Orgazam

36 god
sex mi nikad bolji nije bio kao sad , kljucna uloga je iskustvo , vise kontrole opustenosti i uzivanja , sad koliko brzo sporo ne rjetko se desi dok ja jednom ona vec dvaputa dodje do vrhunca
 
za dobra orgazam je potrebno dvoje a ne samo jedno
Ma hajde molim te ! A sam svoj majstor ?
U mladosti sam se plašio da ne budem prebrz jer sam bio vrele krvi .
Sada je sve potaman jer mogu da doživim vrhunac kada ja to hoću .
Neću da se hvalim al ću da pohvalim tatka . On je peglao i kada
je imao više od 70 godina .:)
 
Muski teze, zene lakse, sa godinama dolaze do orgazma ...

Sve je to individualno .Mog najboljeg prijatelja nije interesovao seks ni kada je imao dvadeset godina .
Našao je sličnu ženu i super im je . Iznenadio bi se koliko ima bračnih parova koji jedva i da imaju seks
ali imaju dobar brak . Nekome opet kita ne da mira do kraja života . Pitanje je koliko je to blagoslov a koliko
prokletstvo .
 
Sve je to individualno .Mog najboljeg prijatelja nije interesovao seks ni kada je imao dvadeset godina .
Našao je sličnu ženu i super im je . Iznenadio bi se koliko ima bračnih parova koji jedva i da imaju seks
ali imaju dobar brak . Nekome opet kita ne da mira do kraja života . Pitanje je koliko je to blagoslov a koliko
prokletstvo .

Naravno, ali ovo je neka uopstena slika ... zenama treba vremena da nauce kako im radi tijelo, klitoris takodje s vremenom istaknutiji, tako da s godinama sex im biva bolji, i nije cudno sto im je do pohotne piletine. :D

Kod muskaraca je to nekako obrnuto, dani sprinterstva i bryih istrcavanja su ostali u mladosti, dok duze zagrijavanje i maraton je ono sto im ostaje, a kao sto znamo, samo najbolji trkaci zavrsavaju svaki maraton :D
 
Ako žena ima pored sebe partnera koji ume da joj obara barijere intervali između orgazama mogu ozbiljno da se skrate, dakle nisu žena i njen polni organ presudni za orgazam već putić kojim se hoda da bi se na kraju gledao senzacionalni vatromet uživo:lol:
 

Back
Top