Podnosljiva razlika u godinama je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:


Naravno,sta ce ti deda :shock:
 
U svakom slucaju, vise njih ti pozitivno ocenjuju tu vezu, i ja sam isto takvog misljenja. Pazi: najkvalitetniji, najjaci, najduzi, najsrecniji, i najbolji su ti brakovi kad je razlika od 15-20 godina, nije mi poznato, da se neki takav brak raspao, nemoj da slusas ove sta ti kazu da ces imati problema u sex-u, to su price za malu decu(ja ne mislim tako). Sklopi taj brak neces se kajati.
 
jao sad sam i ja zamislila pored sebe nekog od 48-49god aaaaa
a010.gif

ja ne bih mogla i nesto ne verujem u te veze posebno ako on nije iz familije hilton ili tramp
ali ako tebi ne smetaju sede stidne dlacice i bora iza usiju samo napred :D
 
Moj tata je tacno dvadeset godina stariji od moje mame. Zajedno su i sada, ali ima tu gomila problema prouzrokovanih upravo velikom razlikom u godinama. Kad su se vencali, naravno da su bili zaljubljeni i da ta razlika nije predstavljala problem, ali vremenom ta vrsta emocija bledi i neke druge stvari izbijaju u prvi plan, treba ipak ziveti i provesti sa nekom osobom ceo zivot. Sada je moja mama u pedesetim, a on u sedamdesetim. Ja se nikada ne bih udala za nekog toliko starijeg.
 
Estella:
Moj tata je tacno dvadeset godina stariji od moje mame. Zajedno su i sada, ali ima tu gomila problema prouzrokovanih upravo velikom razlikom u godinama. Kad su se vencali, naravno da su bili zaljubljeni i da ta razlika nije predstavljala problem, ali vremenom ta vrsta emocija bledi i neke druge stvari izbijaju u prvi plan, treba ipak ziveti i provesti sa nekom osobom ceo zivot. Sada je moja mama u pedesetim, a on u sedamdesetim. Ja se nikada ne bih udala za nekog toliko starijeg.



...Ne donosi takvu odluku...razmisli...dovoljno je stariji da je uhvati za ruku i povede u zivot...verujuci njenoj ljubavi,verujuci njenoj strasti,zahvaljujuci svom iskustvu...velike razlike mogu biti samo prednost...pa zamisli dvoje pilica koji nemaju pojma o zivotu....dokle ce stici?da uche zajedno?koliko je takvih veza i brakova opstalo?Mozda se tvoj tata nije snashao ne verujuci bash ovome shto pishem...razmisli...oseti ...dozivi...pa onda stvaraj zakljuchke...
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:

Iskreno, ako je stvarno ljubav u pitanju onda nema granica - nikada nisu postojale niti ce!
(poznajem zenu koja se udala za muskarca toliko starijeg, i dan-danas su zajedno jer se vole i imaju divnog sina od 26 god.)

Ali dok ti se pitas i jos na forumu pitas za misljenje - po meni to nije to. Nisi sigurna! I gde je onda tu ljubav? Kad nekog volis ne postoje nikakve prepreke,snaga je to...
Sama sebe posmatraj i nacices odgovor, to se ne trazi na forumu.
 
Loo:
Iskreno, ako je stvarno ljubav u pitanju onda nema granica - nikada nisu postojale niti ce!
(poznajem zenu koja se udala za muskarca toliko starijeg, i dan-danas su zajedno jer se vole i imaju divnog sina od 26 god.)

Ali dok ti se pitas i jos na forumu pitas za misljenje - po meni to nije to. Nisi sigurna! I gde je onda tu ljubav? Kad nekog volis ne postoje nikakve prepreke,snaga je to...



Josh jedan pozitivan lik...
 
Zenske od kojih sam stariji 10 god. (one sada imaju 28)su BABE za mene, sta imam ja da trazim sa njima, ja izgledam izuzetno dobro, vidi kako one izgledaju, DUPE im palo, CICE im vise, vec su pocele da nabijaju kilazu, za mene su mnogo mladje.
Eto vam poredjenje da su 15 godina idealna razlika, a nije strasno ni 20.
 
Do 10 god bi ja rekao da je ok preko toga je stvarno previse... no sve je to ipak individualno...

I manite te price koliko je uspesnih brakova sa 20 god razlikom... a koliko je neuspelih... tj koji nisu ni dosli do toga... Ipak je najmerodavnija cinjenica da je najvise veza i brakova gde je tip za par godina stariji... Ostalo je mazanje ociju... No opet kazem sasvim je moguce da devojka izgleda par godina starije a tip par godina mladje pa se tu vrse oscilacije u procenama...
 
paradizo:
U svakom slucaju, vise njih ti pozitivno ocenjuju tu vezu, i ja sam isto takvog misljenja. Pazi: najkvalitetniji, najjaci, najduzi, najsrecniji, i najbolji su ti brakovi kad je razlika od 15-20 godina, nije mi poznato, da se neki takav brak raspao, nemoj da slusas ove sta ti kazu da ces imati problema u sex-u, to su price za malu decu(ja ne mislim tako). Sklopi taj brak neces se kajati.


I ja isto mislim.

Imam u svom okruzenju, par sa razlikom od 29 godina. Vec 10 godina su u braku, imaju dvoje dece i veoma su srecni. Pre braka, bilo je raznih peripetija, jer je on bio ozenjen i sa prvom zenom ima dete, poceli su sa kres-semom, a danas su srecni kao malo koji par u mojoj okolini. Jednostavno, nasli su pravu ljubav, za koju nikad nije kasno.
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:

Sta je Heroina ,...problem a? :)
E Draga moja ne znam sta da ti kazem,..jer ja volim starije od sebe ,..imala sam vezu da je muskarac bio stariji od mene cak 16 godina i sex je bio super i veza je bila super,.....Ne znam sta da ti kazem....Arkan je od CECE bio stariji 22 godine pa im je bilo super,.Onda tu je Celine Dion i njen muz Rey i on je tu negde 20 godina razlike i nista im ne fali..
Nekome jeste velika razlika nekome nije...Ako ti je dobro nemoj da brines.......
Imas moj blagoslov GO GIRL !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top