Kada bi se više osećali savremenim mužijakom

До тридесете опција 1, после опција 2...и то без размишљања.

Фи ћу да поправим масним наслагама са стомака због седења...неопходног због плате...за потенцију :arrow: виагра...а дужина се исто може повећати за пар центиметара...чисто да буде функционалан.
 
Ljuba82:
До тридесете опција 1, после опција 2...и то без размишљања.

Фи ћу да поправим масним наслагама са стомака због седења...неопходног због плате...за потенцију :arrow: виагра...а дужина се исто може повећати за пар центиметара...чисто да буде функционалан.
Fi se ne popravlja gojaznošću, ali da li bi bio zadovoljan spoznajom da ti je kita uloženi kapital, a ne prirode dar. I odgovor nije dobar. Opcije nisu u prometu.
Dobro razmislite šta bi vas činilo zadovoljnim kao mužijaka, vrlo bitna reč je mužijak.
 
Откуд ти знаш ? :lol:
Мала кита или просечна словеначка плата... како ти то звучи?
Мени су оба избора лоша. Да сам млађи 6 или више година, и да немам посао, а да ми је једини адут у животу кита, онда бих нешто од понуђеног изабрао. Не вреди...
 
HeBePoBaTaH_:
Откуд ти знаш ? :lol:
Мала кита или просечна словеначка плата... како ти то звучи?
Мени су оба избора лоша. Да сам млађи 6 или више година, и да немам посао, а да ми је једини адут у животу кита, онда бих нешто од понуђеног изабрао. Не вреди...
Ne znam, nadam se, a tvoj odgovr dozvoljava da se to nasluti.
Ne tražim da učestvuješ na temi, ako ne shvataš pitanje.
Ja bih izabrao poziciju mužijaka, jer pod tim ne podrazumevam dobrog muža i oca, već muškarca koji služi za zadovoljstvo i oplodnju. Zašto? Zato što bi sa kitom zaradio više nego sa platom mnogih direktora. Tako da bi mi kitarenje došlo kao dodatan prihod ili honorar po potrebi. Od toga bi solidno izdržavao porodicu, jedino bi bio grešan, jer varam ženu, a to je neće doticati, ako uspem da je obezbedim sve svojim skokovima.
 
Па, добро је бити жиголо, али они немају породицу, мислим да си се прешао...
И ***** би хонорарно неке трофиране и дрогиране жене...хм..
Ја бих пре возио камионм, Мак велики, неки занат свеједно уз то, радио у неком кафићу као бармен и ***** кога хоћу.

Да се разумемо, ок је посао мушке *****, али нема породице...не може све да буде идеално.
 
dzordzV76:
Fi se ne popravlja gojaznošću, ali da li bi bio zadovoljan spoznajom da ti je kita uloženi kapital, a ne prirode dar. I odgovor nije dobar. Opcije nisu u prometu.
Dobro razmislite šta bi vas činilo zadovoljnim kao mužijaka, vrlo bitna reč je mužijak.

Да али се поправља трансплантацијом...масног ткива са стомака.

Онда двојка...пар операција за функционалност и то је то.
 
dzordzV76:
a da morate da birate?!?!?!!!
1. Kita 18cm, dobar fi i dobra potencija, i plata oko 20 000
2. Kita 10cm, osrednji fi i osrednja potencija, i plata oko 120 000?
Ustvari šta bi vas duže držalo srećnijim kao muškarca?[/QUOTE
savremenog muzjaka, iako je savremen i dalje moze samo zena odrzati sretnim...nebih voleo da me cene ni u jednom od ta dva slucaja....mislim sta je 18cm
 
commodore:
Ko uzme kajace se... ko ne uzme kajace se... Dzordze... Pazi kako, bata ljuba je bio na tragu... samo ne do tridesete... nego do 45... to je mera...
Ne znam da li je ljuba otkrio ili sakrio.
Samo sam izneo nešto što je od bitnijih muških delova sujete.
Samo se niko nije udubio previše.
Moje dimenzije imate, jer nema potrebe da ih krijem, naprotiv, samo neznate prihod, jer sam mladi farmer. Prosečna zarada moje porodice na selu je oko 5000eura mesečno. Prodaja stoke, skokovi od bika, jaja, sir, mleko, pečurke, rano povrće i voće.
 

Back
Top