Les bonnes resolutions

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
Мени ће почетак бити стресан, напоран, сјебан и прави мали хорор, ником не бих пожелео.
Након тога треба све рестаурирати и и надати се ренесанси.
У НГ бих могао мање да псујем и да мање бацам паре на цигаре. За почетак и више него позитивна одлука.
 
ja sam i ove godine uredno stiklirala ono sto sam htela - vazda streber bila, streber ostala :lol:
nije to zaokruzena prica ali je uvek tako na duge staze pa cu pravi potencijal tek da vidim, tek sve je ono sto sam htela.
dosta.
 
Neke planove sam ispunila, neke nisam, neke sam promenila, za neke sam shvatila da su nebitni, neke sam sibnula u letu na drugu stranu, neke sam ostavila po strani za neko vreme, nesto sam nenadano dozivela, negde sam nenadano bila, nekog sam nenadano upoznala.

Za mene je zivot vazda bio nalik lavi, zitka, topla, gusta masa koja koristi logicnu stazu do cilja pa ako naidje na prepreku prilagodi se i skrene malo levo malo desno, promuva se i na tom putu nesto dozivi, nesto novo vidi...ne vrsim zivotni skrining, nabija mi isti nervozu.

Sta planiram - nista, imam samo nacelni plan, neka putovanja, volela bih da posetim sveto trojstvo Jerusalim - Rusiju - Bali, volela bih da krenem sa specijalizacijom iz oblasti koja me inspirise ostalo kako bude bice...pa cak i ovo receno, kako bude bice, ako ne ove godine sledece ili one tamo...to mi dodje plan za neko vreme...
 
pa da vidimo sta smo uradili (ili nismo uradili) od proslogodisnjih odluka :)

u stvari ima tu i mnoooogo starijih odluka, pa ko sme neka gleda :sad2:

valjda ce neko i imati cime da se pohvali :ceka:

Ја нешто у последње време не зацртавам много ствари.

Јер сам на крају године исфрустрирана.

Сад сам почела као Цигани - Роми / живим од данас до сутра.

И боље ми је. Нисам под сталним стресом :)
 
Da li samo ove zene iz Cosmopolitena i ja donosimo dobre odluke za 01.01. (ili ponedeljak)?
A ako donosite koje bi to odluke bile?
Moje dobre odluke su gotovo za svaki 01.01. iste:
-manje cokolade
-vise sporta
-sredjena kuca non-stop
-stedeti pare za...(putovanje,tasnu potpisanu Dior,talaso terapiju)
I na kraju...cini mi se da sve to vec u februaru zaboravim :?
Koje su vase dobre odluke?

ja moje dobre odluke donosim spontano i nevezano za datum, ali kada sazre :aha:
 

Back
Top