Ide se na nove izbore u Beogradu

eto tolika bila povika na Mi i NEstorovića pa ispalo da se nisu prodali i da nisu Vučićevi
Naravno da jesu. Ovo mu (vučiću) je "kompromis" da ne popiju istragu, manje više za izbore, nego pominjali reviziju potrošnje fondova.
Ili stvarno misliš da se naprednjacima "gadi" kupovina odbornika?

@tema

Bez uvida u promene biračkih spiskova i prijava fantoma na adrese vodovoda,trafo stanica...35 u jednom stanju i sl. Tj. korekcije istog izlazak je besmislen. Opozicija za sada standardno beskrvna,ali videćemo.
 
Danas nakon sednice presedništva SNS-a saopšteno je da je doneta odluka da se ide na nove beogradske izbore.
poceli su vec ss lovom na nas penzose prvenstveno...besplatni pregledi, a standovi njihovi na svakom cosku.

Ono što mi nije jasno i što je odvratno je to što je fokus na Bg, a izbori pokradeni u celoj Srbiji.

odvratan mi je sns ali mi je još odvratniji ssp (ili spn...isto je)
 
eto tolika bila povika na Mi i NEstorovića pa ispalo da se nisu prodali i da nisu Vučićevi
Нису... али нису хтели ни са опозицијом. Неће ни са ким.
То може да представља проблем, ако имамо три стране где ниједна не признаје остале две.

Град мора да функционише, без обзира ко ће да управља. Овако, у привременом мандату... нисам задовољан таквим стањем.
 
Пронађите нелогичност у горњој реченици...

Уставе...плачи...
А шта је неуставно? Инсистирање на сопственим ставовима и једнака непопустљивост од осталих заинтересованих страна.
Све до последњег слова по закону. Додуше, не нарочито морално... али то се у овом случају не броји као прекршај.
 
meni liči da ipak jesu, ali se prave da nisu jer se znalo za ponavljanje izbora...
Da su se odmah priklonili av, na ponovljenim tesko da bi dobili glasove
Мада су то само још једни избори, узастопни... Два месеца циркуса више или мање... и није нека разлика.
Ако се буде приклонио вођи, било када да се приклони, то ће се исто третирати.
 
А шта је неуставно? Инсистирање на сопственим ставовима и једнака непопустљивост од осталих заинтересованих страна.
Све до последњег слова по закону. Додуше, не нарочито морално... али то се у овом случају не броји као прекршај.
Ето
Више ни не знаш шта пише у уставу,
ко расписује изборе,када и како.
Ко објављује понављање,када и због чега....
Али не замерам...када га преседник крши сваки 3. дан, зашто би га се ико држао...
 
Нису... али нису хтели ни са опозицијом. Неће ни са ким.
То може да представља проблем, ако имамо три стране где ниједна не признаје остале две.

Град мора да функционише, без обзира ко ће да управља. Овако, у привременом мандату... нисам задовољан таквим стањем.
Ни ја нисам задовољан.
На републици.
То мора да се мења.
 
Ето
Више ни не знаш шта пише у уставу,
ко расписује изборе,када и како.
Ко објављује понављање,када и због чега....
Али не замерам...када га преседник крши сваки 3. дан, зашто би га се ико држао...
Пусти ти ко расписује изборе... Није о томе реч.

Цитирао си реченицу да је владајућа странка одлучила на изборе... То је њихово право, да се не договоре са осталима.
 
Не.
Њихово је да константују да немају већину.
То је њихово право.
Зови га шија или врат... То неће да промени тему истраживања.

Нико није направио већину, па идемо опет на изборе... На којима постоји шанса да опет будемо заглављени.
Ми, обична публика, немамо никакву корист од тога. Пре бих рекао да губимо.
 
Ne zna se šta ce biti sa izborima za grad Beograd iako su raspisani..
thumb1.jpg
 

Back
Top