Sta je za zene ljubav?

netacno. Imas bezbroj primera kako ruzan seta lepu devojku a sto je dokaz da ona nije sa njim iz ocaja.

Sinak..ti jos treba da rastes a dok ne porastes bolje da sutiras krpenjacu po duvanistu..elem
lepota moze da bude preduslov nekoj vezi ali nikako odlucujuci faktor za ljubav..
desavalo mi se da se zaljubim i zavolim zenu koja na primer ima lepe prste..a onda otkrijes dusu..lepu..
i jos nesto da ti kazem sve te lepotice misle da je dovoljno to sto su lepe i u 90% sam se pokajao sto sam noc proveo sa njima..
dakle gledaj zenu u oci i tako ces joj procitati dusu..ako umes
Veruj mi zene o ljubavi razmisljaju na drugi nacin od nas,nama je ljubav potreba a njima stanje..zena bez ljubavi ne ume da zivi,nije svoja a nama je ljubav izgovor..
kazu da su ljubav izmislili siroti muskarci da ebu dzabe..hm..
i jos nesto da ti kazem nije bitno da li ces biti sa hiljadu zena..
bio bih najsrecniji covek ne svetu da sam bio samo sa jednom..
umori coveka to trazenje..
 
Sinak..ti jos treba da rastes a dok ne porastes bolje da sutiras krpenjacu po duvanistu..elem
lepota moze da bude preduslov nekoj vezi ali nikako odlucujuci faktor za ljubav..
desavalo mi se da se zaljubim i zavolim zenu koja na primer ima lepe prste..a onda otkrijes dusu..lepu..
i jos nesto da ti kazem sve te lepotice misle da je dovoljno to sto su lepe i u 90% sam se pokajao sto sam noc proveo sa njima..
dakle gledaj zenu u oci i tako ces joj procitati dusu..ako umes
Veruj mi zene o ljubavi razmisljaju na drugi nacin od nas,nama je ljubav potreba a njima stanje..zena bez ljubavi ne ume da zivi,nije svoja a nama je ljubav izgovor..
kazu da su ljubav izmislili siroti muskarci da ebu dzabe..hm..
i jos nesto da ti kazem nije bitno da li ces biti sa hiljadu zena..
bio bih najsrecniji covek ne svetu da sam bio samo sa jednom..
umori coveka to trazenje..

odlican post:)
ali bih ovo izdvojio,
teorija koja je mozda i istinita:kafa:
 
hm..vi mislite da je to post..
skup reci izrecen na nekoj temi koja ce biti zakljucana ili obrisana kao i mnoge do sada?
ne!!
To je zivot sazet u par sturih reci..i mozda kajanje za necim sto imadoh a ne spoznah..
uludo je traziti sebe u drogome i nju ,,a ljubav..hm..
strasno je kad postane samo rec prazna..fraza
a prava je kad je prozivis i dozivis .
neko ima zadovoljstvo da je ima jednom..
srecnici su oni kojima se desi vise puta
a neki umru u zabludi da su je imali..
ljubav..čarobna je to i sveta reć..i ne zloupotrebljavajte je..
nece vam se tada ponoviti.
 
Imam ja preeeevelikog iskustva zato i ppisem to sto sam napisao. Lepota to je devojkama neudavanim najbitnije i jedino bitno. Sve od reda mastaju da nadju visokog crnog sa crnom kosom sa crnim ocima sa sirokim ramenima, da je krupan da je jak. Eto to je san svake zene.

po pisanju se moze primetiti koliko imas iskustva a jos definiciju ljubavi nisi savladao :lol:
zavolece i tebe neko,iako nisi visok,crn,sa crnim ocima i sirokim ramenima
 
hm..vi mislite da je to post..
skup reci izrecen na nekoj temi koja ce biti zakljucana ili obrisana kao i mnoge do sada?
ne!!
To je zivot sazet u par sturih reci..i mozda kajanje za necim sto imadoh a ne spoznah..
uludo je traziti sebe u drogome i nju ,,a ljubav..hm..
strasno je kad postane samo rec prazna..fraza
a prava je kad je prozivis i dozivis .
neko ima zadovoljstvo da je ima jednom..
srecnici su oni kojima se desi vise puta
a neki umru u zabludi da su je imali..
ljubav..čarobna je to i sveta reć..i ne zloupotrebljavajte je..
nece vam se tada ponoviti.

