Prvi sexualni odnos pa problem

  • Začetnik teme Neiskusan
  • Datum pokretanja
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.

2003-ca!?????Pa do sada je on vec iskusan *****.
 
Јао што волим ове мићоване са причом "она ми је рекла да је невина" хахаххахахаха то као оно "ја сам јој други" хахахахах...

За све који имају тај проблем имам и решење... Врло једноставно, пошто им ја нпр не верујем ништа ја их и не питам ништа, мсм оне троше време на лагање, ти после трошиш време на смех а зашто би то радио... Плус реално нећеш их женити (ниси ваљда будала) тако да заправо и није битно шта и како, уживај пичи даље и то је то...
 
Јао што волим ове мићоване са причом "она ми је рекла да је невина" хахаххахахаха то као оно "ја сам јој други" хахахахах...

За све који имају тај проблем имам и решење... Врло једноставно, пошто им ја нпр не верујем ништа ја их и не питам ништа, мсм оне троше време на лагање, ти после трошиш време на смех а зашто би то радио... Плус реално нећеш их женити (ниси ваљда будала) тако да заправо и није битно шта и како, уживај пичи даље и то је то...

:lol:
mashAllah...
 
mićovani!
:lol:
Ko ima rečnik srpskohrvatskog jezika SANU da gvirne i da mi javne značenje!

- - - - - - - - - -

a devojčica je kao mala trenirala jahanje i konj je mltnuo njoj je pukao celofan i ona je mnogo plakala.... a, nisi na to pomislio je-baču (sa akcentom na e)???!!!

- - - - - - - - - -

Krsta

Solving problems from past and future up to 100 years...

Sine 2003
 
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena

Pa možda nisi bio nevin :idea:

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.

Hbg, ne zna čika šta da ti kaže...čika nijednoj nije bio prvi u rupi ( u srcu jeste) , tako da ako otkriješ nešto zanimljivo - javi ti meni :amen:
 
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.

Mozda ima elastican himen. Mozda je izgubila nevinost pre prvog odnosa(voznja bicikle recimo), mozda se zaigrala pa je to sama odradila... mozda mozda mozda. Nemoj da lupas glavu nego se opusti i uzivaj...
 
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.
ma kurrava zela dae nevina
 

Back
Top