Sta je to sto vam srecu kvari?

ma nemaš pojma gde su mi tačke 8)
tipičan muški problem, njanjanja
evil.gif


i nisam tebi nikad ništa obećavala, njanjanjanja :D
 
E bre kako se to ponasas ? ja sam mislio da si ti jedna fina devojka a ti ko da si juce skinula pelene .... ukukane....fujjj ... :roll: razocarala si me u mnogo pogleda a najvise sto vespu zoves motorom .... strasno vozila motor a ono vespa jaoooooo zemljo progutaj me!
e odo da uzmem neki film smorila si me al nevidjeno strasno :roll: :mrgreen: :?
 
Mene iskreno plasi kod sebe nekoliko stvari...Prvo, puna sam strahova.Uvek razmisljam unapred sta bi moglo negativno da se desi sto bi me povredilo,narocito kad je ljubav u pitanju.Zbog toga cesto pokvarim nesto sto je imalo perspektivu,bilo lepo.Promenljivog sam raspolozenja.Dozvoljavam ljudima da me povrede tako sto se grcevito vezujem za njih,dozivljavam ih kao svoje izvore srece.Nikako da prihvatim da se u meni nalazi sve ono sto moze da me ucini i srecnom i nesrecnom.Plasim se bola,emotivnog. Zato cesto " sasecem" u samom startu,cak i kad je lepo,najlepse,neku ljubav koja tek plaho izranja svoju glavicu.I onda ostanem sama i nesrecna,mozda jos vise.Netakticna sam,impulsivna, tesko se kontrolisem.U verbalnom smislu,posebno.Puna sam nemira.A tako mi je potreban spokoj,onaj divni unutrasnji mir.Zahtevna sam.Od sebe trazim mnogo.Pruzam puuno ali puuuno i ocekujem.Ubise me prevelika ocekivanja!Zasto ne mogu da se opustim,da odmorim glavu bar na neko vreme,da ne analiziram zivotne situacije,ljude,stvari? Zasto uvek idem deset koraka unapred? Zasto se plasim neizvesnosti,zasto moram da predvidim svaki tudji korak...Da bih dobila na miru,sigurnosti....? Ne znam...U mojoj glavi je toliko pitanja.Ima i odgovora,priznajem.Ipak,nijedan nije stalni,nijedan me ne zadovoljava u smislu da krenem dalje i ostavim to pitanje iza sebe..Dokle tako?Mozda suvise trazim od sebe,zivota,ljudi...Kad me pitaju sta najvise zelim u zivotu? Ja uvek kazem:Nista senzacionalno...Samo malo mira...
 
Ma da,prezahtevna jesam...Evo danas sam opet bila u situaciji da prekinem vezu zato sto mi unosi nemir sa kojim nisam u stanju da se izborim.Znam da treba da pustim vreme da iskristalise stvari i pokaze da li je on pravi covek za mene,ali ja kao da na ovaj nacin zelim da preventivno odreagujem...zastitim sebe od potencijalne patnje,koju samo slutim,koja je iracionalna,bar za sada....Tako odlucujem da se povucem iz svega,po principu,ako vec treba da me boli,onda neka to bude sada,kada ja odlucim,kad sam spremna,a ne da mi razori srce onda kad to najmanje ocekujem i zelim.Znam da gresim a kao da ne mogu protiv sebe.Neverovatan je osecaj kad izgleda kao da nemas kontrolu nad svojim impulsivnim,prenagljenim postupcima...I strasno plasi.Imati samokontrolu isto je kao uvek uz sebe imati neki tajni adut,keca u rukavu... Ima li neko savet kako raditi na sticanju samokontrole? Svaka ideja bi mi dobrodosla.Unapred hvala ...
 
danas radi samo jedna prodavnica, ona najskuplja....kad spavam do 12h :P

NikadNijeKasno - treba da porazgovaraš sa nekim stručnjakom, stvarno, to je čitavo vrzino kolo pitanja i odgovora i strepnje i straha....
Samokontrola je jednostavna - rešiš čvrsto da je imaš, pa je imaš. Vežbaš i tako...ko i sa drugim stvarima u životu. Niej nikakva tajna, samo pitaj na pravom mestu - ne boli.
 
SUuper tema, al ja sam ovde tek od skoro... Ne znam kako je ne videh ranije.
Kad se nervirem i nikako da prestanem , i to zbog sitnica, glupih, banalnih, svakodnevnih stvari, kad sam neispavana, kad mikako da aktiviram pesimizam, kad sam usamljena, neodlucna, u drustvu negativnih i nezadovoljnih osoba (takve cemo bas izbegavati ove godine), kad sam njanjava i kad sam lenja da promenim ono sto ne stima....\\
UUUUH, malo li je...
 
hanibal77:
meni ovaj efendija sramota ga sto smo se videli u rl â me blamira okolo :lol:

shto ga je sramota kako te blamira pricha da si losha ; ))

meni kvari sex trafik poshto uvek mislim da cu tu upasti. :IIIII

ili cu biti deo lanca koji prodaje
ne znam

ne zato shto sam riba ok i zato ali oni ne biraju po ribama

mozhda da pojedem malo slanine da budem manje izazovna. mada to i nije bitno
 

Back
Top