uza ili kraca kosa kod muskarca

aha pa onda da se svađamo u fazonu - Kolko puta sam ti rekla da ne diraš moju četku? I šta ja sad da radim kad si potrošio ceo šampon? Aaaaaa to je moja gumica za kosu! :lol:
Imala sam jednog dečka s dugom kosom, njega sam obožavala (ne zbog kose, naravno) ali trenutak u kome je rešio da mi pokloni svoju kiku u nekoj kutijici bila je presudna da mi sada pomisao na njega bude baš mučna :lol:
 
majcheki:
aha pa onda da se svađamo u fazonu - Kolko puta sam ti rekla da ne diraš moju četku? I šta ja sad da radim kad si potrošio ceo šampon? Aaaaaa to je moja gumica za kosu! :lol:
Imala sam jednog dečka s dugom kosom, njega sam obožavala (ne zbog kose, naravno) ali trenutak u kome je rešio da mi pokloni svoju kiku u nekoj kutijici bila je presudna da mi sada pomisao na njega bude baš mučna :lol:

awww poklonio ti je kosicu ....
 
majcheki:
Jel to ima neki poseban smisao? Ozbiljno...
Meni je baš bio odvratan gest... Dati nekome gomilu dlaka u nekoj kutijici, brrrrr... meni nekako bilo grozno :(

Pa oni su prilično osjetljivi po pitanju svoje kose (govorim o ovima sa indijanskom dužinom za koju su potrebne godine truda)... ne podnose kad neko napravi neki negativni komentar ili da je dira ...
U zavisnosti koliki pristup imaš njegovoj kosi znaš koliko povjerenja ima u tebe/koliko mu značiš tako da je takav poklon nešto special...
 

Back
Top