Crnogorci nasi divni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vracar

Zainteresovan član
Poruka
248
Sta mislite o crnogorcima kao frajerima?
Tri ozbiljnije veze koje sam imala bile su sa njima.Nije da nesto posebno volim crnogorce,ali sam verovatno slaba na njih.Ali nijedna veza nije bila uspesna.Mislim na one koji zive u Beogradu,a ne u Crnoj Gori.
 
Mislim da generalno dobro izgledaju, malo su stidljivi (dok se ne raspričaju :lol: )
Ali, takođe mislim da su zadržali dosta od kućnog vaspitanja, koje je za vezu, pa... Nije nešto što prija, svakako.
 
ja mislim da su zhestoki. ne znam zashto
mada su mi bolji albanci.
ali ne znam ljude uopshte nekako sve ih znam kao beogradjane. uglavnom
e ovo sam mozda od nekog cula ali da li crnogorcni politichari..chini mi se da lepo govore da su dobri govornici da vezu nema tuc muc. mozhda srpski mrkljaju
ne znam mozhda sam i u pravu mozda im je to neka nacionalna osobina
ili podnacionalna ne znam u shta su crnogorci kao kategorija
ko vas hebe
ma mutivode i muvatori i zalizani su a visoki
dobri su
ne znam ko je uopshte crnogorac.. a kakvi su makedonci po cemu se oni izdvajaju..oni pevaju je l
 
Ja nisam bio u vezi ni s ajednim crnogorcem :lol: A bogami ni sa crnogorkom...ona jedna slucajno se ne racuna. :lol:
CGovce sam najbolje upoznao dok sam sluzio voju...i mogu samo da kazem da su to bile NAJVECE SLINE !!! Kao ljudi svi su bili NULE! Jedan bilmez od dva metra i 100 kg se skinuo kao najveca pichkica posle 15 dana i ostao mi duzan neke pare. Ostalima nisam mogao da verujem nishta ni pod razno.
Razocarali su me strasno!
 
Koji su ti to "nasi"?
Moji nisu. I ne volim plemenske zajednice, osim ako nisu negde u predelu Amazona, one se bar raspistolje po dzungli i nikog ne smaraju.
Ima i finih ljudi, to je fakat, ali oni se obicno ne foliraju i nisu upadljivi.
 
TOMAX:
?agodica istovremeno i hebe i hvali, i to mi se najviše dopada kod nje! :smile:

Lutko moja, meni se čini da ti imaš crnogorske krvi. :wink:

e tebi cu da odgovorim poshto si afirmativan

pa imam sad cu da ti kazhem koliko

.... od bake po mami valjda mama je iz crne gore doshla...
imam i rodjaka u gorskom vijencu
eto snob ko snob imam chime da se hvalim
salim se ovo sam videla u nekom porodicnom stablu imam neki spisak
ne valja ovoliko da pisem je ltako

ali to nije tek tako ja volim kad odem u crnu goru nekako mi je tamo lepo.

znate kao to nasledje postoji umozgo citala sam neek teorije da su neki ljudi u odredjenim stresnim situacijama govorili nepoznat jezik shatro neki jezik predaka.

eto pisem ko neka folk zvezda al nisam ni ja na vishem nivou
 
TOMAX:
Lexo, jel si i ti slaba na crnogorce? :lol: :wink:
Ne znam. Za mene je razgovor sa Crnogorcem kao razgovor sa crncem :mrgreen:
Imala sam jednog "profesora" (sad studiramo zajedno, otegla se diploma :lol: ), baš super izgledao, ali je imao preterano dubok glas pa je, valjda zbog toga, samo ćutao... Bio bre neki socio fobičar :shock:

Ali sam čula mnogo gadne priče o ovima baš iz CG... Ono, kajle, kola i plavuša :shock:
 
Lexo, a da li si znala da vlade Srbije i Crne Gore tesno sarađuju u švercu opojnim drogama?
Mislim, sve ono što naši carinici i panduri zaplene, to se ponovo šalje na ulicu.
Stvar je u tome da je lako pronaći novu budalu za dilovanje, ali posle izvesnog vremena ta budala biva lišena slobode, i na taj način organi stvarno rade svoj posao, iako možda čak ni oni ne znaju da ustvari obavljaju uzaludan posao..... ebiga....
Što se tiče prostitucije, tu je situacija malo drugačija.
Srbiji u svakom slučaju odgovara ovakva Crna Gora kakva je sad.... a opet ne možeš reći ni za svakog srbina da je mafijaš,
iako se svakave stvari (prljave radnje) dešavaju i širom Srbije.

