Ljubav i seks ?

kučka:
A sta fali i sexu bez ljubavi ....:?: :-D[/QUOTE
Ma da , sta ga tupe ove ribe...kao nijedna nije pozelela malo sirovog karanja, zbog samog karanja, bez toga da pizdi sto je nije zagrlio posle seksa...To zna da bude prilično rasterećujuće, jer te boli dupe, dal dok je stenjao mislio na neku drugu ribu, boli me dupe, ja sam dobila porciju...A čim postoje emocije, ne karate se samo vas dvoje, nego i njegove bivše, i tvoji bivši, i njegovi matorci, i tvoji matorci, mnogo stvari umešano. Naravno, jako je lepo nekog voleti, i voditi ljubav sa tom osobom, ne pljujem po tome, al kad skontas da mozes da se krešeš bez emocija, tvoj um postaje slobodniji... pa si sutra i u vezi rasterećeniji...Ovde prvenstveno mislim na devojke, jer one strašno znaju da tupe....
 
ace:
Nesto sam razmisljao o ovom forumu!

Sta vi mislite, da se razdvoji jedno od drugog, da ljubav bude odvojena od seksa kako je to inace u zivotu!?

Jer ko ovde dolazi zbog ljubavi smuci mu se da cita o seksu i obratno (iz licnog iskustva).

Ako nemate neki pametan odgovor onda moze klasicno sa DA (da se razdvoji) i NE (ipak neka se razdvoji ;) )!

Pozdrav!

Ne.

Tvoj predlog je zasnovan samo na jednom emprijskom tvrdjenju i zato je neprihvatljiv.

Ja bih pedlozio da se uniste oba foruma.
 

Back
Top