Nadogradnja kose

slazem se sa tim da nadogradnja nikako ne sme biti primetna.
devojke, nista osim 100% human hair odnosno ciste prirodne kose ne stavljajte na glavu, nikakav procenat sintetike ne dolazi u obzir!
kvalitetno odradjeni keratinski pramenovi se mogu nakon skidanja ponovo stavljati vise puta a kvalitetno odradjena kosa na klipse ima neograniceni rok trajanja
 
jaooo... zasto me je zeznuo... ne znam odakle da krenem.. kvalitet nadogradnje, nacin nadogradnje.. moja kosa je poprilicno ostecena.. mada, zato mozda i ne mogu da krivim njega jer mi je kosa tanka pa je popucala, ali opet, ocekujes od frizera kao profesionalca da ti da savet sta da radis i koja tehnika nadogradnje je najbolja za tebe, a ne za njega i slepo verujes jer je ipak on taj koji je profesionalac.. zamisli mene sutra kao buduceg psihologa ili psihijatra, posto sam apsolvent na psihologiji, kako pacijentima prepisujem pogresnu terapiju... katastrofa.. ima jos dosta razloga, ali necu sada o tome... u svakom slucaju, na pocetku je bio korektan, ali kasnije se to negde izgubilo.. :(
..ako ste kod daltona, onda smo u komsiluku :).. Da li radite nadogradnju sivenjem?
 
jaooo... zasto me je zeznuo... ne znam odakle da krenem.. kvalitet nadogradnje, nacin nadogradnje.. moja kosa je poprilicno ostecena.. mada, zato mozda i ne mogu da krivim njega jer mi je kosa tanka pa je popucala, ali opet, ocekujes od frizera kao profesionalca da ti da savet sta da radis i koja tehnika nadogradnje je najbolja za tebe, a ne za njega i slepo verujes jer je ipak on taj koji je profesionalac.. zamisli mene sutra kao buduceg psihologa ili psihijatra, posto sam apsolvent na psihologiji, kako pacijentima prepisujem pogresnu terapiju... katastrofa.. ima jos dosta razloga, ali necu sada o tome... u svakom slucaju, na pocetku je bio korektan, ali kasnije se to negde izgubilo.. :(
..ako ste kod daltona, onda smo u komsiluku :).. Da li radite nadogradnju sivenjem?



sivenje ne,nikako....jesi li bila u prilici da vidis kako to izgleda....samo keratin tehniku,kosu koju mi koristimo je 100% prirodna...znaci komsije smo:D...pa mozda se i srecemo....
 
aha, videla sam.. poslednja nadogradnja mi je takva :)... a pre nje sam radila i keratin i mikroringove i cvorice.. sada malo odmaram kosu pa mi sivenje najvise odgovara, mada, keratin najlepse izgleda.. to je sigurno :) ;)
kako se zove salon?
 
aha, videla sam.. poslednja nadogradnja mi je takva :)... a pre nje sam radila i keratin i mikroringove i cvorice.. sada malo odmaram kosu pa mi sivenje najvise odgovara, mada, keratin najlepse izgleda.. to je sigurno :) ;)
kako se zove salon?



da,od svih tehnika po meni je ubedljivo najbolja keratin...za sivenje nisam,ako je vec odmaras zasto potpuno ne skines nadogradnju...interesuje me kako si negovala kosu,dok si imala nadogradnju,sta si tacnije koristila od kozmetike... salon se zove" NEW MOMENT"
 
.. i tako sam ja odmarala :D..skidala sam je, ali ne mogu vise!! :worth: vec 5 godina stavljam nadogradnju i bas sam se navikla pa se bez nje osecam kao da sam gola :eek: ;)

negovala sam je svakako, promenila sam mnogo proizvoda, ali ono sto se ne menja jeste da stavljam puno, puuuno pakovanja, ne farbam se sama vec to prepustam frizeru i idem redovno na feniranje da mi se ne bi umrsila.. ne volim bas mnogo sama da petljam oko nje..i to je to, valjda :D
 
Имам баш лошу и неквалитетну косу. Купила сам у иностранству косу дужине 80 цм са клипсама. Немам обичај да је носим преко дана, посебно не на посао јер би било мало превише да шетам са толиком косом, али кад негде излазим обавезно је прикачим. Скроз је лака за одржавање, не мрси се и качим је и скидам без проблема.
 
