Majkl Dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Mislim da nema teme o njemu,pretrazila sam,i koliko se secam nema....
volela bih da znam sta mislite o njegovoj muzici..dakle,ne o njemu kao pedofilu ili kao o nekome ko nije,vec o majklu kao muzicaru....zato bih molila da se ne raspravlja o tome da li je pedofil ili ne,vec o njegovim pesmama,glasu,uspehu,....
meni je ok,ima dobru muziku,skoro nije nista izdavao,ali su mu raniji albumi bas super...
 
To je on, mozda ti se nesto ne dopada ali to je i dalje on. Sto se tice njegove muzike... Tacno je da je proglasen za kralja pop-a, to je valjda najvece priznanje koj je mogao da dobije.

Meni je ubedljivo najbolja ona stvar koju je radio sa Sleshom, Give It To Me. Ostalo... pa slabo poznajem to sto je cika radio pre "raspada". ;)
 
Predpostavio sm da je tako, posto si u samom startu odlucila da neke stvari stavis po strani (znas na sta mislim). Zbog toga sam i napisao to, jer mislim da ti se to ne dopada cim ne zelis da se spominje... Ali naravno, ja to ne mogu znati... to je tacno. ;)
 
ne volim ga ni pre ni sada....ni kao crnca ni kao belca :roll: ...ni kao pedofila ni kao ne-pedofila....ne volim njegovu boju glasa...ne svidja mi se ta vrsta muzike uopste,i veoma mi je iritantan nacin na koji igra,bolje reci cima i trza svoje telo u spotovima.
a kad smo vec kod jacksonovih,ne volim ni janet.:roll:
 
Ko lik iritira al ko mali sam otkidao na njegovu muziku.Od spota za "Thriller" nisam mogao nocu da zaspim od straha,mislio sam da je neki horor film. :lol: "Billie
Jean","Smooth criminal","Beat It",-i tu se svaka slicnost izmedju doticnog i mene po muzickom ukusu zavrsava.A svi ti dance scenski nastupi su cista glupost.Mali Michael nije nikakav izuzetak.
 
nikodim:
Predpostavio sm da je tako, posto si u samom startu odlucila da neke stvari stavis po strani (znas na sta mislim). Zbog toga sam i napisao to, jer mislim da ti se to ne dopada cim ne zelis da se spominje... Ali naravno, ja to ne mogu znati... to je tacno. ;)

ne,ne bas da mi se ne dopada,jednostavno volela bih da ako diskutujemo o njemu da to bude o njegovoj muzici,ne licnosti
 
Banshee:
ne volim ga ni pre ni sada....ni kao crnca ni kao belca :roll: ...ni kao pedofila ni kao ne-pedofila....ne volim njegovu boju glasa...ne svidja mi se ta vrsta muzike uopste,i veoma mi je iritantan nacin na koji igra,bolje reci cima i trza svoje telo u spotovima.
a kad smo vec kod jacksonovih,ne volim ni janet.:roll:


Uh... bas volis da ih ne volis...
 
Lucky girl:
ne,ne bas da mi se ne dopada,jednostavno volela bih da ako diskutujemo o njemu da to bude o njegovoj muzici,ne licnosti


Razumljivo... Ne mogu da kaazem da ga volim, jer mi je poprilicno ljigav, ali pored toga (da to zanemarimo), on ipak ima nekih numerica koje vrede, ne toliko zbog njega kao pevaca, igraca... kako god, vec zbog onih koji su saradjivali sa njim.
 
Banshee:
ne volim ga ni pre ni sada....ni kao crnca ni kao belca :roll: ...ni kao pedofila ni kao ne-pedofila....ne volim njegovu boju glasa...ne svidja mi se ta vrsta muzike uopste,i veoma mi je iritantan nacin na koji igra,bolje reci cima i trza svoje telo u spotovima.
a kad smo vec kod jacksonovih,ne volim ni janet.:roll:

Sve isto mislim, samo što ja ne znam ni ko je Janet :roll:
 
Lucky girl:
Mislim da nema teme o njemu,pretrazila sam,i koliko se secam nema....
volela bih da znam sta mislite o njegovoj muzici..dakle,ne o njemu kao pedofilu ili kao o nekome ko nije,vec o majklu kao muzicaru....zato bih molila da se ne raspravlja o tome da li je pedofil ili ne,vec o njegovim pesmama,glasu,uspehu,....
meni je ok,ima dobru muziku,skoro nije nista izdavao,ali su mu raniji albumi bas super...

Mislim slicno kao i sto sam rekao ono o Madoni.
Izdao je jedan vredan album, Thriller, i to je to. Sve ostalo je cist Hollywood!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top