Gosp. Bush, uterajte demokratima

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.051
Koja lakrdija, šta se sve događa kada je nafta u pitanju!?
Mnogi, čak i Ameri, pljuju po G. W. Bushu jer je rasturio Saddamov režim, a niko se nije bunio kada je onaj 'demokrata' Clinton ubijao Srbe!
Tko se sve treba ispričati Srbima radi toga!?

Gospodine Bush, uterajte demokratima tako što ćete se radi toga 'u njihovo ime' ispričati Srbima.
 
Izvinuce se onog dana kada mi budemo vojno jaci od njih, sto ce reci nikad. Inace i ja sam za to da bar mi Srbi ne pljujemo Busa i republikance jer nam covek nije mnogo skrivio, za razliku od demokrata i Klintona.
Inace sto se tice Busa. Ja ne znam da li se vi secate, ali on je u politiku usao sa namerom da povuce trupe sto je vise moguce i da se bavi unutrasnjim pitanjima. Onda se na pocetku mandata desio 11. septembar i morao je da krene na Irak i Afganistan. E sada naravno tu je ona teorija da Bin Laden saradjuje sa Amerima i da je sve to unapred dogovoreno, ali to je sasvim druga prica vec..
 
ne znam zasto,ali je gotivim djordja iz zbunja...nekako mi je lik,onako sav nezgrapan i tupav...a i pobedio je demokratu kerija...nije nas za vreme mandata uopste pominjao,ne verujem da ce se nesto mnogo angazovati oko kosova,ima preca posla na bliskom istoku,tako da ce se vruc krompir prebaciti evropi...
 

Back
Top