zabranjena ljubav

Love Of My Life
Love of my life,
you hurt me,
You broken my heart,
now you leave me.

Love of my life can't you see,
Bring it back bring it back,
Don't take it away from me,
Because you don't know what it means to me.

Love of my life don't leave me,
You've stolen my love now desert me,

Love of my life can't you see,
Bring it back bring it back,
Don't take it away from me,
Because you don't know what it means to me.
You will remember when this is blown over,
And everything's all by the way,
When I grow older,
I will be there by your side,
To remind how I still love you
I still love you.

Hurry back hurry back,
Don't take it away from me,
Because you don't know what it means to me.

Love of my life,
Love of my life.
 
au, kakav rsum...

prvo pitanje je sto si to dozvolila? drugo, kako se to sada desilo sa tim likom, a ne pre ovog braka? trece, da li je to sto se osecas u njegovom drustvu gotivno samo zbog toga sto ti je dosadna svakodnevvica sa suprugom? cetvrto, sto si se udavala?

@aleksej i galeb... koji ste vi gotivci. samo nemojte da se pljujete vise, ti i latica, aleksej. glupo je. i aleksej, svaka cast na izboru muzike!
 
jinxy:
au, kakav rsum...

prvo pitanje je sto si to dozvolila? drugo, kako se to sada desilo sa tim likom, a ne pre ovog braka? trece, da li je to sto se osecas u njegovom drustvu gotivno samo zbog toga sto ti je dosadna svakodnevvica sa suprugom? cetvrto, sto si se udavala?

@aleksej i galeb... koji ste vi gotivci. samo nemojte da se pljujete vise, ti i latica, aleksej. glupo je. i aleksej, svaka cast na izboru muzike!


Hvala, mozda sam nesto i propustio...

A sto se tice prepucavanja, necu da trpim da mi neko soli pamet, a bio sam vec u sitaciji kao sa tom laiticom....
 
mislim da ce takvih "ljubavi" biti josh na pretek, kada bi svi reagovali na "volej" niko ne bi dochekao srebrnu ili zlatnu godishnjicu. Nisi fer prema sebi, a ni prema muzu, niti prema tom tipu, i sve dovodish u nepriliku. Dobro,danas je razvod braka neshto kao dobar dan, pa i ne mari, ali kada tek posle shvatiti da "volish" nekog drugog znachi da si i u prvi brak ushla tako, nishta pametnije nisi ni imala da radish, pa ce tako doci i treci,chetvrti. U principu sam protiv takvih z.........a, ili si sa nekim ili ne, a novu vezu trazish posle raskida, nije fer i nikad sa takvim odnosom prema vezi nechesh ni mrvicu doprineti nekom zajednichkom shta ja znam cilju, zato shto ga nikad nije ni bilo, nije postojao.
 
Ivana 2004:
ja udata on ozenjen
znamo se dugo al tek sad se rodila hemija izmedju nas koja je ozbiljno jaka i raste u jake emocije ,,,, aa tako bih bili zajedno i poceli nesto novo ,,,,
pa sta da radim?



Тако БИХ били заједно?

Ако је тај човек професор српског језика, онда ми је јасно што неће да те ожени.
 
A šta ako je ON matorac a ONA ..........
 

Prilozi

  • filthytoonfuckers1344.jpg
    filthytoonfuckers1344.jpg
    10,5 KB · Pregleda: 4
E ako je ona matorac a ona... Onda je to "bas lepo" a ako je obrnuto, a ta kombinacije je inace mnoogo bolja, to je vec ondas "Juuuu...." kao lose...

P.S. Ma ja nisma hteo da komentarisem te *****.cine...
 
Ivana 2004:
ja udata on ozenjen
znamo se dugo al tek sad se rodila hemija izmedju nas koja je ozbiljno jaka i raste u jake emocije ,,,, aa tako bih bili zajedno i poceli nesto novo ,,,,
pa sta da radim?

Montirajte spojku izmedju tvog muza i njegove zene.....posaljite ih na letovanje zajedno....
A vi kuci, na miru ucite, ucite, ucite......
 
Dosta mi je vise da slusam te price o tome kako je to neka prepreka ostaviti bracnog druga zbog nove ljubavi koja se rodila. A jos mi je gadnije da slusam ta pitanja "kako reci svom muzu/zeni da su moje emocije na drugoj strani".

Emocije same diktiraju tempo, i normalna stvar jeste da postoje pogresni brakovi iz kojih se moze lako izaci, sasvim lako, samo jednim skokom u nesto lepse, nesto sasvim bolje.
A saosecanje, ili bolje da kazem sazaljenje prema bracnom drugu koji treba biti ostavljen, to ipak ide njemu na dusu. Zato sto taj bracni drug nije uspeo da upozna CELU osobu sa kojom je u braku.
I tu bilo kakva kuknjava, bilo kakav slom zbog toga sto ga je ostavila zena ne pomaze samoj istini.
 
Dont_Break_The_Oath:
Dosta mi je vise da slusam te price o tome kako je to neka prepreka ostaviti bracnog druga zbog nove ljubavi koja se rodila. A jos mi je gadnije da slusam ta pitanja "kako reci svom muzu/zeni da su moje emocije na drugoj strani".

Emocije same diktiraju tempo, i normalna stvar jeste da postoje pogresni brakovi iz kojih se moze lako izaci, sasvim lako, samo jednim skokom u nesto lepse, nesto sasvim bolje.
A saosecanje, ili bolje da kazem sazaljenje prema bracnom drugu koji treba biti ostavljen, to ipak ide njemu na dusu. Zato sto taj bracni drug nije uspeo da upozna CELU osobu sa kojom je u braku.
I tu bilo kakva kuknjava, bilo kakav slom zbog toga sto ga je ostavila zena ne pomaze samoj istini.

Мудро си ово изрекао. Али мудрост не вреди овде много! Тебе су већ уврстили у ону листу ''пацијената''... Багра је то!
 
Oh, don't breake my heart, mozes li mi objasniti sta podrazumevas pod mislju "covek se sakacenjem usavrsava". Jednom si to pomenuo, na nekoj drugoj temi, a ja ne stigoh da to rasvetlim :)
Ne cini li osakacivenje coveka sakatim?

G-dine šrafštuc, dobar si ti, sve sami binarni brojevi :lol:
 
Kako ste samo svi neozbiljni?! strasno! nije ni cudo sto se brakovi raspadaju na svakom koraku!! UVEK i SVAKO zna da li je ta veza PRAVA ili ne, i to odmah na pocetku, samo sto retko ko od nas to prizna sebi na vreme, i to je razlog raskida, svadja, zbog cega najvise deca trpe, i to je za mene nesto najstrasnije! Imam verenika, i znam da je ON pravi... jednostavno, kada je neko za tebe tu, bas kada treba, u pravo vreme, i na pravom mestu, to je nesto najjace..
Kad bi svi razmisljali o ovome, pre onog "DA"...
POZZ
 

Back
Top