:heart:
 
po pisanju se moze primetiti koliko imas iskustva a jos definiciju ljubavi nisi savladao :lol:
zavolece i tebe neko,iako nisi visok,crn,sa crnim ocima i sirokim ramenima

nema sanse danas zene vole samo lepotane to jest samo nekolicinu njih koji to jesu svi ostali su nesrecni. Ili eto posto ne mogu sve da se udaju za tu nekolicinu moraju neke i da se udaju za ruzne. Tako da ona sto gore napisa da neke su sa ruznima iz ocaja kad bolje razmislim nije ni mnogo daleko od istine. mozda je ipak ona u pravu a ne ja.

Takvo je vreme kapiras. ranije pre interneta devojkama su prilazili muskarci mozda jednom u mesec dana ili cak jednom u godini koja je ruznija i onda svako ko joj pridje i izjavi simpatije ili nagovesti to njoj mnogo znaci i pridaje mnogo panje bez obzira koliko je ruzan. Dok danas na fejsu pisu devojci stotine njih svakodnevno bez obzira da li je ruzna ili nije i ona onda bira najlepseg a naravno kao sto se on njoj svidja svidja se i drugim zenama i onda jedni te isti jebu sve zene . To ti je danasnjica
 
nema sanse danas zene vole samo lepotane to jest samo nekolicinu njih koji to jesu svi ostali su nesrecni. Ili eto posto ne mogu sve da se udaju za tu nekolicinu moraju neke i da se udaju za ruzne. Tako da ona sto gore napisa da neke su sa ruznima iz ocaja kad bolje razmislim nije ni mnogo daleko od istine. mozda je ipak ona u pravu a ne ja.

Takvo je vreme kapiras. ranije pre interneta devojkama su prilazili muskarci mozda jednom u mesec dana ili cak jednom u godini koja je ruznija i onda svako ko joj pridje i izjavi simpatije ili nagovesti to njoj mnogo znaci i pridaje mnogo panje bez obzira koliko je ruzan. Dok danas na fejsu pisu devojci stotine njih svakodnevno bez obzira da li je ruzna ili nije i ona onda bira najlepseg a naravno kao sto se on njoj svidja svidja se i drugim zenama i onda jedni te isti jebu sve zene . To ti je danasnjica

cekaj..meni nije jasno da li ti trayis devojku za sex ili da je zenis?
pa kada ces da naucis da su te ruynjikave a zgodnjikave najbolje za sex m??;);)
 
nema sanse danas zene vole samo lepotane to jest samo nekolicinu njih koji to jesu svi ostali su nesrecni. Ili eto posto ne mogu sve da se udaju za tu nekolicinu moraju neke i da se udaju za ruzne. Tako da ona sto gore napisa da neke su sa ruznima iz ocaja kad bolje razmislim nije ni mnogo daleko od istine. mozda je ipak ona u pravu a ne ja.

Takvo je vreme kapiras. ranije pre interneta devojkama su prilazili muskarci mozda jednom u mesec dana ili cak jednom u godini koja je ruznija i onda svako ko joj pridje i izjavi simpatije ili nagovesti to njoj mnogo znaci i pridaje mnogo panje bez obzira koliko je ruzan. Dok danas na fejsu pisu devojci stotine njih svakodnevno bez obzira da li je ruzna ili nije i ona onda bira najlepseg a naravno kao sto se on njoj svidja svidja se i drugim zenama i onda jedni te isti jebu sve zene . To ti je danasnjica

ocigledno nemas ni predstavu koliko zena voli ruznije muskarce,nemoj da se vracamo u 5razred osnovne skole jer je i vise nego jasno da neciji izgled ne znaci nista niti je garancija za uspeh
 
ocigledno nemas ni predstavu koliko zena voli ruznije muskarce,nemoj da se vracamo u 5razred osnovne skole jer je i vise nego jasno da neciji izgled ne znaci nista niti je garancija za uspeh

Alo danas zivimo u eri interneta narocito za one koji predju 25, 30 naravno da gotovo jedino mogu da nadju partnera preko interneta. I na primer 12 ruznih i recimo 3 lepotana ti napise poruke u jednom danu na fejsu i pri tome recimo nemas ljubav, nisi udata, nemas momka. I kome ces da odgovoris? Naravno pri tome svi obicno pisu iste gluposti tipa "zdravo, svidjas mi se hoces da pisemo" ili tipa "zdravo kako si", ili na primer "zdravo mnogo ti lepa slikica" i slicne gluposti. Mislim sta god da napisu obicno su to glupe frazetine pa cak bilo to i nesto neuobicajno i smesno ali opet obzirom da je prva poruka je beskontekstualno i fejk.
 
Poslednja izmena:

Back
Top