In Heaven There Is No Beer

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Ne zamjerite na ovakvom nazivu teme, inspirisala me jedna pjesmica...
Takodje, smatram da vecina ljudi ovde zna osnove engleskog, ili imaju rjecnike, ili su dovoljno komunikativni da se raspitaju...
U svakom slucaju, to i nije toliko bitno, koliko sama sustina.
Interesuje me sta bi bio vas licni raj?
Ne zelim price o tome kakav je zaista raj na nebu, vec sta je ono sto bi vama bilo dovoljno da vas zadovolji na dug period... Pocev od voca, povrca, preko muzike, filmova, dogadjaja...Sve sto vam padne na pamet, a istinski vas cini srecnim...
 
Pa ne moras svaki detalj, mozes postepeno...tema ce da stoji na forumu, a ti kad se sjetis, skoknes i napises...
Evo, npr...za mene, to je paradajz svaki dan, u neogranicenim kolicinama...
Da se od hrane ne debjla, tacnije mozes da jedes sta hoces i kad hoces a da to ne utice na tvoju liniju...
I da me neko masira svaki dan bar po sat vremena.... To mi nikad ne bi dosadilo.
Ostalo kad se sjetim.
 
Ok... Da i ja odgovorim na temu... Plaža, veliki suncobrani od trske i ležaljke od bambusa... Laptop sa satelitskom konekcijom na net. :P Preplanule brazilke koje služe pićence i jedna posebna samo moja cica koja me voli koliko i ja nju. Piće? Tequilla... A može i hladno pivo... Hrana? Južne voćke recimo... :lol:

Mada taj raj može biti i mnogo skromniji... Ovo je samo malo grandiozniji primer. :P
 

Back
Top