Otkaciti frajera

:lol:
toliko veliko josh nisam videla :lol:
mada mi se jednom na ICQ zhalio neki lik,kako ga frustrira to shto ni sa jednom partnerkom nije uspeo da ima kompletan sex odnos do kraja, jer su se sve zhalile da ih previshe boli

e da i jedan se zhalio kako mu uvek treba jako dugo da svrshi (shto u principu zhenama i odgovara ) :lol:
 
Ne znate vi zene sta je veliki. Imam ja prijatelja taj kad guzi oci lete napolje i pomera bubrege.. bili mi na nekoj zurci i ovaj smuvao zensku odveo je u kupatilo i kad je poceo peglati ova se derala kao da je kolju.

Al je bilo negde umri kujo od uda mog vristi kujo dok ti kita masira bubrege.

Mili boze uda velikoga.

E zene jeste likovi. :D :D :D :D :D :D
 
raindog:
:lol:
toliko veliko josh nisam videla :lol:
mada mi se jednom na ICQ zhalio neki lik,kako ga frustrira to shto ni sa jednom partnerkom nije uspeo da ima kompletan sex odnos do kraja, jer su se sve zhalile da ih previshe boli

e da i jedan se zhalio kako mu uvek treba jako dugo da svrshi (shto u principu zhenama i odgovara ) :lol:


Zena koja ne svrsi u roku pet minuta ili je frigidna ili si njih dvoje ne odgovaraju.

Sta bi ja trebao dobiti zuljeve na kiti zato sto ona ima problema sa svrsavanjem.
 
koje glupost bre
cura koja svshi u roku od 5 minuta, momci kazu "he ona moze svakih 5 minuta da se hebe"
a ona koja ne moze da svshi u roku od 5 minuta momci opet kazu "eh ona je frigidna" ko bi vama ugodio

najbolje je ipak zajedno, nema boljeg sex-a od tog
 
wicked game:
ra-ta-tat:
ooohhhhhhh
ahahahahahhahaha
koja polno seksualna konfuzija :lol:
mislim da je fetisizam u pitanju
on je super, al mu je pisa bolja :lol:
naravno zvuci besmisleno isto kao kad bi neko napisao
"bio sam zaljubljen u njenu sisu"
al sta da se radi :lol:

jos uvek sanjam tvoj cvrsti.... i kako ti nocu dirkam gacice :lol:
Vas dve se savrseno dobro razumete. Mislim, znate o cemu pricate... i kome... i tako...
Gresim li? Znam da ne gresim. Ovo je hipoteticko pitanje... Bas ste face. Makar je lepo sto ste se presvukle... fuj.
 
Meni je jedna devojka pricala da joj najvise odgovara kada je 22-23 cm. I onda se pojebala sa nekim koji je imao,kako ona kaze oko 13 cm (ona je med.sestra na nekoj privatnoj uroloskoj klinici,pa valjda proceni iz prve,hehe) i kad sam je ja pitao kako joj je bilo, ona mi odgovori da je bilo odlicno.
***** li ga sad ko je tu lud...gde se dede 10 cm?! Hehe!
To je kao kad bih ja rekao da mogu da pojedem 20 palacinki,a ustavari super mi je kad pojedem 10,hehehe! (Malopre sam jeo palacinke,pa sam ispustio dusu...valjda zato takvo poredjenje.)
Jos ovo...neko pomenu porodjaj...
Kada je jedan moj drug izvalio...gde decija glava prodje tu qrtzu srece nema...ja sam vristao od smeha!
 
PLESsitnihDEMONA:
Meni je jedna devojka pricala da joj najvise odgovara kada je 22-23 cm. I onda se pojebala sa nekim koji je imao,kako ona kaze oko 13 cm (ona je med.sestra na nekoj privatnoj uroloskoj klinici,pa valjda proceni iz prve,hehe) i kad sam je ja pitao kako joj je bilo, ona mi odgovori da je bilo odlicno.
***** li ga sad ko je tu lud...gde se dede 10 cm?! Hehe!
To je kao kad bih ja rekao da mogu da pojedem 20 palacinki,a ustavari super mi je kad pojedem 10,hehehe! (Malopre sam jeo palacinke,pa sam ispustio dusu...valjda zato takvo poredjenje.)
Jos ovo...neko pomenu porodjaj...
Kada je jedan moj drug izvalio...gde decija glava prodje tu qrtzu srece nema...ja sam vristao od smeha!


sta rece, ona nosi centimetar u dzepu i meri ga pre upotrebe......hm cudno mi ti :)))))
 
Uvek se setim onog vica, dosao camuga u javnu kucu da krese i nadje kuravu i kaze joj koliko placas. Ona samo sto nije umrla od smeha, dok baja nije izvadio patku do kolena. Ova skupi svu lovu sto je zaradila i da mu. Onda crni kaze moze al samo 25 cmm preko toga ne moze i opali crtu na djoki da zna dokle ide. Krenu oni da rade kad ti se ****** negde u po tucacine navuce skroz i viknu :"Zapadohhhh u dugoveeeee". :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top