MIŠ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tasicka

Zainteresovan član
Poruka
308
Joj bre, imamo miša na poslu ! A pored 20-tak zaposlenih (od toga 5 žena) samo se je plašim. Svi su oni kao hrabri, svi kao borci za prava miševa, samo sam ja jedina (ne)normalna u celoj priči___Znam ja da me on nece pojesti...ali kad mi se mota tu negde..umrla bih od straha... A kad treba da se ulovi taj isti mali, slatki, štationmože mišić...e, onda svima kao žao..aha..
Žene, jel se vi plašite miševa, bubašvaba (ja ih promašim od straha) i ostalih bubica....
Ja se jedino ne plašim bubamare...ako je jedna..naravno...
 
pa šta - miško mali balavi?
P anisi slonica da s eplašiš :mrgreen:
Ja se ne plašim...držala sam ga u ruci i igrala se s njinm, i običnim sivim a slepim mišem (dobro, on je bio razapet u kabinetu biol!)
Bubađvabe krckaju ko smoki - kad staneš na njih. I koliko god da ih baciš, zarotiraju se i vrate TAČNO u pravcu iz koje su došle :twisted: Grozne su!
Muve su gadne dozlaboga :?
 
Užasavaju me insekti.:roll:

Naročito one tvrdokrilne bube što se pojave ponekad u proleće...one što i lete i gamižu... uhhhh.:shock:

A miševi? Ne, hvala.
Može izdaleka...
Sve što brzo šmugne negde i prozivodi zvuke tamo gde
treba da jedem ili spavam ne trpim....:roll:
 
Ne plasim se nicega,ali se jezim od ogromnih pacova koji se setkaju po nasim podrumima - jedan je bio velicine manje macke:shock: Sta bi radila da si njega videla.:roll: Od misa ne treba da se plasis jer ti on nece nista,a pacovi su opasni,oni skacu na ljude:evil:
Da i mrzim slepe miseve,odvratni su mi:evil:
 
tasicka:
Joj bre, imamo miša na poslu ! A pored 20-tak zaposlenih (od toga 5 žena) samo se je plašim. Svi su oni kao hrabri, svi kao borci za prava miševa, samo sam ja jedina (ne)normalna u celoj priči___Znam ja da me on nece pojesti...ali kad mi se mota tu negde..umrla bih od straha... A kad treba da se ulovi taj isti mali, slatki, štationmože mišić...e, onda svima kao žao..aha..
Žene, jel se vi plašite miševa, bubašvaba (ja ih promašim od straha) i ostalih bubica....
Ja se jedino ne plašim bubamare...ako je jedna..naravno...


Što se plašiš miša .. šta može da ti uradi? Ništa. Ignoriši ga, ili uzmi mašinu za heftanje i raspali po njemu i nemaš više da se plašiš. A da možeš da iskoristiš i onu mašinu za bušenje papira (ima malo veći obim) ....
 
HeBePoBaTaH_:
Sad sam se setio Karla.
hehe ali Karlo nije bio mish! to je bio cuveni pacov cuvan u kavezu za male nevaljale partizane koji nisu hteli da odaju tajnu. ODVRATNO! karlo mi je dugo posle tog filma bio nocna mora.
 
Blago vama hrabrima....ja svaki put kad vidim misa dozivim stres. A kuci smo godinama imali hrcka i njega sam obozavala...a pacovi..pa taman bi me kap strefila!

pajamaco...jerry jeste sladak al jel si videla sta svaki put uradi Tomu!
 
tasicka:
Joj bre, imamo miša na poslu ! A pored 20-tak zaposlenih (od toga 5 žena) samo se je plašim. Svi su oni kao hrabri, svi kao borci za prava miševa, samo sam ja jedina (ne)normalna u celoj priči___Znam ja da me on nece pojesti...ali kad mi se mota tu negde..umrla bih od straha... A kad treba da se ulovi taj isti mali, slatki, štationmože mišić...e, onda svima kao žao..aha..
Žene, jel se vi plašite miševa, bubašvaba (ja ih promašim od straha) i ostalih bubica....
Ja se jedino ne plašim bubamare...ako je jedna..naravno...
Na tvojoj sam strani. Ove zenske sto ovde svracaju su stvarno specificne. Niceg se ne boje. :shock:
Sve te zivuljke sto nece da lepo stanu i popricaju sa covekom ne podnosim. Neke se daju klepiti papucom, a neke srediti Raidom.
Misevi su mi grozni. Nego ti lepo strajkuj dok ti ti hrabri ne sklone misa.
 
zbirka mojih kucnih ljubimaca:
sova, belouska,kornjaca, macke,pas,hrcak, papagaj,zaba...
Obozavam sve zivuljke osim paukova njih ne mogu da vidim ocima!
Inace strahovi se nasledjuju od roditelja, a moji su bas voleli zivotinje...
Jedina stvar koja stvarno moze podlo da ti naudi su ljudi, nazalost!
 
