Gde ima da se kupi...?

Jedno malo neobično pitanje, ali nadam se da mi neko može pomoći: da li se i gde u Beogradu služi pravi engleski doručak? Pravi, u smislu full english breakfast, sa pasuljem, slaninicom i svime ostalim, a ne varijante engleskog doručka koje su izmislili naši kvazi-ugostitelji. Hvala!
 
Imaš u Zvezdara teatru branč ... pa navali..šveCki 100, a ima i to. Ima i po gradu, viđao sam negde, naći ćeš lako u centru.
Imaju i ovi kod mene u Klopam, al tu nisam nikad bio jer imaju dimnjak i miriše nekad roštilj, to ne bi smelo tako..da zagađuje životnu sredinu.
 
Poslednja izmena:
Imaš u Zvezdara teatru branč ... pa navali..šveCki 100, a ima i to. Ima i po gradu, viđao sam negde, naći ćeš lako u centru.
Imaju i ovi kod mene u Klopam, al tu nisam nikad bio jer imaju dimnjak i miriše nekad roštilj, to ne bi smelo tako..da zagađuje životnu sredinu.

:confused: Informacija nije dobra, Zvezdara teatar ne nudi engleski doručak.

Ima li još neko da pomogne? Hvala!
 
vec par godina u nazad ne mogu da nadjem safari pantalone zenske (verovatno imaju jos neki naziv ali ja ih znam pod ovim, prosvetlite me ako ima jos neki) ranijih godina takvih je bilo na tone :heart:
sve bre samo uske modele farmerki namecu da se nose :roll:
ako neko vidi ili zna de ima neka javi

da ne bude zabune oko imena, mislim na ovu foru
(ne idu pripijeno uz nogu, opusteno padaju, prirodno platno, pune dzepova, stepova...)

Womens-cargo-pants-trousers.jpg
45062_big.v1342603695-300x300.jpg
Womens-cargo-trousers.jpg
 
Иди на мушко одељење, врло важно.

vec probano, nisu proporcije iste i ne mogu ne stoje mi nikako, vecito nesto visi

juce tako obucem teksas jaknu musku, meni prelepa, na snizenju, zenske katasrtrofa ubise sa sljokicama, oces mucak taman sve al ne mogu da zakopcam od sisa, nisu predvidjene :lol: ako uzmem vece onda svuda visi
tako isto i sa cipelama nisu kalupi isti ne mogu da uzmem muske kozne, zenskih jos ne nadjoh da mi odgovaraju

i tako odoh da menjam pol ionako je besplatno, bem ti vise ovo :roll:

ranije je bilo zenskih ovih safari furala ja ceo zivot takve :heart:
al zadnjih pet god, recimo, nema sanse da nadjem
 
Има добрих кожних ципела за сваки дан у продавницама "Обуће Београд".

nekad sam ja tu uzimala, imali super sportske modele za svaki dan, udobne ko oblacic, moderne nasuprot vecini starackih modela koje firaju
ne znam sad sta je s njima nisam u toku, pogledacu uskoro kad budem u bgu

javi za lone ako vidis negde
 
nekad sam ja tu uzimala, imali super sportske modele za svaki dan, udobne ko oblacic, moderne nasuprot vecini starackih modela koje firaju
ne znam sad sta je s njima nisam u toku, pogledacu uskoro kad budem u bgu

javi za lone ako vidis negde

Видела сам на бувљаку (Отворени тржни центар) такав модел али маскирни дезен.
 
da se nadovežem za tu kupovinu preko interneta. Neki daju popust za takvu kupovinu. MI smo, konkretno, kupili laptop u win-winu. Samo smo naručili preko interneta i naveli da ćemo podići u odredjenoj prodavnici i platiti prilikom preuzimanja. Znači, kao i svaka kupovina, odeš u prodavnicu, daš pare, uzmeš robu, a još dobiješ popust jer si kao kupio preko interneta.
 
da se nadovežem za tu kupovinu preko interneta. Neki daju popust za takvu kupovinu. MI smo, konkretno, kupili laptop u win-winu. Samo smo naručili preko interneta i naveli da ćemo podići u odredjenoj prodavnici i platiti prilikom preuzimanja. Znači, kao i svaka kupovina, odeš u prodavnicu, daš pare, uzmeš robu, a još dobiješ popust jer si kao kupio preko interneta.

jeste ima tih forica dobre su
 
Zanima me da li neko zna gde u Beogradu mogu da se kupe po nekim normalnim cenama(do 5000) muske farmerke a da ima vecih brojeva(34/36) i kvalitetna obuca( ravne patike,klasicniji sportski modeli),posto u Pull&Bear-u,Springfieldu,Zari,TimeOut-u nikad nema vecih brojeva ?

Имаш домаћу фирму Legend из Суботице. Радња у Кнез Михаиловој, аутлет на Булевару ниже Ђерам пијаце.
 

Back
Top