Vojna gimnazija u Beogradu...

a Kakav se onda prijemni polaze za VoGi?

Citao sam zadnjih ~50 strana , i do sad sam skontao da ljudi pricaju : 100 pts max ( 60 skola = VI,VII,VIII x 4 ) + 40 prijemni(20 srpski/20 matematika)

Ako ne polazemo taj prijemni,kao za ove..obicne srednje skole sta polazemo?I kad?
 
a Kakav se onda prijemni polaze za VoGi?

Citao sam zadnjih ~50 strana , i do sad sam skontao da ljudi pricaju : 100 pts max ( 60 skola = VI,VII,VIII x 4 ) + 40 prijemni(20 srpski/20 matematika)

Ako ne polazemo taj prijemni,kao za ove..obicne srednje skole sta polazemo?I kad?

Polaze se normalan prijemni, kao i za ostale sk... Vezbas iz istih zbirki... A prijemni pocinje negde krajem aprila... Nego, zanima me, sa koliko najmanje bodova su upisivali VoGi, da znam koja je minimala... Hvala unapred! :)
 
interesuje me kolike su mi sanse da prodjem jer mi je vid los.nosim dioptriju +3.5 i +3.75,vukovac sam i bavim se sportom od 7 godine tako da mi fizicka spremnost i znanje nisu problem jedino taj vid....da li znate nekog ko nosi naocare a da je upisao vojnu gimnaziju???
 
pozz svima ja sam vec bio na ovom forumu pod nickom Zemunac SRB...tako da znam sve o vogiju pa slobodno pitajte :)...
voleo i da upisem vogi...
jedno vreme sam bio ubedjen da necu moci da upisem vogi jer sam mislio da necu proci konkurs zato sto sam vrlo dobar ucenik a...
i sada video da je konkurs produzen i da nije veliko interesovanje!!!
stim da ulazi ja msms 150 ucenika i ako je malo interesovanje izgleda da svako ko konkurise za gimnaziju upada ?pozz svima i voleo bi da neko ko je upucen odg koliko je interesovanje...
 
VOGI XXV klasa('95-'99) . Ponosan sam sto sam je zavrsio. Opet bih ako bih mogao da biram.

Ali,tada je bila TESKA-sad ne znam. Mi smo voleli da se zezamo da je VOGI prirodno-matematicka gimnazija-jezickog usmerenja. Isti fond casova matematike nedeljno a cini mi se 1 cas jezika manje.

U svakom slucaju, skola koja ce vas promeniti.
 
nazhalost,kolko ja znam,oni nece da idu od shkole do shkole i da pitaju,a jel ste uradili ovu oblast???
xD
moramo da predjemo CELU zbirku...kako umemo i znamo...moj predlog: uzmite profesora ili pitajte vashu shkolsku nastavnicu/nastavnika da vam bar ukratko objasni te oblasti,naravno recite i razlog...

i hteo bih da pitam,do kada traje konkurs i da li se neshto placa boravak u vojnoj gimnaziji ??
 
i da...josh jedna stvar koja me bash brine...vrlo vazhna rechenica,pa bih zheleo da je naglasim svima,u sluchaju da je nisu prochitali...
preuzeta rechenica iz "knkursa" sa Vojno-gimnazijskog sajta : "Након завршеног школовања у Војној гимназији ученици су обавезни да школовање наставе у складу са потребама Министарства одбране Републике Србије." - Shto znachi da Ministarstvo odbrane iz nekog razloga mozhe da vam ZABRANI druge oblike shkolovanja i da vas obavezuje na shkolovanje koje vam oni odrede....

to mozhe ceo zhivot da promeni,pa je vrlo rizichno...shta mislite o ovome?
 

Back
Top