Da li postoji PRAVI / A?

Postoji naravno...ako prepoznash ...i ako imash smelosti da krenesh tim putem...mnogi prodju pored nekoga a ne prepoznaju ga...neki prepoznaju pa se onda ipak pitaju "ma da li ja bash to...jbg jer ako jeste onda treba i prihvatiti sve shto ide uz to...i sl...sushtina je u tome da sigurno postoji odgovarajuci lik,chak likovi,na svakom nivou nasheg zivota...pitanje je odluke..tachnije shta mi hocemo od toga ili sa njima... koliko smo spremni u trenutku kada je pojavi "neko"...
 
Copy_Cat:
Da li verujete u to da postoji vasa bolja polovina?
Prava osoba za vas?
Imam jedan primer u komsiluku. Bracni par, preslatki su, imaju dvoje male dece, zajedno su deset godina, a i dalje se obozavaju. Zaljubljeni kao prvog dana. Uvek se drze za rukice, grle i ljube, prosto se pitam kako je to moguce, ej, ljudi, deset godina?
I decica su im slatka, ali ono sto mi je isto neverovatno je to da njih dvoje strasno lice, kao da su brat i sestra.
Pa vas zato pitam, da li verujete u to da postoji neko negde samo za vas i da li mozda pomalo i lici na vas?
I kako odrzati tu ljubav i zaljubljenost toliko dugo?
Ma sigurno da ima al to vam je ko igranje Lotoa...neko dobije premiju...ko ima srece...Moja sestra pre neki dan evocira uspomene i konstantuje da je 19 god u srecnoj prvo vezi a onda braku sa svojim muzem...i deca su vec poodrasla a oni cini mi se ko prvi dan...Srecu se po stanu i poljube se i zagrle i sve se lepo dogovaraju...ja to vidim i onda samo uporedjujem...a ni p od pravog ne sretoh...
 
kazu da svaki chovek ima jednog (naj manje jednog) dvojnika, po toj kinetici trebali bi imati i jednog savrshenog partnera. Kada se rachunu doda chinjenica (provereno) da je bilo koja dva choveka na ovom svetu moguce povezati preko shest lica (posrednika, conection ili sl.) onda chitava pricha i ne izgleda toliko beznadezno, zar ne?
 
Samantha Jouns:
A zasto si ti toliki bUkvalista???Ako bas hoces da ti nacrtam onda cu poceti da crtam ono sto sam htela da kazem a to je: PAMETAN - cobek sa kojim mozes da pricas o svemu i svacemu,da je obrazovan, znaci da kad mu spomenem neke stvari iz zivota da ne blene u mene ko tele u sarena vrata,...SAMOSTALAN - to znaci da zna sam sebi da spremi kafu,i da zna da ne popisava dasku od wc solje, da radi nesto u zivotu a ne da ga mama i tata izdrzavaju, pa makar i da zivi sa njima to je nebitno, SPOSOBAN - ne daj boze da je vest u svemu :shock: DUHOVIT- da ima smisla za humor,.da nije stalno namrgodjen,nacorast,nikada zadovoljan,da se ne smeje nikada u zivotu,...takav mi ne treba A NE POGOTOVO DVORSKA LUDA.
Ne mislim da su mi zahetvei ne realni jer su ovo osobina ili sposobnosti jednog normalnog coveka. a ako jesu onda je bolje da umrem sama nego sa nekim ko ce da mi smrdi,prdi, lezi po ceo dan i da ostavlja svinjac za sobom a jos pri tome da mi se predstavlja kao neki FRAJER!

