Zasto su S.Milosevicha Otrovali?

vzeoy7y9

Primećen član
Poruka
862
Svim je poznato da je pok. Slobodan Milosevich, probao da spasi raspad bivsu Jugoslaviju, i da je dao otpor stranim i domacim teroristima, ali malo od nas je znalo, (kao predsednik) kakav dogovor je imao sa Zapadom do 1999 USA-NATO bombardovanje Srbiju i Srpske zemlje, jer mu nisu dali sanse ,da dokaze SVETU, da je na teritoriju Jugoslavije i sam zapad financirao terorizam.
Posle njegovu isporuku u UN. Haski zarvor, gde su ga otrovali, S.Milosevich nije imao drugi izlaz nego da izjavi SVETU, da je posle 1943 Zapad pripremao da srusi Jugoslaviju, i kakve su sve ucene na njega primenjivao! ,sve dok se teroristi u Jugoslaviju nisu ojacali a potom su se u Bosnu i kosovo razplantali, gde su mu sa bombama USA-NATO uskratili, kao presednicka duznost, od teroriste da brani svoj narod!...
Vecna mu slava!
 
Hm, mislis "Zasto se S.Milosevich otrovao?" ;)

Pa valjda je hteo da odglumi bolest, da bi ga prebacili u Moskvu. Samo sto je malo preterao sa tim drugim lekovima.
(naravoucenije: slusajte cika doktora, i ne igrajte se sami sa lekovima)
(ima jos jedna: ko zastupa samog sebe na sudjenju, ima budalu za klijenta)

Neko rece "opet se zahebao, ali je ovog puta samo on platio cenu" 8)
 
15940275473c6ce320682d0560142999.jpg


"Tako sam nadmudrio tribunalske *edere, licimure i demone! Zbogom Sheveningenu, na **** te nabijem..." (copyright by Marvin (Paranoid Android), fb92)

8)
 
Arhangel NS:
У оригиналу иде : " И тако сам средио кикиндске педере, улизице, демоне и лицимУре." Лик је стваран, а прича за ону емисију "Да се најежиш"...
Ne bre, taj lik iz "da se najezis" je komsija jednog mog ortaka na nbg (hehe, zezas?).
On je inace davao glasove svim onim lutkama iz "nikad izvini" (mada nije i autor scenarija, koliko sam video u novinama, neki tip i riba su pisci)

A ovaj Kikindjanin je ko zna sta sad, penzioner, tako nesto. Legenda Kikinde, sta ces :)
 
st.maurice:
Hm, mislis "Zasto se S.Milosevich otrovao?" ;)

Pa valjda je hteo da odglumi bolest, da bi ga prebacili u Moskvu. Samo sto je malo preterao sa tim drugim lekovima.
(naravoucenije: slusajte cika doktora, i ne igrajte se sami sa lekovima)
(ima jos jedna: ko zastupa samog sebe na sudjenju, ima budalu za klijenta)

Neko rece "opet se zahebao, ali je ovog puta samo on platio cenu" 8)
Pojma ti nemaš ni sa lekovima a kamoli sa Sheveningenom.... ajde objasni kako je dobijao lekove u najstrože čuvanom zatvoru na svetu gde se posetioci skidaju do gola i pretresaju? Prvo, pre oko mesec dana lekar koji mu je radio analize izneo je tu tvrdnju a ne SM... zatim je on sam dva dana ranije napisao pismo koje je odneto u Rusku Ambasadu i objavljeno dan kasnije tj. dan pred njegovu smrt. Dalje, umro je kako je umro i niko nije to registrovao iako kontrole postoje i sa video nadzorom i vizuelnom kontrolom na 30 minuta.

Prva zvanična vest je bila da je umro prirodnom smrću.... njihova, zatim kad je ovo počelo da izlazi na videlo, onda je uvažena Shemale Karla rekla da se ubio... dok je bila na skijanju, pa kad su ljudi počeli da pričaju kako tamo ne da ne možeš da se ubiješ već da niko ne može ni da pomisli da unese nešto sa strane... sad menjaju priču .... link

http://www.forbes.com/home/feeds/ap/2006/03/14/ap2594078.html

Klasičan slučaj kao kod istrage, kad uhvatiš nekoga u laži.

