Pice za damu

Prihvatiti pice od frajera jos ako je zgodan Baja, kulturan i tako dalje jel te... ma ne bih mu odbila. Ali ... zasto mnogi ocekuju ..cak i mnoge zene smatraju da treba da plate svoje pice same iako su pozvane ili ponudjene.. Kao u smislu ravnopravnosti :roll: ...Mislim ne pada mi na pamet da platim ...pozvao me je, muskarac je pa neka on o tome razmislja. Sta mislite o tome??
 
Ne mogu da se setim da mi je neko u skorije vreme poslao pice, ali da jeste verovatno bih pitala od koga je i ako mi tip deluje normalno, popila bih i popricala sa njim.

Jednom jos davno, sedela drugarica i ja u kaficu i prilazi konobar, donosi ista **** koja smo vec pile i kaze da je to za nas, poslali su nam neki tipovi, kad smo pitale koji, rekao je da su rekli da nam, ne kaze. Mis'im...Ali ajde...
 
kučka:
Drage moje,

Kada vas nepoznati muskarac ponudi picem u klubu,kaficu,kafani,da li ga prihvatate? Ako ga prihvatite osecate li obavezu da sa tim muskarcem provedete koji minut ili vise u razgovoru?? Kako se osecate tada?? Ako odbijete pice..nije li to nepristojno od vas..??

Ja ne odbijam "pice", iz principa. :wink:
 
...ja imam potpuno drugaciji stav...nikad ne bi primila pice od nepoznatog coveka...iz razloga sto isti taj ocigledno nema dovoljno maste i herca da pridje i odusevi me svojom pricom...tako da mi pice tek ne treba od njega....narocito sto mogu da isfinansiram ono sto ja zelim da pijem...
 
Bliss:
...ja imam potpuno drugaciji stav...nikad ne bi primila pice od nepoznatog coveka...iz razloga sto isti taj ocigledno nema dovoljno maste i herca da pridje i odusevi me svojom pricom...tako da mi pice tek ne treba od njega....narocito sto mogu da isfinansiram ono sto ja zelim da pijem...

Nije stvar u lovi..svi mi mozemo da isfinansiramo svoje pice..a zamisli ovako..prihvatis pice ...pocnes da razgovaras sa bajom i shvatis koliko ima maste i herca, odusevi te svojiom pricom i vise od toga i ..hahaha shta onda??
 
Sharlote:
Ako ti neko salje pice, valjda ce i prici da poprica sa tobom. Ja to shvatam kao nacin muskarca da pridje devojci. Ako ne pridje, shvatam to kao kompliment.


Jebte pa ne verujem da vi toliko nemate pojma. Ako uzmes pice prilazis ti njemu, a ako te ne zanima ni ne uzimas pice.

Di ste vi odrasli ljudi moji i koja su to pravila?
 
kučka:
Drage moje,

Kada vas nepoznati muskarac ponudi picem u klubu,kaficu,kafani,da li ga prihvatate? Ako ga prihvatite osecate li obavezu da sa tim muskarcem provedete koji minut ili vise u razgovoru?? Kako se osecate tada?? Ako odbijete pice..nije li to nepristojno od vas..??


Ne, doduše samo dva puta sam vratila piće, ali vratila bih i treći. Em imam dečka em imam dovoljno para, a i nije mi do tih zayebancija...
 
majcheki:
Ne, doduše samo dva puta sam vratila piće, ali vratila bih i treći. Em imam dečka em imam dovoljno para, a i nije mi do tih zayebancija...

Ali Majcheki..kakve veze ima dechko i zayebancija sa tim sto ti neko naprimer sasvim onako jednostavno posalje pice..mozda i sa namerom a mozda i ne..u cemu je toliki otpor u tom slucaju prihvatiti pice i zahvaliti se na istom..
 
kučka:
Ali Majcheki..kakve veze ima dechko i zayebancija sa tim sto ti neko naprimer sasvim onako jednostavno posalje pice..mozda i sa namerom a mozda i ne..u cemu je toliki otpor u tom slucaju prihvatiti pice i zahvaliti se na istom..


Kako ne bi imalo veze. Da bi ja nekoj poslao pice i ubacio se u trosak pogotovo sto ona nece naruciti pivo nego koktel morao bi biti 99% siguran da cu yebati i morala bi izgledati kao zmaj. Da mi odmah oduzme dah kad je vidim.

Kako tako ne cenite svoje novce? De ih berete bas me zanima?
 
sinnke:
Kako ne bi imalo veze. Da bi ja nekoj poslao pice i ubacio se u trosak pogotovo sto ona nece naruciti pivo nego koktel morao bi biti 99% siguran da cu yebati i morala bi izgledati kao zmaj. Da mi odmah oduzme dah kad je vidim.

Kako tako ne cenite svoje novce? De ih berete bas me zanima?

Kao prvo koktel nije skup bar ne u Havani a kao drugo i kada bi mi platio koktel to bi ti bilo jedino zadovoljstvo koje bi imao za uzvrat, bez obzira shto bi ostao bez daha...:-D U stvari ne jedino..jos jedno bi imao ..to sto bih uopste prihvatila da mi platis pice...Mislim..neverovatni ste po nekada vi muski covekoliki potomci..:smile:
 
kučka:
Kao prvo koktel nije skup bar ne u Havani a kao drugo i kada bi mi platio koktel to bi ti bilo jedino zadovoljstvo koje bi imao za uzvrat, bez obzira shto bi ostao bez daha...:-D U stvari ne jedino..jos jedno bi imao ..to sto bih uopste prihvatila da mi platis pice...Mislim..neverovatni ste po nekada vi muski covekoliki potomci..:smile:

Skup jeftin dobar los sve je to pitanje. Nista nije skupo kad drugi placa. A sto mislis da bi meni trebalo biti cast da ti platim? Mislis da sam toliko jadan i nesposoban? Meni zene same prilaze nemam potrebe praviti neplanirane troskove.

Ali neka svidja mi se sto imas visoko misljenje o sebi. Samo u mom slucaju ti bi bila ta koja broji zelembace iz slamarice. :D
 
sinnke:
Skup jeftin dobar los sve je to pitanje. Nista nije skupo kad drugi placa. A sto mislis da bi meni trebalo biti cast da ti platim? Mislis da sam toliko jadan i nesposoban? Meni zene same prilaze nemam potrebe praviti neplanirane troskove.

Ali neka svidja mi se sto imas visoko misljenje o sebi. Samo u mom slucaju ti bi bila ta koja broji zelembace iz slamarice. :D

Ha, ha, Macak pa ti si srce..samo ti mastaj..:-D
 
kučka:
Da, naravno.I u cemu je tu problem..Koliko puta sam svojim prijateljima platila pice ili kafu ..nekada iz cista mira ili sa razlogom ..nekog slavlja ili slicno..
Ko je spomenuo prijatelje?? :lol:
Ne izvlači se..... da li si platila piće nekom momku koji te šarmirao? :wink:
Znaš ono, primetiš na njemu da ima lepu guzu.... i ti ga častiš, iako znaš da je gej i da sex sa njim ne dolazi u obzir....
a ti bi ga tako smazala..... a? :wink:
 

Back
Top