Sta mislite o Rasti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojte covjeku sve u lice, ostavite nesto za iza ledja...
Rastamann, od miloste rasta, rasti...O njemu je rijec? Uzgred, jedina stvorenja kojima mogu tepati, a da izgleda potpuno prirodno, su blondika i mishica (blondika kad je bila mala)...Nasmijane, vesele, umiljate...
Dakle, rastamann je korektan moderator. Prefrigan. Zatvori "Liniju", dobije "Beskonacnu Asocijaciju". Kad vrati i trecu "temu bez teme", a ovaj trend se nastavi, do Nove godine prestici ce LjiS. Ono tamo je, svakako, mrtvo more. Svashtara ima perspektivu...
Ponovicu da ne trebas otvarati teme za jednokratnu upotrebu, tipa rodjendani. Imas topic za takve stvari. Los primjer dajes, a ne vjerujem da ce ti slavljenik zamjeriti (ni tebi ni bilo kome drugom) ako mu cestitas na postojecem...Eto jedne zamjerke, da ne bude sve idilicno.
Pozdrav
 
Deepblue:
uh sto mrzim slihtare :evil: :evil: :evil:

Pazi genije, to sto ti mislis da se ja slihtam Rasti me ne pogadja ni malo.
Rastu slucajno poznajem i znam kakav je covek i prirodno je da cu da ga branim, a ti probaj da lecis svoje frustracije na neki uspesniji nacin. Ovde su mnogi probali, pa im nije uspelo :wink:
 
Izvini... pokusavao da te nasmejem i oraspolozim... pa nije sve tako crno... I meni krali stvari, ja zaboravljao... Pa eto, prezivelo se...

I nije najgore to sto ti ode novcanik (pa niko sa sobom ne nosi sve sto ima), nego sva ona muka oko ponovnog vadjenja dokumenata... ugh, to bash ume da bude gadno...

No, ne ocajavaj, put a smile on your face! ... Pa mozda i postoji neki postenjacina koji ce to vratiti (neki stariji gospodin koji zna za manire)...
 
Incognito:
Izvini... pokusavao da te nasmejem i oraspolozim... pa nije sve tako crno... I meni krali stvari, ja zaboravljao... Pa eto, prezivelo se...

I nije najgore to sto ti ode novcanik (pa niko sa sobom ne nosi sve sto ima), nego sva ona muka oko ponovnog vadjenja dokumenata... ugh, to bash ume da bude gadno...

No, ne ocajavaj, put a smile on your face! ... Pa mozda i postoji neki postenjacina koji ce to vratiti (neki stariji gospodin koji zna za manire)...

hvala sreco, ali nema od toga nista.............

eh sad se setih ima unutra i jedna kazna za nepropisno parkiranje................dal ce da je plati taj koji mi uzme tasnu.................sta mislis?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top