PA DOBRO NE LJUTI SE. TAKO RECI, DA TRAZIS "NORMALNOG COVEKA. I SAMO DA ZNAS JA CUCIM KAD PISKIM !!!!!!<>?:"P{}"
 
Samantha Jouns:
Ah nemoj NIkad ne reci NIkad...Moja baba je rekla mom bratu koji je imao devojku a pri tome su jakoo licili (vise nego on i ja),..da ce se uzeti,...i naravno bili su zajedno pa raskinuli i 6 godina nisu bili zajedno da bi se sledece godine uzeli
:-D Hvala Samanta na lepoj priči, stvarno si sweet, ali ja ipak nemam tvoju babu i to meni sigurno neće da se dogodi.:wink:
 
Ma da, nasla ja pravog, sve po receptu: slicni stavovi, neki uvrnuti tripovi, neki put me uzasavala cinjenica koliko smo samo slicni, i u cemu je bio problem?!? Pa u tome sto je bio u drugoj vezi i sto je mislio, ma ebes ga ko zna sta je mislio.... , ali sve se svede na to da ja po svoj prilici nisam bila prava za njega, ili mozda ipak i jesam bila prava ali nije to ukapirao. Nezavisno gledano, nasa dva profila licnosti su bila savrseno poklopljena, mozda je to i bio problem.... suvise slicni.

ma koga vise i zanima, ne verujem vise u te stvari, kao jeste pravi,nije pravi, bla,bla, mislim da mi treba neko kvalitetno stvorenje koje ce uz malo mog truda postati pravi.
I ne verujem u savrsene veze bogom dane, svi idealni parovi koje sam sretala i kada sam imala priliku da ih malo blize pogledam, sagledavala sam pa velike kofe g.... koje su gutali zarad odrzavanja u zivotu te svoje idile. Tako da, za sve se treba truditi i boriti i ne verujem da su oni svog pravog tako olako dobili, kao sto to prikazuju u filmovima.
 
tija:
Ma da, nasla ja pravog, sve po receptu: slicni stavovi, neki uvrnuti tripovi, neki put me uzasavala cinjenica koliko smo samo slicni, i u cemu je bio problem?!? Pa u tome sto je bio u drugoj vezi i sto je mislio, ma ebes ga ko zna sta je mislio.... , ali sve se svede na to da ja po svoj prilici nisam bila prava za njega, ili mozda ipak i jesam bila prava ali nije to ukapirao. Nezavisno gledano, nasa dva profila licnosti su bila savrseno poklopljena, mozda je to i bio problem.... suvise slicni.

ma koga vise i zanima, ne verujem vise u te stvari, kao jeste pravi,nije pravi, bla,bla, mislim da mi treba neko kvalitetno stvorenje koje ce uz malo mog truda postati pravi.
I ne verujem u savrsene veze bogom dane, svi idealni parovi koje sam sretala i kada sam imala priliku da ih malo blize pogledam, sagledavala sam pa velike kofe g.... koje su gutali zarad odrzavanja u zivotu te svoje idile. Tako da, za sve se treba truditi i boriti i ne verujem da su oni svog pravog tako olako dobili, kao sto to prikazuju u filmovima.

TAKO NEKAKO???????????
 
Copy_Cat:
Da li verujete u to da postoji vasa bolja polovina?
Prava osoba za vas?
Imam jedan primer u komsiluku. Bracni par, preslatki su, imaju dvoje male dece, zajedno su deset godina, a i dalje se obozavaju. Zaljubljeni kao prvog dana. Uvek se drze za rukice, grle i ljube, prosto se pitam kako je to moguce, ej, ljudi, deset godina?
I decica su im slatka, ali ono sto mi je isto neverovatno je to da njih dvoje strasno lice, kao da su brat i sestra.
Pa vas zato pitam, da li verujete u to da postoji neko negde samo za vas i da li mozda pomalo i lici na vas?
I kako odrzati tu ljubav i zaljubljenost toliko dugo?

Kada ne bi postojao pravi svi bismo bili uvek sami.Pravi je onaj ko je sa tobom.
To moras njih da pitas kako su tako zaljubljeni deset godina.

Da li taj neko lici na mene kao da smo brat i sestra mislim da nema takav,mislim da kad bih ga trazila nikada ne bih mogla da ga najdem,i bilo je jos jedno pitanje....

Zaljubljenost i ljubav se odrzava dugo kad veza nije dosadna i kad se partneri dopunjuju i podrzavaju jedno drugo i vezu,u smislu kad je jedno tuzno drugo je srecno za oboje,kad je jedno bespomocno drugo ga izvadi,kad je jedno ode drugo ga vrati,kad jedno mrzi drugo voli za oboje.
 

Back
Top