KOSA...FRIZURA...KOSA

tooo, mesi
imate i cd s frizurama..cosmo
ili slichno
ali nije bas najbolje uradjeno tj ne izgleda ko saliveno. mozda su sad bolje novije verzije.
mada osim toga treba da imash savrsenog frizera da bi izgledalo kao sto je na slici cini mi se da mm odredjuju . jedna frizura moze da se razlikuje u sitnicama i da izgledas drugacije kao i hrana
da li biste pristale da budete ruzhne ako je zauzvrat
a) zdravlje vashe mame
b) zdravlje vasheg deteta (ko nema dete ne odgovara)
c) zdravlje vasheg supruga-momka
d) zdravlje vashe kres sheme

da li gubite razum ovih dana? :I
 
ma brate shta toliko drame...odes probas pa ce da izraste...nije to sapun pa da se potroshi
heheh
mada neshto i ne menjam sebe a tela sam opet neki uzhas da uradim to me zabavlja aliodlazhjem
hahah
 
Vec dugo imam istu frizuru i zelim da je promenim, mozda i da postanem plavusa, ali malo me strah kako ce mi stajati. Probala sam sa programom za frizurice, ali bih ipak volela da to vidim uzivo.
Da li znate gde se mogu probati perike i koliko to isprobavanje kosta?
 
Treba mi savet, pa reko da se oratim vama zenama :)! Vi ste ipak bolji poznavaoci ove problematike :)
Poceo sam kao nesto da pustam kosu, pa je sada malo duza...
I naravno ovaj period kad nije ni kratka ni dugacka je najgori.
E sad da bi licilo na nesto, htedoh da stavljam nesto na kosu-tipa gel, pena, ulje ili neki vosak...

Pa me zanima sta koristite za kosu da joj da ''mokar'' izgled, ali da je ne ucrscuje kao pena, gel ili lak?

poz
 
Gel na kom piše Wet Look, a ne sme da piše Extra Strong ili Strong... e sad tačno koji i gde ima da se kupi, ne znam, davno nism koristila, pa se ne sećam....

Al sam ti pomogla, svaka mi čast... ali, eto, čisto da znaš da postoji gel koji samo daje izgled mokre kose a ne učvršćuje je.
 

Back
Top