Jedna cura dva pandura

Pozoriste se zatvara...ja i Pera smo razresili konflikte....i sve nesporazume...i Pera je jedan jako fin decko...tako da nema potrebe da za prisustvo cinizma ili ostalih diplomatskih prozivki.... :razz:
 
krvolok:
El palo i 'vatanje u haustoru, posle ovog JAVNOG pomirenja ??? :lol:

... :) samo sam cekala neki ovakav komentar...ali moram priznati da sam najmanje ocekivala od tebe...mislila sam da se pojavljujes samo na astrologiji... :)
...ja i pera se nikad nismo upoznali uzivo..i necemo...niti culi telefonom...pa ti sad otprilike sklopi sliku u svojoj glavi....
...pritom on zivi blizu Ns-a...a ja u Beogradu....
 
krvolok:
El palo i 'vatanje u haustoru, posle ovog JAVNOG pomirenja ???

Bliss:
... samo sam cekala neki ovakav komentar...ali moram priznati da sam najmanje ocekivala od tebe...mislila sam da se pojavljujes samo na astrologiji...
Bliss:
...ja i pera se nikad nismo upoznali uzivo..i necemo...niti culi telefonom...pa ti sad otprilike sklopi sliku u svojoj glavi....

..pritom on zivi blizu Ns-a...a ja u Beogradu... .

Ako je to JEDINI RAZLOG, onda negde na ŠTAJGI, na pola puta ??? :lol:
 
Petar_Pan:
I kaze jednom: ja pricam samo sa tobom i sa njim...
I kaze drugom: ja pricam samo sa tobom i sa njim...
I njih dvojica skocise jedan na drugog i ubise se od batina...

A ona im rece: pa ja nisam ni rekla da hocu da se muvam sa vama...

I Suzi -Q se okrenu i otskakuta dalje nevino zvizduckajuci... sa sve andjeoskim oreolom iznad glave...

E sad pitanje... Zasto su panduri tako glupi? :lol:

Tj. za one sa jeftinijim ulaznicama: Zasto tipovi moraju da se kolju izmedju sebe... Zasto se tako lako pale... i zasto su "artikli na stikli" - zasto dozvoljavaju da se prema njima ophode kao prema robi?

Jedna cura, dva pandura, odje mora past cenzura!!!!
 
krvolok:


Ako je to JEDINI RAZLOG, onda negde na ŠTAJGI, na pola puta ??? :lol:
Dobro da joj nisi neku cergu preporucio... mislim iskusno... :lol:
A nisi skapirao da se ovde ne radi o tome... Nemoj sad tebi da govorim procitas temu jos jednom... A mozda nedjes i neki element(neke prljave gace - tvoj fetsh) za tvoje izuzetno smesne nebulozotine... :roll:
 

Back
Top