Za ostale neboluzne ideje kao i divljenje ideji sa 92 nemam reči. Time dokazuješ sve ono o čemu govorim od prvog tvog pojavljivanja ovde. I nema veze priča o tome da li je SM mučenik ili tiranin. Mi u Srbiji dobro znamo šta je ovde radio. Ovde je priča o demokratskom belom svetu gde su mnogima puna usta istog a pojma nemate kako danas ta demokratija funkcioniše tamo.
 
St.maurice:
Original postavio st.maurice
Hm, mislis "Zasto se S.Milosevich otrovao?"

Pa valjda je hteo da odglumi bolest, da bi ga prebacili u Moskvu. Samo sto je malo preterao sa tim drugim lekovima.
(naravoucenije: slusajte cika doktora, i ne igrajte se sami sa lekovima)
(ima jos jedna: ko zastupa samog sebe na sudjenju, ima budalu za klijenta)

Neko rece "opet se zahebao, ali je ovog puta samo on platio cenu"

@Марлон

Вала јесте га одвалио светски. Најлакше је тако.
Покусај све што ти се сервира.

А нај нај најглупља ми је она верзија што је хтела да протури Дел Понтеова као да је сам хтео да се отрује. За то постоје релевантни снимци где се давно још жалио на терапију која му не помаже и неодговарајуће лекове.
 
marlon:
Pojma ti nemaš ni sa lekovima a kamoli sa Sheveningenom.... ajde objasni kako je dobijao lekove u najstrože čuvanom zatvoru na svetu gde se posetioci skidaju do gola i pretresaju? Prvo, pre oko mesec dana lekar koji mu je radio analize izneo je tu tvrdnju a ne SM... zatim je on sam dva dana ranije napisao pismo koje je odneto u Rusku Ambasadu i objavljeno dan kasnije tj. dan pred njegovu smrt. Dalje, umro je kako je umro i niko nije to registrovao iako kontrole postoje i sa video nadzorom i vizuelnom kontrolom na 30 minuta.
Ovo si ti cuo i to si pogresno cuo (pa posle meni pricaj da ja nemam pojma)
Miloseviceva celija nije bila pod video nadzorom i kontrolom na 30 minuta 8)


marlon:
Prva zvanična vest je bila da je umro prirodnom smrću.... njihova, zatim kad je ovo počelo da izlazi na videlo, onda je uvažena Shemale Karla rekla da se ubio... dok je bila na skijanju, pa kad su ljudi počeli da pričaju kako tamo ne da ne možeš da se ubiješ već da niko ne može ni da pomisli da unese nešto sa strane... sad menjaju priču .... link

http://www.forbes.com/home/feeds/ap/2006/03/14/ap2594078.html

Klasičan slučaj kao kod istrage, kad uhvatiš nekoga u laži.

Za ostale neboluzne ideje kao i divljenje ideji sa 92 nemam reči. Time dokazuješ sve ono o čemu govorim od prvog tvog pojavljivanja ovde. I nema veze priča o tome da li je SM mučenik ili tiranin.
Hm, ajde kako da ti objasnim ali da onako, ipak shvatis ;)

Pazi - ubio se, ali ne ono da se obesio o kvaku i sa namerom, vec se overdozirao lekovima koje je sam uzimao ili nije uzimao bez saradnje sa lekarom. Odrastao covek, odlucio da bude pametniji od lekara, niko ga nije vezivao i gurao u usta ono sto nije trebalo.
Kako je upravljao nama, tako je izgleda upravljao i sobom na kraju zivota, vrlo glupo.

marlon:
Mi u Srbiji dobro znamo šta je ovde radio. Ovde je priča o demokratskom belom svetu gde su mnogima puna usta istog a pojma nemate kako danas ta demokratija funkcioniše tamo.
Izgleda da nije imao prilike da objasni on to njima 'tamo'. Pokazao bi im samo on, ali nije stigao, zgutao je pogresne pilulice.
 
@ Mjauris

Мани се те острашћености, ни Марлон ни ја нисмо обожаватељи лика и дела СМ... Боље би било да сам дођеш до неког закључка на основу информација које сви имамо...Или ти нешто знаш више???

Реци ми како би Слоба прошверцовао те лекове ? Мислиш да је то могуће ? Претрес је до голе коже, бар према речима лекара који су га посећивали, да нису ректално шверцовали???

Човек се жалио да му је лоше, сви смо то гледали, и оно осионо понашање судије Робертсона...И пљување по гаранцијама Москве...И изјава руских кардиолога да није био прописно лечен...Ал' џабе теби говорити, је ли ?
 

Back
Top