ne peporucujem nadogradnju! jer pre svega mene je izasla oko 600-700e, radila sam kod Panjkovica bila je perfektno uradjena nije se uopste provaljivalo da nije moja kosa...odrzavanje je skupo: zaxteva posebne sampone,setke,sprejeve i sl kao i svakodnevni odlazak kod frizera..u suprotnom dodje do ucebanja kose... a posle kada xoces da je skines moras da platis jos 100e i da skratis svoju kosu koja bude ostecenja(ja sam radila sa kerotinom) pa je bila... ni posle 2 godine nisam uspela da je oporavim,tako da razmislite dobro pre nego sto se odlucite na tako nesto....
 
sta mislite o tome ,ima li neko iskustava sa time ? da li se mora posle skratiti svoja kosa kad se skine ta nadogradnja ?

Ja sam nadogradila kosu pa ti iz svog iskustva preporucujem da ako zelis,to i uradis.Jako sam zadovoljna i niko ne primecuje da je nadogradjena:)osim,ako sama ne kazem.Perem je i feniram dva puta nedeljno kod frizera i cesljam se posebnom cetkom.Nadogradnja je uradjena keratinom i stvarno je ok.Imas i onu foru sa klipsama,to je jos lakse jer moze da se stavi i skine kad hoces.Moja frizerka kaze da ova kosa moze stajati i vise od 6.meseci.Nadogradila sam je jer me mrzelo da cekam da poraste moja kosa, a tu frizuru sam htela odmah.Ispalo je super:)
Sve korekcije su besplatne a skida se nekom tecnoscu koja nimalo ne steti tvoju vlas.Pa,ko voli:)
 
ne peporucujem nadogradnju! jer pre svega mene je izasla oko 600-700e, radila sam kod Panjkovica bila je perfektno uradjena nije se uopste provaljivalo da nije moja kosa...odrzavanje je skupo: zaxteva posebne sampone,setke,sprejeve i sl kao i svakodnevni odlazak kod frizera..u suprotnom dodje do ucebanja kose... a posle kada xoces da je skines moras da platis jos 100e i da skratis svoju kosu koja bude ostecenja(ja sam radila sa kerotinom) pa je bila... ni posle 2 godine nisam uspela da je oporavim,tako da razmislite dobro pre nego sto se odlucite na tako nesto....
pa kad si radila kod panjkovica koji je poznat kao derac i unistitelj kose......
mene su zvali sa njegove akademije da ih naucim nadogradnju i kikice bez lepljenja kako su oni tada to zvali....to je bilo pre dosta godina a izgleda da i dan danas ne znaju da rade......
 
sta mislite o tome ,ima li neko iskustava sa time ? da li se mora posle skratiti svoja kosa kad se skine ta nadogradnja ?

hej...pozdrav svim obožavateljima duge kose :D ...........ja sam nova i želim se veoma dobro uklopiti u društvo :cmok: .......ana ana evo .....jedna moja prijateljica što trenira sa mnom ona je stavljala umetak i stvarno ej kosa je prelijepa :super:....mada ona kaže da taj umetak isto mora šišati.....jer se osuši nakon nekog vremena....al njena prirodna kosa je ok
 
sta mislite o tome ,ima li neko iskustava sa time ? da li se mora posle skratiti svoja kosa kad se skine ta nadogradnja ?

hej cao....ee moja jedna prijateljica je nadograđivala kosu,i posle se morala šišat.....jer joj se sva kosa nekako spetljala i nije se mogla počešljat.......al verujem da ako uradi neki stvarno dobar majstor....pf....a nezz stvarno...samo et ona se morala šišat
 
prodajem 100% human hair za nadogradnju u pramenovima i na tresi, so cap kosu, balmain, gl kosu, opremu za nadogradnju kose (pistolj, keratin - granule i stick, lepak za tresiranje kose, mikroring, heklanje, cvorovanje, lepljenje, klipse u tri velicine). mogucnost dostave na kucnu adresu. obuka za sve vrste nadogradnje kose. sve informacije na pp


Alexandra gde se ti nalazis? Meni bi trebao keratin u granulama... ;)
 

Back
Top