Da li da budem sa njim i DALJE

Whitethread

Početnik
Poruka
3
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread
 
evo ovako,
okachi fotku i generalije,ono....kracu biografiju
i ako si dobra,ali samo AKO
mozes da budes moja kurtizana
mis'im ono...i ja sam decko sa neta,a ne varam..... 8)

























e ,da marsh sa ovog podforuma------------------------------------------------>>>>>>>>>>>>
 
lider:
Ako si se zaljubila u Beogradu možda ima veze sa podforumom
sunglasses2.gif
rotate1.gif
 
E, ovako ja na to gledam. I ja sam ljubomorna kada volim (zar nije svako), i naravno onda sumnjas. E, ja tu sebi kazem da zena ukoliko joj je zaista stalo do muskarca, ako je on vara to ce bez problema shvatiti. Naravno, vecina zena ce shvatiti, posto neke devojke kada im se to desava na oci, jednostavno ne kapiraju ali mislim da su one u manjem broju. Zato, uzivaj i ne razmisljaj, ako pocne on da svrlja, veruj mi ukapiraces to bez problema (naravno ukoliko imas jake emocije prema njemu, a to ocigledno imas).
 
stvarno ne vidim u cemu je problem...ti se nisi smuvala sa njim dok je bio sa njom bar koliko sam ja shvatio a i da jesi pa sta....mala pocni da se navikavas na takve stvari i sama ces tako raditi....i naravno kao sto je teresa rekla opusti se i uzivaj dok traje
 
Primecujem da nema mnogo mogucnosti u takvoj situaciji, ali mislim da ne treba da pristajes na takvu vrstu "kompromisa" u kom on: 1) ima ozbiljnu vezu sa drugom devojkom, 2) ima potencijalne kres kombinacije sa strane, 3) laze te u vezi necega tj. nije bitan povod ili razlog za laz - bitno je da ona postoji! 4) budi sumnju u tebi svakim svojim korakom, 5) itd. itd. itd.

Zakljucak: Devojko, gde ti je razum? Sta ti je to trebalo u zivotu? Sutni ga. (ne mislim bukvalno he,he, samo mu kazi "zbogom")
 
Sumnja je tako destruktivna i po tebe i po vasu vezu,ali jednom kad se useli.....Znam sve,prosla kroz nesto slicno.Mada ,moja sumnja i nije imalo nekog jaceg osnova.Na kraju sam naravno uprskala sve,jer je sumnja rodila ljubomoru,pa nesigurnost,pa nedostatak samopouzdanja itd.Ipak,ja se tesko borim sa sumnjama kada se jave.Iskreno,ne mogu a i ne zelim,pravo da ti kazem, da istrpim taj pritisak na svoju psihu i osecanja.Kad god sam pocela da sumnjam,to je bio pocetak kraja.Da ti kazem da radis na tome da se oslobodis svega sto te opterecuje,suvo je teoretisanje,jer u praksi je to gotovo nemoguce.Morala bi da budes strasno jaka osoba,sigurna u sebe,u njega,u smislu da je to ono pravo a pritom bi ti i on u svemu tome morao pomoci,svesno ili ne.Borba sa samom sobom ti predstoji u svakom slucaju a te borbe su najteze.Ja ti drzim palceve!!!!Srecno!!!
 
Whitethread:
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread

Treba da budes sa njim i dalje.
 
Whitethread:
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread

Pa sta ces vise,vec si otkrila da te je lagao i varao.Ako je to jednom uradio uradice opet,bar ja tako mislim.Ali kada si mu vec pruzila drugu sansu i kada te ta sumnja toliko muci prati ga ili angazuj privatnog detektiva i saznaces sve!
 

Back
Top