služi li žena samo za trpanje ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
RATJA:
služi li žena samo za trpanje ?
ili ima još kakvu ulogu ?
sem ono pranja nogu , kuwanja ručka , ometanja gledanja foodbala (ogromnom guzicom),da doda piwo i da po isto skoči do prodavnice ....
hmm ..ajd čemu još služi ?
:shock: Mislim da treba da te bude sramota i z kog ugla posmatras zene,da nas nije sta biste vi radili? Ti ne mozes da nabrojis 3 stvari koje uopste radis u zivotu osim..... :mad:
 
frozen1982.:
Decko,mislim da bi najbolji odgovor mogle da ti daju Anakin,Lexa i raindog posto su one prave male domacice....al prvo moraju da pitaju muzeve smeju li na net ovako kasno. :mrgreen:
Pero,Pero,....muvanje provokacijom decku ce da se obije o glavu.....jel vidis. :lol:
Aham predosecam ... tu lavinu... :lol:

Ebi ga malo je neupucen cemu zene sluze...
"Malo sam neupucen zasto mi je veliki i ukrucen"....
 
RATJA:
služi li žena samo za trpanje ?
ili ima još kakvu ulogu ?
sem ono pranja nogu , kuwanja ručka , ometanja gledanja foodbala (ogromnom guzicom),da doda piwo i da po isto skoči do prodavnice ....
hmm ..ajd čemu još služi ?
Eeeee, nemoj tako, covece al generalizujes...Pa mene je moj bivsi redovno ometao u gledanju fudbala i svih ostalih sportova...Ali fudbal je narocito mrzeo....Jedva sam uspevala da ga ubedim da pogleda finale LS, a i tad je obicno plakao....A jes da je imao guzicu imao je........
 
teresa:
Eeeee, nemoj tako, covece al generalizujes...Pa mene je moj bivsi redovno ometao u gledanju fudbala i svih ostalih sportova...Ali fudbal je narocito mrzeo....Jedva sam uspevala da ga ubedim da pogleda finale LS, a i tad je obicno plakao....A jes da je imao guzicu imao je........

Da mi je znati koja me ovo bivša opanjkava....
Jeste plaćem kad vidim 11 budala koje trče po livadi za loptom.
Ništa u životu nisu zaradili rukama, samo nogama.
A glavu čuvaju ko da je za fakultet.
I dosta sa mojim dupetom, nadji novo...
 
RATJA:
služi li žena samo za trpanje ?
ili ima još kakvu ulogu ?
sem ono pranja nogu , kuwanja ručka , ometanja gledanja foodbala (ogromnom guzicom),da doda piwo i da po isto skoči do prodavnice ....
hmm ..ajd čemu još služi ?

pa to uglavnom, samo josh da dodam brisanje dupeta posle kenjanja, podsecanje nedeljom da bi ipak mogao malo da se proplakne i promeni gace, jer ona braon shtafta nazad i zhute fleke napred vec polako pochinju da shire neugodne mirise, da mu kazhe da bi mogao i zube da opere ponekad , chisto da ga ljudi ne izbegavaju kad im se direktno obraca
da mu nadje te iste gace i charape jer sam nije u stanju
kao i da mu sipa jelo u tanjir jer sam takodje nije u stanju
da mu kupuje garderobu jer naravno znate vec ...

ah da i obavezno da pere wc sholju iza njega poshto sam nije u stanju ni sopstvena g.ovna da pochisti
mmm shta ono josh ... ma da ne duzhim , znate uglavnom i sami ...
 
RATJA:
služi li žena samo za trpanje ?
ili ima još kakvu ulogu ?
sem ono pranja nogu , kuwanja ručka , ometanja gledanja foodbala (ogromnom guzicom),da doda piwo i da po isto skoči do prodavnice ....
hmm ..ajd čemu još služi ?
Eeee. decko moj dragi!
Veliki problem imas ako je tako usko tvoje glediste na zadatu temu.
Neki procep u tvom mozgu- mozda!
Lose zivotno iskustvo?
Zao mi je ako je stvarno tako i ako se ne da promeniti!
 
RATJA:
služi li žena samo za trpanje ?
ili ima još kakvu ulogu ?
sem ono pranja nogu , kuwanja ručka , ometanja gledanja foodbala (ogromnom guzicom),da doda piwo i da po isto skoči do prodavnice ....
hmm ..ajd čemu još služi ?

Temu naravno zakljuchavam.

Revoltiranom autoru iste napominjem da ima zuti karton...Izgleda da si poprilichno neuspeshan kod zena chim si ovako besan...

t.c.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top