom...

zivot cveta i mirise,i to me me samo po sebi cini srecnom..
volim prolece:wink:
 
gigule:
ja sam jela sladoled

i svako proleće isto- moj muž vadi našu "bibliju" (knjiga o baštovanstvu) i čita planira kombinuje...
slatke muke i maštarije ...

e čuju se žabe napolju

basta, basta! meni su svi prozori zauzeti raznim biljkama u raznim fazama budjenja
sve klija, ponesto i cveta. koju knjigu lista tvoj muz? i ja mucim neku enciklopediju bastovanstva i planiram masive. pocela sam i da sadim gladiole i dalije :-D
jedva docekah sunce
 
Aj sto su mi se deca pustila s lanca, al ja se vise ne mogu svrteti u kuci. Juce sam dobila upalu misica vozeci rolere po Keju, u subotu smo se cerka i ja popele na Avalu ( ja je malo i nosila), a muzpuz je zahvalan sto ga makar ne cimam po gradu i shopingu ( e tu se konacno skockam pa sa drugaricom (?) od prodavnice do prodavnice. Prozori su mi i dalje blago zamagljeni, terasa pod teretom prasine, al to ne mogu, jos uvek...
 
Ja sam ostavila cigarete! :)

Pocela da sljakam i za lovu napokon.
(Ovo je prolecni bingo!8-) )


Vracam se u formu i malo pre sam se polila ledenom vodom! :razz:
Osecam se fenomenalno! A uskoro idem na put!
Put putujeeeeeem!

A resila sam cvrsto da ostavim i slatkise i forum. Jedno po jedno, polako, ali sigurno! :lol:

U svakom slucaju, ja sam dete cveca i proleca! :razz:
 
a meni psi vole da gaze ali ne dam im... grdim im pričam da to nije lepo ali vredi samo ograđivanje...što se mačaka tiče to je malo teže,znam znam...

@mojra
čita se knjiga sve o vrtu m. schubert

i ja sam gladiole već stavila u zemlju i iznela napolje japansku čuvarkuću koja je zimovala unutra jer je jako jako mala...
i tako svašta nešto lepo...
 
mi ih imamo toliko da već moram da uključujem ono ..s onim tableticama... ono što se tabletice metu u aparatić pa to ispušta neki miris pa komarci ugibaju...
izlaze iz podruma .... rojevi krvožednih dosadnih komaraca ...
 
Proleće - za desetak dana mi je rođendan, znači torta i pokloni i buket mog omiljenog cveća koje počinje da cveta baš za moj rođendan (lale) i koji dobijem od mame i tate, i to uvek onoliko lala koliko punom godina (plus jednu, ako je paran broj), tako da je to sada već ogroman buket (moram da kupim neku veću vazu, pomalo zabrinjavajuće, ali mrzi me sad da mislimo tome).
Drugo - bašte kafića, naočare za sunce i nes kafa....mmmm....
Treće - šetnja, šetnja, šetnja
Četvrto - moram malo ozbiljnije da shvatim teretanu (prolećna garderoba i tako to)
Peto - svakog proleća planiram da odem na par dana u Budimpeštu (blizu je a baš je lepa), i na kraju ništa. Možda ove godine.
 
LePiaf:
Ja sam vec ubio prvog komarca ove godine. Okrshaj ce biti dug, krvav i nadasve zabavan. Pobednik se zna, ali... let the games begin!
:shock: I ja veceras prvog....i to onog dugonogog velikog...a oni su najlukaviji ako ti jednom pobegne ko da predoseca da ga juris pa se sakrije u neku rupetinu...ali razmazao sam zid sa njim! :twisted:
 

Back
Top