Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
isto na festu, tamo sam uzeo taxi, na stanici ispred sc. ne znam koja je firma, nema veze...... odatle, pa miljenje do prof. kolonije... tamo blizu pionira.....uzeo mi je 350 i to je max. bilo u to vreme.......ali je baš bila gužva.....zakinuo te ovaj plavi taxi od medaka za jedno 50 din. ima tu gadna fora da se navikneš da se voziš taxijem.....jbga za fest mi se više isplati da platim taxi, nego da platim parking....i to 5 sati....... ili se razmaziš da se voziš taksijem .....ništa, volan u ruke : ))
 
Da se razumemo jedno. Taksista je duzan da ima sitno za kusur a ako nema njegova je stvar gde ce to da rasitno. Ovo netreba zloupotrebljavati jer kako ce npr da vam rasitni 5.000 ako je voznja 150-200 din ? Nece valjda da nosi 4.800 samo za Vas. Ako pak nema njegova je stvar gde ce da stane i rasitni ali o svom trosku i tu voznju NESME da Vam naplati. U suprotnom nema nikakvog placanja a ako Vas casti zbog toga to je njegova stvar. Drugi put nek se pocese po glavi pre nego sto mu neko sedne u auto pa nek rasitni pare kupujuci zvake ili cigarete sa novcanicom od 1.000 din. Ja sam taksista i mislim da sam realan po tom pitanju jer i branim i napadam svoju profesiju. Taksisti su najveci dripci i barabe u ovom gradu ali neki red mora da se zna. To sto ti je neko iz Taxibell-a oprostio voznju neznaci da su svi u Taxibellu isti. Toga ima u svakoj firmi. Svuda ima i zita i kukolja. U svakoj ozbiljnoj taxi kuci MORA da se ispostuje ovo sto sam gore napisao. Ako nije tako postupljeno okrenite telefon tog udruzenja i prijavite slucaj i ako ste stvarno u pravu taksista ce biti sankcionisan a Vi obesteceni. To vazi za ova ozbiljna i disciplinovana udruzenja koje sam vec naveo. I da odgovorim na predjasnju poruku. I sada je po prvoj tarifi od zelenjaka do SC oko 150 din orijentaciono a po drugoj oko 200. Ako Vam neko naplati vise zahtevajte racun na kojem ce striktno pisati mesto gde ste zapoceli voznju i adresu gde ste je zavrsili. Na Vas zahtev taksista MORA da napise datum i vreme obavljene voznje, da ima vidljiv pecat sa svim njegovim podatcima i iznos koji treba da se plati. To dali je guzva ili ne je nebitna stavka jer to moze da uveca neznatno cenu voznje npr cena sat vremena cekanja je 300 din a Vi od zelenjaka do SC putujete u najvecem spicu oko 7-8 min pa onda izracunajte koliko je to veca suma. Ako Vas jos nesto zanima slobodno pitajte a ja cu Vam iskreno odgovoriti jer 10 godina radim posteno ovaj posao i NIKADA nisam imao nijednu prijavu i vazim za velikog radnika tj crnca. Veliki pozdrav svima !
 
Stvarno neznam ko tako misli i dali bi se neki kriminalac smirio tako sto bi postao taksista ? Ima pojedinaca koji su stvarno bili krimosi a sada peglaju i to ko crnci. Neznam samo kako su dobili dozvole jer pre 10-tak godina kada sam podnosio za dozvolu trazili su mi potvrdu da nisam osudjivan. Sad neznam kako je. Verovatno su to falsifikovali jer znam par njih koji su pola svog zivotnog veka proveli u zatvoru a pola na slobodi. U principu to su pojedinacni slucajevi a ima ih dosta koji i nisu za ovaj posao. Pre bi im dao da sisaju kucice ili da cuvaju babe.....nego sto bi ih pustio na ulicu. Ponasaju se kao devojcice od 10 godina. E da. U mom udruzenju ima tri zene od kojih dve rade nocu vec dugi niz godina i to jedna koju zovemo tetka radi u krugu autobuske i zeleznicke stanice. Nije lopina i bas je ok ali tako je navikla. Kad pijemo kafu u drustvu se ponasa kao muskarac. Nemamo osecaj da je zensko i pricamo muske stvari i avanture bez ustrucavanja. Pozdrav !
 
nedelja,oktobar prosle godine vozio me neki grmalj iz pink taxi-ja...od bloka 45 do bolnice `sv.sava`.uzeo mi 400din :shock: ali nije to najstrasnije,grmalj je pusio k`o turcin sve vreme i pored moje molbe da ne pusi...na kraju sam ga pitala imam li popust posto sam trpela smrdljivu torturu,na sta se on bas nasmejao :evil: :shock: :???:
 
Pre 2 dana su izbacili kolegu sa sluzbenim brojem 026 koji nije hteo da ugasi cigaretu kad ga je stranka opomenula a nasta je bio duzan jer se taxi po zakonu tretira kao javna prostorija. Ko neveruje nek pozove anonimno Pink taxi i nek proveri istinitost ove informacije. Tvoja je stvar sto slucaj nisi prijavila jer u ovoj firmi disciplina je vojnicka !
 
Svakom dodje i ok dan i onaj drugi kada ustanete na levoj nozi. Taksista je taj koji mora da trpi sve. MORA. Takav mu je posao a kome se nesvidja nek odjavi. Slusam samo price od kolega koji kazu da je ovo najgori posao na svetu. Ja nemislim tako. Posto je tako los, pitam se zasto ga niko nije ostavio ili odjavio vec samo kukaju a rade li rade. Ja kad mi se nesto nesvidja ja to neradim. Taxi je super zanimanje !
 
Cale, evo ti plez...
girl_blum2.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top