Nadogradnja kose

Ja Prodajem dozivotnu nadogradnju kose,sa klipsama bolja sto puta nego u milenijumu,odlican kvalitet kose,iz Londona,uradjena u dva reda a ima i garanciju o dozivotnom odrzavanju kose.Radjena je u Hair fashion factory Lami,plave boje.Moze da se farba,Ako si zainteresovana da vidis posalji poruku na mejl nevena.obradovic@gmail.com. Jeftinija je dosta nego na ostalim mestima,jer drugarici trebaju pare.
 
sensual:
Ja sam nadogradila kosu mnogo puta! Poslednji put je trajalo vise od 3 meseca, prava ljudska kosa i cena oko 100 evra... I niko nije skontao da je nadogradnja. Inace meni ne smeta, mogu da je perem i feniram i peglam a vi sto razmisljate o tome ne bi trebalo da odustajete samo zbog toga sto su vam rekle osobe koje licno nikada nisu imale nadogradnju..
kojom si tehnikom nadogradila?da li mozes da mi preporucis salon?na moj mejm odgovori nevena.obradovic@gmail.com. Pozdrav! Nevena
 
Ja koristim one clip in extensions one sa snalicama fenomenalne su i izgleda kao da sam nadogradila kosu...Ima ih dosta ja ih sve koristim i tako mi kosa bude punija,duza ma odlicno obozavam ove clip in extensions 100% human hair odlicno je stvarno su najbolji jer ih mogu staviti kada hocu i izvaditi kada god hocu...Sada sam se naucila na brzinu da ih stavim tako da mi netreba mnogo 10minuta a nekada i manje to mi se mnogo svidja i preporucila bih svima bolje da uzmu to jer je mnogo lakse od nadogradnje onda moras sve skidati posle tri meseca a ovo bude gotovo za cas posla... :D
 
veksy:
,jel moze neko da mi kaze kolko bi kostala nadogradnja ukoliko imam prirodnu kosu koju sam vec dobila i to ne nekoliko pramenova vec celu kosu?

Možeš da nadogradiš u "Helena Asocijaciji" na Zelenom vencu za 80 eu, a ako imaš preporuku za 70 eu. Rade sve tehnike: čvorovanje, šivenje, keratin, silikon, alkice, kombinovano. Moja drugarica i ja smo radile čvorovanje jer je to najbolje. Šivenje se teško suši i može da se ubudjakosa zbog toga, a keratin i silikon oštećuju kosu, zagrevaju je i lome. Kad pomislim da se to desi na dužini pri glavi...neka hvala. Zato je meni čvorovanje zakon. Brzo se suši, ne oštećuje i dugo traje. Moja drugarica ima već 4 meseca i sad je bila na besplatnoj korekciji kod njih. A ja se spremam uskoro. Oni imaju neku foru da ako se nekom svidi tvoja nadogradnja i hoće da je stavi ti imaš pravo da mu daš preporuku i tada taj neko zbog preporuke ima 10% popusta, a i ti 10% popusta za sledeći put kad ti zateba - zakorekciju ili nadogradnju kad budeš hteo. Tako je moja drugarica dala meni i još nekima i dobila korekciju za Džabe (inače je 80eu). Ja imam pravo na još 4 preporuke ako neko hoće neka me kontaktira.
 
ana ana:
sta mislite o tome ,ima li neko iskustava sa time ? da li se mora posle skratiti svoja kosa kad se skine ta nadogradnja ?

Pa ako radiš korekciju, što se obično radi posle 3-4 meseca od stavljanja nadogradnje, bilo bi logično da malo skratiš krajeve jer da je malo osvežiš. Možeš da uradiš dubinsko pranje kose da je malo regenerišeš. Nemoj da te plaše priče o opadanju kose ili potrebi da se zato nešto mnogo šiša. Evo zašto. Tebi je kosa u nadogradnji bila 3-4 meseca vezana, lepljena ili već...(zavisi koju si tehniku recimo koristila) i zato tvoja prirodna kosa koja bi inače svakog dana prirodno po malo ispadala, recimo nekoliko dlačica dnevno, što je normalno za svakoga, nije moglo da ispadne jer je pričvršćeno. Kada jednog dana skineš nadogradnju sve te dlačice koje bi tokom 3 meseca polako ispadale sada se skinu i ti pomisliš da ti kao nešto opala kosa. Ali nije. Naravno zna se da devojke koje imaju tanku, slabu kosu i koren nebi trebalo da je još opterećuju nadogradnjim ili da se da da radi neko ko je diletant. Ali samo hoću da ti kažem da treba skratiti krejeve a neko normalno opadanje kose koje ostane u nadogradnji jer nije moglo da ispadne je o.k. i nemoj da te plaši :)
 
E bre...moja drugarica je radila nadogradnju znaci uplete se pletenica i tako spoji tvoja kosa sa vestackim pramenom.I ne treba nikakvo pranje kod frizera niti posebne cetke i samponi.Sve normalno...uglavnom ih drzi mesec-dva...
 
