nasilje prema devojci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

Nije normalno ni za nju ni za njega, a ako vec dodje do toga desice se verovatno ponovo tako da se taj samar moze smatrati kao kraj :tick:
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

To je vrlo loshe,gubi kontrolu,tako ce jednom da je u kuci iza zatvorenih vrata dobro izlupa,nabije koju sljivu,kasnije slomit rebra...To tako ide,ako te zvekne jednom opet ce,gubi zivce,ne raspravlja se,sirovina koja nije spremna na razgovor.

Jer ko ima imalo u glavi,ako ga neka zena provocira okrenut ce se i otici,dok ne ohladi i onda lijepo popricati,drugo je ako ga ona fizicki zlostavlja napada nozem ili zeli da mu osjece kitic e onda u slucaju samoodbrane neka joj je svezao samar u suprotnom :thumbdown:
 
Imao sam drugaricu koja je volela opasne tipove ( moj drug ) i koja se zabavljala sa takvim. Dok su bili momak i devojka super joj je bilo. Kada se udala za njega, pocelo je da joj smeta takvo ponasanje.
Milsila je da ce uspeti da ga promeni.
Razveli su se posle 3 godine.
 
Tema je nasilje prema devojci, a ti dzordzi otvori temu o nasilju prema muskarcima. Nema mesta tvom komentaru. Postoji razlika izmedju nasilja i zenskog samara. Jedan zenski samar ne mogu da podnesu samo pickice.
 
Tema je nasilje prema devojci, a ti dzordzi otvori temu o nasilju prema muskarcima. Nema mesta tvom komentaru. Postoji razlika izmedju nasilja i zenskog samara. Jedan zenski samar ne mogu da podnesu samo pickice.

:lol:eto..pise udariti i da li ce se ponoviti..a vi vec osudili i obesili kao da je nasilje..i taj njen se moze ponoviti..jel to nasilje onda
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

pa ako je krenuo kroše pa direkt, velike su šanse da će uslediti još jedan udarac
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

Pa normalno da u tom slucaju nije, logicno...

Sad ne znam, razmisljao sam o tome, uspjeo sam uvijek usmjeriti bijes na zid ili nesto drugo, mada, kontam u nekom slucaju, mozda roditeljska za neko pretjerivanje :think:
 
Protivnik sam nasilja nad devojkama , smatram da to nije u redu .Nikad nisam video svrhu u zlostavljanju inferiornijih od sebe , samo zato sto ne mogu istom merom da uzvrate .

da, samo zbog toga ih ne treba zlostavljati...ustvari ne treba nikog zlostavljati... ali sta mislis o nekoj cuski, za bas neki bezobrazluk, kao sto rekoh roditeljska...koje je i meni keva udarala...i nije to bilo zlostavljanje, nego za moje dobro

:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top