pasulj

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
nekada bilo tipično za muškarce da kažu "pa ne mogu ceo život samo pasulj da jedem " odnosi se na onaj deo kada nadje švalerku pa se pravda pred narodom da se zasitio žene ?? ,,, a šta bi mogle žene da kažu i posle kog vremena ?? recimo jedna kalendarska --- čini mi se da je dovoljna ,,da već znaš po kom scenariu se odvija od skidanja gaća do totalnog zanosa ,,, u drugoj kalendarskoj --uvodjenje iznenadjenja ,noviteta --- ali do koje granice,,, mada ni to nije pitanje ,,već ;;;; žene jel vam dosadi jedan te isti penis????
 
Sto vazi za njih, vazi i za nas. Dosada je dosada...pa je ti sada nazovi kako god hoces. Mozda bi bilo nesto kao...pa ne mogu ni ja ceo zivot virsle da jedem za dorucak :)
 
Naravno da im dosadi. Pa kad prodje pocetna zaljubljenost i sve ostalo, pocinju da razmisljaju o tome kao bi bilo zveknuti se sa ovim, onim.E sad koja stisne pa to i uradi, dobro i jeste. Ostalima samo dusha 'oce a pi.cka klokoce...
 
avesic:
nekada bilo tipično za muškarce da kažu "pa ne mogu ceo život samo pasulj da jedem " odnosi se na onaj deo kada nadje švalerku pa se pravda pred narodom da se zasitio žene ?? ,,, a šta bi mogle žene da kažu i posle kog vremena ?? recimo jedna kalendarska --- čini mi se da je dovoljna ,,da već znaš po kom scenariu se odvija od skidanja gaća do totalnog zanosa ,,, u drugoj kalendarskoj --uvodjenje iznenadjenja ,noviteta --- ali do koje granice,,, mada ni to nije pitanje ,,već ;;;; žene jel vam dosadi jedan te isti penis????
Pa ako sam sa njim samo zbog njegovog penisa verovatno bi mi dosadio...Ali to naravno nije tako...
 
Meni još nije dosadio:razz:
Mada, i kad mi se dešavalo ranije... Ma, dosadi mi nešto drugo, ili smeta kod njega; ako se razilazimo, penis nikada nije glavno uzrok problema.
Ma, ne, dok ga volim i dok sve drugo funkcioniše, jedan te isti penis ne može da mi dosadi. Čak štaviše - dok je to sve tako taj jedan, NJEGOV penis mi je najuzbudljiviji i najzanimljiviji:smile: 8-)
 
ma da u pravu ste ,, ne vrti se život oko penisa nego oko jedne te iste osobe uopšte,,, ja često sama sebi dosadim ,, a divim se onima koji već predvidjenu situaciju smatraju uzbudljivom
 
Kad je prava ljubav u pitanju kako moze njegov penis da dosadi. Mozda se to desava samo ako naidju problemi, ako te on iz nekog razloga nervira, ako se svadjate pa ti se ne ide u krevet s njim, ili ako ti se svidja neko drugi?! :smile:
 

Back
Top