Devojke veliki pozdrav!
Šta da kažem...., mislim šta reči?!!!!!!!!!!!!!! Na ovom forumu vezano za nadogradnju sam pročitala svašta ali bukvalno svašta! Svi pričajo o nadogradnji ovo ono, stvari koje su pročitali negde, prepričavaju več čujeno...itd.

Trajna nadogradnja (od 4 do 7 meseci)
Kosa je obradena po remis metodi. Ta tehnika ščiti površinu dlake i sva kosa leži u istom pravcu i baš to dozvoljava da kosa ima prirodan videz "look", kad jih pipnete su gladki i meki bas kao vasa kosa, koja vam zraste na glavi. Na kraju svakog pramena-produzetka je keratinasti lepak, koji je od razlike od silikonskog lepka prožan,se raztegne i skupi sa vašom kosom.Keratin je uvek u boji vaše kose što znači da se ne vidi.I baš keratin i remis produžeci omogucavaju precizno stavljanje kose i naravni konacni razultat a to jeste lepa, duga i pre svega prirodni izgled kao da bi produzetki zrasli na vasoj glavi.
Prosek stavljenih produzetka je 100 pramena (normalna gostota kose), broj produzetka zavisi od gostote vase kose sto znaci vise kose imate vise pramenova trebate.
P.S. Drage cure, price da vam trajna nadogradnja unistava kosu nije tacna :mad: .Problem koji je u srbiji je sledeci, da nema puno dobrih salona gde nadogradnju rade kvalitetno, a kvalitetna kosa i dobar rad nadogradnje = trajan obstanak pramenova( znaci da ne izpadaju) + dobro ohranjena vasa kosa + prirodan videz "look" :lol: :lol: :lol:
Ne dozvoljavajte, da vam svako radi bilo kakvom kosom :mad: nije cudno sto neke izgledaju vestacko, nose tvrdu, ofucanu kosu... itd. :confused:

Sto se tice odrzavanja nadogradnje: Umivate je bas kao svoju kosu. Za pranje kose je preporucljivo upotrebljavati sampon sa nevtralnim pH- faktorom znaci bez bilo kakvog dodatka. I naravno po svakom pranju vecu kolicinu balzama ili maske koju nikako nesmete umasirati u vasu glavu jer balzam/maska unistavaju onaj deo gde je kosa spojena sa vasom, znaci perete normalno ali vise donji deo.Pre umivanja kosu pocesljajte dobro.Dobro/kvalitetno nadogradenu kosu mozete peglati, cesljati, uvijati. Eto opet vidite da nije nikakav problem sa odrzavanjem takve kose! :wink:

Dosta vas pita za klipsne strucno Klip- on. To je drugacija metoda Easy 20/ najednostavnija nadogradnja kose. (dodajanje kose po potrebi- za viseputnu upotrebu)
Easy 20 je nekako najbolji sistem, kako mozete u najkracem vremenu doci do novog videza. Mozete promeniti frizuru ili samo dodati bojne nianse i ako samo za jedan dan. Easy 20 su trakovi sa kosom, koja se pričvrsti na vašu kosu sa posebnimi malimi češlji/ klip- on. I v parih minutah je razultat: potpuna frizura sa dugom kosom. Moze se stavljati po zelji. Kosu mozete kosristiti dosta dugo, pere se kao ona trajna nadogradnja. Klip - on mozete osusiti fenom ili ostaviti da se sama susi. Jedini problem kod klip- on je ta da morate to gore stvaljati same i lepo pokriti sa vasom i nije preporucljivo spavati sa njom. :roll: Tako da je opet bolja trajna nadogradnja imate je recimo 7 meseci, ne izpada vam garantirano , cesljate i perete je kao svoju prirodno izgleda, mozete je cak i farbati.

Eto cure nesto nakratko :lol: o nadogradnji o kojoj se na tom forumu dosta pise, razlog zbog kojeg sam se javila je izkljucivo to da onim koji neznaju o tome nista a ima jih dosta kazem ponesto ili mozda za one koje su u dilemi dali nadograditi ili ne.Odlucite se same ali pre nego sto prepustite svoju glavu nekome i date pare razmislite dobro da nebi posle zalile.