E, ako ti je sada jasnije, dozvoliću ti da me poljubiš...... 8-)
.... pre nego što me neko likvidira. :roll:
 
Shabani!
Dali bi bulju da ih guzi pola komande za jedan izlazak u grad. Drukare NUMERO UNO!
I kako neko moze da bude chovek,ako druka ortake za jedan izlazak u grad.
Kao sto sam rekao...SLINE!
Ne znam kakvi su frajeri (mada su vecina shabani),ali znam da su ljuCke NULE!
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja nisam bio u vezi ni s ajednim crnogorcem :lol: A bogami ni sa crnogorkom...ona jedna slucajno se ne racuna. :lol:
CGovce sam najbolje upoznao dok sam sluzio voju...i mogu samo da kazem da su to bile NAJVECE SLINE !!! Kao ljudi svi su bili NULE! Jedan bilmez od dva metra i 100 kg se skinuo kao najveca pichkica posle 15 dana i ostao mi duzan neke pare. Ostalima nisam mogao da verujem nishta ni pod razno.
Razocarali su me strasno!
I MENE ISTO
 
TOMAX:
A ja nisam izlazio 4 meseca iz kasarne zbog ugovoraca..... GEJAČINE!
Ne bih ni ja izasao,dok se ne skinem...ali sam ih yebao kao konje.Sve sam zavrsavao u bolnici i kod lekara,po ambulantama.Imao sam ludacke veze po zdravstvenim ustanovama vojske. A kada doktor napise to mora da bude tako. :lol:
Tako da me bolelo uvo za njihove vikende i izlaske u grad. Ja kad sam izlazio iz kasrane nije me bilo po mesec dna,pa dodjem na 2 dana,pa me nema 15 dana...
A oni shabani neka drukaju ortake za 4-5 sati provedenih u gradu.
Jednom sam sam sa 3-4 gustera cistio ceo sprat kasarne,jer nisam hteo da prijavim svoje klasice da su se ponapijali u kantini i da ih boli qratz da dodju da ciste na 005 do kraja. A medju tim napijenima i odvaljenim od alkohola bili su i CGovci naravno.
Pre cu da cistim sam celu zgradu,nego da drukam one sa kojim sam proveo sve vreme tu.
Kasnije se takvi smradovi zaposljavaju u drzavnim institucijama,policiji,DBu...i samo drukaju.
 
I šta se ti onda buniš? Ja nikad i nigde nisam imao "veze", a šetali su me kao bolesnog majmuna.... prvo Trebinje, a posle Raška....
a sada klinci služe vojsku u civilu.... u svojoj ulici.
A drukara je uvek bilo i biće, a ja sam imao prilike da se susretnem i sa jednima i sa drugima....
srećom, bio sam plašljiv pa nisam bežao iz kasarne... a nisam ni pio u to vreme....
ali najbolje prolaze oni koji se ne qrče i drže se na propisnoj distanci.
Tako sam stekao prijatelje i među mađarima, muslimanima, hrvatima, slovencima, srbima, crnogorcima i makedoncima....
a bio je i jedan šiptar polutan....
heh, a bio je i jedan zubati šiptar kojeg nisam gotivio u početku....
međutim, posle mi je pomogao da se razdužim na kraju vojnog roka.
 
juj :?
Mislim, kako si se zabavljala sa TRI Crnogorca? :lol:
Drugo je "imala sam dečka, zvao se tako i tako, radi/studirao... i bio je Crnogorac", a sasvim drugo - zabavljati se s Crnogorcem :P
Dakle, nikad ništa s njima nisam imala (mislim da sam u životu srela jednog, taj je bio debil, lep ali tenkre, glasan, razmetljiv i sl).
:roll:
btw. meni porodica to ne bi dozvolila 8) Mislim da bi digli ruke od mene :lol: Sori ako nekog ovo vređa, ovde je reč samo o VEZI - nit sam smela, nit sam htela ikada. A nisam ni SRELA takve :lol:
Ma gde ih navataš uopšte? :P
Imam drugaricu u Kotoru, ali oni su elita plus katolici - druga priča, nije odgovor na temu.
 
Crnogorci naši divni :lol: :lol: :lol:
Imala sam jednog u okruženju koji me je smarao
- Mala di ćeš na mo reee?
- A šta ti čekaš što se ne u daješ?
- A đe ti je taj tvoj, što te ne če ka jadna?

U jadna mu majka - kako me je nervir o :lol:
 
vracar:
Sada je bas Kotoranin u pitanju.

Jeste :lol:
Ali u firmu mi često dolazi i jedna looda crnogorka koja mi tek ide na živce.
Ovaj je smešan kad sam dobro raspoložena ali ovoj sine, nema spasa.
Glasna, isfrustrirana, odbojna crnogorka kojoj stalno nešto fali i nju je stalno neko zayebo i život baš prema njoj nije fer. Uffffff što je ne volim.

Dva puta sam je izbacivala napolje i rekla joj da se vrati kad nauči da se ponaša.
Onda me je tužakala okolo i dobijala iste odgovore.
Devojko - nauči da se ponašaš pristojno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top