Moja ljubav - bivsa, sadasnja, buduca ...

ona_1

Početnik
Poruka
5
NEKADA DAVNO:
ja imala 14, a on 18 godina. bilo lijepo i nezaboravno. igrom slucaja, on otisao na jednu a ja na drugu stranu, i tako proslo 15 godina.

SADA:
slucajno se sreli! ja udata, on ozenjen ali bez obzira... ponovo se nebo okrenulo. opet one iste ulice, opet onaj isti osjecaj, opet oni isti pogledi! srecemo se na kafi, pricamo o bezveze stvarima, cesto sutimo, neznamo sta da jedno drugom kazemo. odlucujemo da ostanemo u kontaktu. pricamo svaki dan telefonom, pisemo svaki dan sms, pomijesani osjecaji...

Sta vi mislite o bivsoj ljubavi...???
 
ona_1:
NEKADA DAVNO:
ja imala 14, a on 18 godina. bilo lijepo i nezaboravno. igrom slucaja, on otisao na jednu a ja na drugu stranu, i tako proslo 15 godina.

SADA:
slucajno se sreli! ja udata, on ozenjen ali bez obzira... ponovo se nebo okrenulo. opet one iste ulice, opet onaj isti osjecaj, opet oni isti pogledi! srecemo se na kafi, pricamo o bezveze stvarima, cesto sutimo, neznamo sta da jedno drugom kazemo. odlucujemo da ostanemo u kontaktu. pricamo svaki dan telefonom, pisemo svaki dan sms, pomijesani osjecaji...

Sta vi mislite o bivsoj ljubavi...???


Sta mislim o bivsoj ljubavi...pa cim je bivsa ne mislim ama bas nista :lol:
 
ona_1:
NEKADA DAVNO:
ja imala 14, a on 18 godina. bilo lijepo i nezaboravno. igrom slucaja, on otisao na jednu a ja na drugu stranu, i tako proslo 15 godina.

SADA:
slucajno se sreli! ja udata, on ozenjen ali bez obzira... ponovo se nebo okrenulo. opet one iste ulice, opet onaj isti osjecaj, opet oni isti pogledi! srecemo se na kafi, pricamo o bezveze stvarima, cesto sutimo, neznamo sta da jedno drugom kazemo. odlucujemo da ostanemo u kontaktu. pricamo svaki dan telefonom, pisemo svaki dan sms, pomijesani osjecaji...
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????? Sta je bilo na kraju? Jel se desilo nesto vece?
Uh..ja imam slican neki slucaj...
 
moja prva najiskrenija ljubav ce uvek biti u mom srcu , ali to je jedna duga prica od 8 meseci, ima razloga zashto bih bila sa njim ponovo, ali ne mogu a da se ne setim njegove ljubomore, zbog koje mi je zamalo od najboljeg druga napravio invalida, jednostavno je previshe...
a trenutno ne pomishljam ni na koga sem na moju sadashnju ljubav, ali inace ja raskidam sa ljudima iz razloga(mozda kada bi on mene shutno-ali to mi se do sad nije desilo)

kratke veze/avanture ne racunam jer njih ima stalno a i tu nema emocija, samo strasti(u mom slucaju je tako)
 
odyebi budalu...yebesh ljubav to je prikriveno...ljudi definishu ljubav na osnovu prve ljubavi...to je loshe...ubrzo bi se pokazalo kao iluzija i sve bi prslo...drzhi se braka i choveka s kojim si odluchila provesti zhivot...gledaj kako da to shto imash uchinish shto boljim...zayebi lelemude od kojih ti srce igra...mashta je jedno zhivot je drugo...
 
hehehehe kao podgrijani krompir... bivsa ili neispunjena. mislim da je oboje!!!

sta ce biti dalje... trenutno svakodnevno pricamo telefonom, razmisljamo o tome da odemo negdje na dva dana, onako jednostavno radoznalosti radi. dosad se nista vece nije desilo, vjerovatno jer ima kocnica s moje strane. nisam osoba koja tek tako skrene s puta. kad sam to njemu rekla, njegov odgovor je bio "nisam ni ja, ali s tobom bi mi bilo to nesto sasvim normalno!". mada moram reci da ni davno, kad smo bili zajedno nije se desilo nista vece. Tja, bili smo djeca!!!
 
ona_1:
NEKADA DAVNO:
ja imala 14, a on 18 godina. bilo lijepo i nezaboravno. igrom slucaja, on otisao na jednu a ja na drugu stranu, i tako proslo 15 godina.

SADA:
slucajno se sreli! ja udata, on ozenjen ali bez obzira... ponovo se nebo okrenulo. opet one iste ulice, opet onaj isti osjecaj, opet oni isti pogledi! srecemo se na kafi, pricamo o bezveze stvarima, cesto sutimo, neznamo sta da jedno drugom kazemo. odlucujemo da ostanemo u kontaktu. pricamo svaki dan telefonom, pisemo svaki dan sms, pomijesani osjecaji...

Sta vi mislite o bivsoj ljubavi...???
obicno je sve u redu sa mojim bivsima. ali, ako se budem udala za sadasnjeg decka u buducnosti, sigurno nece biti kafa sa bivsim.
u svakom slucaju, ono sto znam zasigurno jeste da nece se desiti da cutimo i da nemam sta da mu kazem.......
 
ona_1:
hehehehe kao podgrijani krompir... bivsa ili neispunjena. mislim da je oboje!!!

sta ce biti dalje... trenutno svakodnevno pricamo telefonom, razmisljamo o tome da odemo negdje na dva dana, onako jednostavno radoznalosti radi. dosad se nista vece nije desilo, vjerovatno jer ima kocnica s moje strane. nisam osoba koja tek tako skrene s puta. kad sam to njemu rekla, njegov odgovor je bio "nisam ni ja, ali s tobom bi mi bilo to nesto sasvim normalno!". mada moram reci da ni davno, kad smo bili zajedno nije se desilo nista vece. Tja, bili smo djeca!!!


Mislim da se on vratio u tvoj zivot da ponovo spoznas zasto je on bivsi i zasto si sa covjekom za kojeg si udana.
Bili ste djeca i ti u njemu vidis ono bezbrizno doba....
Ne znam da li je taj vikend pametan potez....imaces onda sta da objasnjavas.
Da li zelis da rasturis svoj brak ili povrijedis svoga muza i svoju djecu?
 

Back
Top