Vojna lica

Ja ne bih tako globalizovala stvari. Licno, poznajem par momaka koji su vojna lica i mogu reci da se dosta razlikuju od onih koji nisu profesionalno u vojsci. Imam lepo misljenje o njima.
 
Beti03:
Ja ne bih tako globalizovala stvari. Licno, poznajem par momaka koji su vojna lica i mogu reci da se dosta razlikuju od onih koji nisu profesionalno u vojsci. Imam lepo misljenje o njima.
Sad sam definitivno ubedjen da si mushko, da ti je mali i da si upravo upisao Vojnu akademiju.
Ali shta? ochekivao si da ce te ribe silovati na ulici kad obuchesh uniformu, a ono medjutim...
 
Ti ocigledno imas neki gadan problem sa sobom!!! Ne znam zasto ti je tolio bitno da li sam musko ili zensko i odakle ti ideja da sam ja na Vojnoj akademiji??? Odgovaraj na pitanja koja se postavljaju na forumu i okani se toga da razmisljas da li je neko musko ili zensko i cime se bavi!
 
Beti03:
Ti ocigledno imas neki gadan problem sa sobom!!! Ne znam zasto ti je tolio bitno da li sam musko ili zensko i odakle ti ideja da sam ja na Vojnoj akademiji??? Odgovaraj na pitanja koja se postavljaju na forumu i okani se toga da razmisljas da li je neko musko ili zensko i cime se bavi!
Sa mojom sobom je sve u redu. A ti si ipak mushko :mrgreen:
 
ako se neshto mozhe gledati tako nekako....onda ne volim vojna lica.....narochito one matore shtakore....vojska pere mozak....tako da su u 80% sluchajeva to neki opteretjeni degeni koji imaju amove pa ne vide nishta sem onoga shto im se kazhe.....al oni matorci shto su zhalili i palili pre 30-40god.....e oni su najgori....od njih mi je zaista muka....budale....uh
 
hahaha...gle ovog što se predstavlja kao Beto03! :lol:
pretpostavljam da svi znate da to nema nikakve veze sa mnom 8)

dakle, vojna lica i MUP su svi listom - za odstrel :)
bagovani, 101% :lol:

beti03, ako nećeš da te zajebavaju prenikuj se u nešto normalno :wink:
 
mmm..ne, grešite. Gospodin pravedni samo tu i tamo u naleti nezadopvoljstva obriše - ali šta mu padne pod ruku :lol: Sam priznao u Grinetu - dođe sa zadatkom da obriše 100 postova, i krene redom :)

Svedoci: struja, tear, pajamaca, Queeen i ja :mrgreen:
 
Beti03:
Sta mislite o vojnim licima, i da li biste volele da se zabavljate sa deckom koji je vojno lice ili na Vojnoj akademiji?
Kao prvo postoje osobe kojima uniforma jako lepo stoji...drugo to su osobe koje su ja mislim zrelije u razmisljanju, znaju sta hoce, opredelili su se za nesto u zivotu pa sad kako kome to odgovara...Ponekad se nasalim sa nekim ko je uniformisan pa pitam da li svakog dana njegova zena mora da se javi na raport, ali eto to malo da se zezam inace mislim da su muskarci u uniformi sexy...
 
"ad me vide suknje šire
žene vole oficire":lol:

--------------------------------------------------------------------------------
Poslednji put ažurirao/la rastamann : Danas u 16:15.
 

Back
Top