Ako koja ima bilo kakvo pitanje vezano za nadogradnju kose( kojom kosom se radi, koja odakle potice, vezano za duzinu kose kakve sve postoje, kako negovati...itd koja boja, kako raditi pramenove..itd) moze se obratiti na mail i rado cu odgovoriti.
Isto tako vazi i za nadogradnju/ulivanje noktiju( najnovije tehnike rada, slikanja, stavljanja ringica na nokat, rad sa trakom..itd)
Ako imate pitanja, ako zelite da budete prirodne, negovane,ataktivne, drugacije, novije...pisite na mail i odgovorit cu vam a do onda cure, budite i dalje lepe i nezaboravite da lepota je u vama a vi je fizicki izpoljavate i na fizicki izgled mozete da uticete.

P.S. Izvinjavam se ako postoje greske u pisanju iz inostranstva sam radim gore i ovde kod vas u srbiji, bas dosta kod vas u srbiji, jer ima interesovanaj za svetskim trendovima.

pp za kontakt:

bye bye
 
Poslednja izmena od moderatora:
sta mislite o tome ,ima li neko iskustava sa time ? da li se mora posle skratiti svoja kosa kad se skine ta nadogradnja ?[/QUOTE
Nadogradnja nije opasna po prirodnu kosu, ali se koliko god bila kvalitetna prepoznaje na kilometar, a odrzavanje je smaranje. A i seju se dlake svuda naokolo. Bolje pusti kosu. T bar nije tesko. Samo je negujes i cekas 2-3 godine.
 
ok... Razumem ja da ponekad ljudima treba pojasniti posebno...Nije problem ;) ... Npr, u inostranstvu, gde jako mnogo zena ume da radi ovu vrstu nadogradnje, za razliku od situacije kod nas, mnogo je jeftinije jer je naravno i uobicajeno... To je i deo kulture nekih od njih... Zato u Nemackoj, Francuskoj, Svedskoj i takvim multi-kulti zemljama mozes da radis fantasticne stvari sa kosom i to mnogo jeftinije nego kod nas. Paket prirodne kose kosta oko 40 evra, a dva sata nadogradnje oko 60! Zadovoljna?

Ja zivim u Nemackoj i mogu ti reci da nadogradnja sa pravom kosom kosta najmanje 400€!;)
 
Cao devojke.Bas sam citala ovu temu i imam neka iskustva vezanih za kosu,pa cu da ih podelim sa vama.Ja sam kupila cesljice za kosu pre nekih godinu ipo dana.Kupila sam 5 komada.Kada sam ih kupila bili su jako lepi i gusti,tako da mi je sasvim dovoljno bilo da stavim 3 komada na glavu.Ima mnostvo boja.Prirodna je kosa i ako se dobro secam cena je izmedju 30-40 evra jednog cesljica,odnosno to je ona kosa sa klipsama kako ih vi zovete.Super je bila,mogla sam i da je peglam,feniram i perem..Nazalost,ta kosa ne traje duze od godinu dana,jer pocne da se razredjuje i opada.Bez obzira sto je to prirodna kosa ona nema svoj koren i nema iz cega da se regenerise.Posle 7 mesecci pocela je jako da me svrbi i boli glava od mesta gde sam nosila te cesljice,jer koza stalno trpi na istim mestima ako stavljate cesljic.Ako zelite rep da nosite,po sredini glave,nazad,stavite jedan ispod drugog,jer sastrane ce vam se videti.Uvek ih sto nize stavite.Nadogradnju nisam probala,ali zelim i to da probam.Moja drugarica je lose prosla sa njom pa je kao uu prethodno navedenom textu morala da se osisa.Savetujem vam,kao sto cu i ja da uradim,da se prvo konstatujete sa frizerom koliko je dobro i da li ce vasa kosa moci da raste i da se ne osteti kada budete zeleli da skinete nadogradnjuJavicu vam se kada nadogradim kosu,ako je nadogradim jer jos neznam da li je dobro.Inache sada komad cesljica nije vise skup kao nekada..cula sam da u Novom Sadu ima velika duzina cesljica koji su 5 000 din.kada ih podelite dobijete 3.sto znaci umesto jednog ili dva,sada dobijete tri.Super zar ne ? Devojke,stavite kosu,iz licnog iskustva bicete mnogo zenstvenije :) i jos nesto sto je super..muskarci nemaju pojma o tome i nikada nece primetiti da to nije vasha kosa :) ljubim vas!:heart:
 

Back
Top