Gde ima da se kupi...?

pa da sam mislila figaro,ja bih rekla figaro.:rtfm:pitam za el uvijace.moja sestra ih je donela iz kanadei nazalost vratila.to je jedna posuda sa rupama, u njima stoje uvijaci.posuda se ukljuci u struju i zagreje.uvijaci su sa nekim jonima koji negiju kosu,a kace se stipaljkicama.na pocetku leta su se pojavili u casopisu moja kosa,ali nije pisalo gde mogu da se nabave.

moj muz kaze da sam sama sebi dovoljna,pitam,sama dajem odgovor,sama sebe citiram...strasno.
ako nekoga zanima pronasla sam el uvijace za kosu,ima ih u merkuru,merkatoru,kazu da ih ima i u jasminu.kostaju oko 3300 dinzi.
 
ja sam se odusevila.stavlja se na suvu kosu na koju stavis malo pene ili gela.drzi se samo pet minuta i imas lokne.meni je rodj za par dana,pa vec idem okolo i ubedjujem ljude da je to TO.da vidis kad dobijem tri ista.ako niko ne skapira da zelim bas to,trcim sama da ga kupim.
 
Jel video neko negde neke cipelice od tvida? Na štiklu, ne mora 12tica... Swatke mawecne 36? :)
ako je to nesto ovako

onda Replay - u Bati, oko 7000 su.:)

Pomagajte!
Trebaju mi gumene cizme,ali ne one najobicnije ravne vec neke stilizovane.
Npr.da lice na model koznih cizmi ali da su gumene.
Jel vidjao neko nesto slicno?
654665_18MJ-30_300.jpg

ovako nesto?:)
nisam vidjala.
 
Hvala youbetterstop, pogledaću, mada sam ja mislila na one crno-bele, onaj rad kao riblja kost ili kako se zove, ko na kaputima... zna neko na šta mislim?
pa da, i takvih nekakvih ima
1514_1.JPG

ima raznih dezena, one sam stavila cisto ilustracije radi. :)
mnogoooo su slatke uzivo.

p.s. ooops izgleda da sam zakasnila malo dok sam trazila slicicu, sad cu i ja da vidim te kvinsine.
p.s.2 iste, samo plave. preslatke su.
 
Poslednja izmena:

Back
Top