Pita me jedan klinja...

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
... šta znači kada se neko dobro ljubi. Ja sam pokušao da mu objasnim, ali on nije bio zadovoljan mojom definicijom(zamalo da ga ufatim pa da ga zažvalam, tako bih mu najbolje objasnio:-)Šta biste mu vi rekli?
 
Ja mislim jezik treba da bude sto vise aktivan.
Ja sam se ljubio sa jednom,pre neku godinu koja ne koristi jezik...ma idi breeee! Ja je pitam sto? Ona kao kaze da ne moze ona odmah "tako" da se ljubi... ma mucenje zivo! Trajalo par minuta...osecao sam se kao idiJot!


Za admine:
HOCU SVOJ POTPIS !!!
 
neka odgleda reklamu --glavna uloga antonio banderas --- nekako deluje spontano za dobar poljubac ,,,prosto osetis da bi tada bio pravi trenutak ,,,,, ps ;;; ja se više ni sa kim ne ljubim ,, cini mi se da u poslednje vreme niko ne obraca paznju na higijenu ustiju ,, ma dobro operu ljudi zube ,, ali onu proceduru kasnije izgleda niko ne primenjuje ,,, sacu da postavim temu o tome
 
avesic:
neka odgleda reklamu --glavna uloga antonio banderas --- nekako deluje spontano za dobar poljubac ,,,prosto osetis da bi tada bio pravi trenutak ,,,,, ps ;;; ja se više ni sa kim ne ljubim ,, cini mi se da u poslednje vreme niko ne obraca paznju na higijenu ustiju ,, ma dobro operu ljudi zube ,, ali onu proceduru kasnije izgleda niko ne primenjuje ,,, sacu da postavim temu o tome


E kad si već pomenuo to, pitao me i KAKO DA PROVJERIM ZADAH? Ja mu rekao da stavi ruku i dahće, valjda će upaliti.Oće li?
 
Jednom sam gledala neki par kako se ljube (ne da bih malo balila, nego zato što su se nacrtali na pola metra od mene, na - autobuskoj stanici, prepunoj ljudi :roll: ).
Lik je niki masan, onako mršav, ali ulja na kosi da te Bog sačuva. A ženska nekako prljava, kako da objasnim, nije bukvalno prljava nego ono - nogavice i ispod noktiju :roll:
A lepa. On čak nije ni lep, ali zato ima frizuru kao Aco Pejović :lol:
Lik kao da je nešto žvakao, zabo joj jezik u usta i vrti ga u krug, mislila sam, ako ode malo dublje, ima da joj isprovocira želudac, pa će devojka da se ispovraća.
Uglavnom, baš su mi ogadili život.
Stvarno ne bih ovo pisala, da sam ih slučajno videla. Nego su se povatali k'o zečevi, na sred Zelenjaka :roll:
 
..........poljubac je susret najlepsi na svetu.............;)

Crvene poput ruze,malo napucene,mesnate.....kad zarko zelim da ih dodirnem usnama, blago gricnem ......... da ih osetim onako meke,socne na svojima,njegov dah, unutrasnjost ..... da mi srce tuce jer hoce da iskoci od dodira,a ruke se tresu i stezu njegove misice.........
 
Slavik:
... šta znači kada se neko dobro ljubi. Ja sam pokušao da mu objasnim, ali on nije bio zadovoljan mojom definicijom(zamalo da ga ufatim pa da ga zažvalam, tako bih mu najbolje objasnio:-)Šta biste mu vi rekli?
Kako kaze "Bajaga": Jer ti se ljubis na tako dobar nacin nemas pojmaaaaaaaa kako mi nedostajes....Ma kad ti se neko svidja jos te ni ne poljubi a tebi vec zmarci krenu...zamisljas i lebdis...
 

Back
Top