samo moje!

Moj Miloš!!! :razz: ;-)
A što se tiče stvari ne dam nikome ništa, sem sestri. Ja sve svoje čuvam, ne volim tudje da uzimam, al ne volim ni svoje da dajem. Ja se emotivno veyujem ya garderobu, sitnice i sl. :roll:
 
majcheki:
ma nije frka za gaće, ako nekom baš trebaju - ali posle ih ne bi uzela nazad ni u looodilu :lol:

meni je gadnije kad neko uzme nečije minđuše

da, da, samo da ih ne vrati......a ja sam zaista gadljiva na mnoge stvari, i isto kao baki75, sestri jedino mogu da dam nesto sto nikome ne bi.
Pa, znam sta nikome ne bi dala nikada ČETKICU ZA ZUBE (ni sestri, ni decku...NIKOME, nema šansi!)
 
tasicka:

:lol: :lol: :lol:

Ja sam stipsa kad su moje licne stvari u pitanju. Ne znam nista da delim, jedinica sam. :lol:
Znaci o garderobi i slicnim stvarima i da ne pricam. Uvek sam to mrzela.
Ne volim kad mi traze moje knjige na citanje ljudi koji nisu fanatici za knjigu.
Ne volim da delim komp ni sa kim, to ne mogu da zamislim uopste. Imam cak i svoju telefonsku liniju. :lol:
Kad kupujem slatkise, meni jedna cokolada, tebi jedna. Pre cu da kupim sve duplo, nego jednu stvar da delim. :lol:
Nisam podnosila da mi se grebu za cigare likovi za koje me boli uvo.
Doduse, uvek sve dam, ako se ne snadjem da slazem na vreme. :lol:

Secam se kad sam bila mala, delila sam sve sakom i kapom. Tako su mi maznuli struphove i to ni manje ni vise nego Velikog strumpha! Kupe mi novi novcijati bajs, ja izadjem napolje i najmanje ga ja vozim. :lol:

Super je tema. :D
 
hahah ma da, e ne znam nisam merila, bial frka daj sta das hahahahhahaha
"jao marija sine, pa jesam ti sto puta rekla da se ne igras sa stafetom?"
 
Eee ja imam sestru, pa mi je bilo normalno da pola nečega ide meni a pola njo - ne uvek prijatno i fer al' šta je - tu je.
Kad dobijemo jedan cipiripi - ona je uvek uzimala crnu stranu, ja belu. To je bilo najlakše da se deli jer je svako dobijao ono što voli - ovo ostalo, na početku katastrofa a posle se navikne čovek.... Da nije bilo tako, teško da bi obe bile mršavice :lol:

Od stvari mi i dan danas uzima sve.
Ja kupujem - ona troši i posipa okolo

Jedino što joj nedam su moje sveske, dnevnici, pesme, spomenari, albumi sa fotografijama, neki nakit koji stvarno nema nikakvu vrednost (osim meni) i tako, sve neke gluposti takvog tipa koje ne mogu da kupim ili da nadoknadim.

Sve ostalo može - naravno, samo ona.

A ovi ljudi okolo - ne mogu ništa. Ako baš direktno traže od mene nešto - prvo pitam čedu (sestru) hoće joj to trebati pa u skladu sa tim... Nema veze ako je to ''nešto'' moje, baš, baš moje - meni i onako svari jako malo znače, ali mlađa je pa mi je ostalo u navici da baš vodim računa o njoj i njenim osećanjima - ma šta radila.
 
ne dam hemijsk eolovke, to mi je fetiš, a ljudi zaboravni pa ne vraćaju :twisted:
ne delim komp, naravno
nema šanse da nekom dam svoju maskaru na posluženje (tripujem baš od zaraza, ipak je to kontakt sa očima)
dam lak za nokte i parfem, to je ok
takođe, pre ću kupiti duplo, nego da delim
(živele mamine šmizle :P )
upaljač, to ne dam, naježim se kad je u tuđoj ruci :?
pri tom, znam jednu što otkako se znamo (godinu dana) SVAKI put mi pokupi upaljač, ali svaki put. Služi se svojim, onda njen nestane (štekne ga) i j asvoj upaljač nađem uredno stavljen na njen cigarete! SVAKI JEBENI PUT :twisted: qrva bre :lol:
gaće, zabole me za gaće, evo ti nosi...
e ne dam ni mob da mi ga neko drlja...ni komp - posluži se ako ti treba da pošalješ mejl, al ne akaj ga i ne pretražuj mi foldere...
imam jedan stash u kući gde držim zayebancije, od dokumenata do šnala i lekova, pa neki adresari koje mi žao da koristim (baš su slatki)...moj dragi je juče gvirnuo i taj sanduk i - uplašio se :lol: Kao, joooj, izgubiću se ovde, aj ti to ipak nađi :D
ah..da: tu štekam i nes kafu i ponekad keks :mrgreen:
(dadada..štekam nesić :P )
 
Nema takvih stvari koje su samo moje i koje nikom ne bih dala...

Jedino što ne volim da delim to je vreme koje sam izdvojila samo za sebe. Ali i to se promenilo od kako sam postala majka.
 
Ni ja ne volim da dajem svoje stvari,ali se uvek zeznem pa dam - imam meko srce.Najvise mrzim kad nekom pozjmim knjigu da mi je vrati u ostacima,cd - obavezno pocne da preskace neka pesma:evil: em im dam jbte,a one se ponasaju kao da su nasle na ulici....... a jos nece da vrate,prave se lude i zavlace me mesecima.U tim trenucima stvarno pobesnim.Pribor za licnu higijenu nebih delila nisakim,donji ves i brijac!Jedino sa sestrom mogu da podelim garderobu,ali samo moju jer je ona mrsa pa moze u moje,a ja u njeno mogu - ali necu da joj ne prosirim.
E da,i decka ne delim:lol: :lol: :lol: to je moje,samo moje,mojeeeee;)
 

Slične teme


Back
Top