Evo još jedne kukavice. Plašim se miševa užasno i ne umem da objasnim zašto. Znam ja da on meni neće ništa ali ...
A pacova kad bih videla pala bih u nesvest, garant.
 
tasicka:
Joj bre, imamo miša na poslu ! A pored 20-tak zaposlenih (od toga 5 žena) samo se je plašim. Svi su oni kao hrabri, svi kao borci za prava miševa, samo sam ja jedina (ne)normalna u celoj priči___Znam ja da me on nece pojesti...ali kad mi se mota tu negde..umrla bih od straha... A kad treba da se ulovi taj isti mali, slatki, štationmože mišić...e, onda svima kao žao..aha..
Žene, jel se vi plašite miševa, bubašvaba (ja ih promašim od straha) i ostalih bubica....
Ja se jedino ne plašim bubamare...ako je jedna..naravno...

Nikad mi nije bio jasan taj strah zena od miseva, ali zaista :| Mislim, zasto? Moze li neka da mi objasni jer stvarno ne kapiram. Niti mi je jasan strah muskaraca od zmija.

Ne plasim se miseva, pacova, slepih miseva (oni su mi cak slatki, totalno) zmija, nikakvih bubica i buba (sem sto su mi gadne) paukova..u principu ne plasim se nijedne zivuljke, zivotinjke i tako to koja mi se cini bezopasna u svakom slucaju.
 
tasicka:
Joj bre, imamo miša na poslu ! A pored 20-tak zaposlenih (od toga 5 žena) samo se je plašim. Svi su oni kao hrabri, svi kao borci za prava miševa, samo sam ja jedina (ne)normalna u celoj priči___Znam ja da me on nece pojesti...ali kad mi se mota tu negde..umrla bih od straha... A kad treba da se ulovi taj isti mali, slatki, štationmože mišić...e, onda svima kao žao..aha..
Žene, jel se vi plašite miševa, bubašvaba (ja ih promašim od straha) i ostalih bubica....
Ja se jedino ne plašim bubamare...ako je jedna..naravno...

Ja te u potpunosti rayumem, apsolutno se isto ponasam kao i ti u navedenoj situaciji. Dok sam citala temu i sve odgovore krenuli su mi zmarci od prstiju na nogama. Uzasavam se svega sto mrda, hoda, moze da mi se mota oko nogu , ne volim ni leptir kad mi udje u sobu, bubu ne ubijam bas zato sto krcka, a narocito postoje neke crne koje su toliko zilave , moras da je treskas po nekoliko puta ...fuj, fuj, fuj!!!
 
Jao, Mr. G! Kako se toga nismo setile?! ;) Pozoveš lepo neku firmicu koja radi dezinfekciju, dezinsekciju i deratizaciju, a oni ti pošalju nekog pravog muškarca da reši problem gamadi ;)
 
tasicka:
moj stomacic - smoki vise videti nece!

heheheh...:twisted:
Pa to ionako nije zdrava hrana.
Danas je neka ženska u GSP što jesel apored mene zasmrdela na NAFTU :shock:
Nisam bila sasvim sigurna da li se nešto zapalilo ili samo smrducka neki sumpor, možda šibica...krenuh da razgledam (kroz Matriks naočare) i skapiram : ONA JEDE JEBENI ČIPS :?
Aaa..fuj. Hrana za zombije? Fuj.


MiFevi su super, pitam se zašto se ne proizvodi hraan za mačke s ukusom miFa? :roll:

:P :P :P

Bip jedan stih u Sarrah Kay albumu sa samolepljivim sličicima, devojčic au plavoj haljinici sa keceljicom belom i loknicama, pored nje maca i tri mačeta, kreće d aim razliva mleko u šerpice...

a ispod stih


KO NE POJEDE SVE, NEĆE DOBITI MIŠA....
 
Nina2:
Nikad mi nije bio jasan taj strah zena od miseva, ali zaista :| Mislim, zasto? Moze li neka da mi objasni jer stvarno ne kapiram. Niti mi je jasan strah muskaraca od zmija.

.

ne znam za podelu straha po polovima??? Ja imam frku da me buba ili mis ne dodirnu, imam taj srah da se mis ne daj Boze ne popne na mene, udje u nogavicu pantalona, da mi buba gamize po ruci.....(pita me koleginica - sto se tako mrstis, sta kucas)...uf..


A sto se tice toga da sve potice od roditelja, ne znam, jedino ako sam usvojena pa mi jos nisu rekli, ali moji se ne plase nijedne zivotinje. Mama nema sansi ni najruzniju bubu da ubije, zao joj, nego je uhvati golom rukom i izbaci napolje!!!!
Zivotinja se ne plasim, vec tih buba i glodara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top