Racionalno vs iracionalno = previse je fina, ne dize mi se na takve!!!

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Prosli petak u gradu, izmedjuostalog izadjem sa kolegom iz kluba napolje da se malo rashladimo i tako, ulazimo u pricu...

Pitam ja njega...sta se desava izmedju tebe i Klaudije? Na sta ce on, nista!
Kako nista kada te guta pogledom, zgodna je, kuturna, pametna...? Kaze on...previse mi je dobra i mila...meni treba nesto droljasto...ono, prljavo...ona mi je previse nevina i ne mogu zamisliti da mi se na nju digne (izvinite na izrazu).
Ja :think:...!!!

Dodjem kuci i kontam...bem li ga...pored toga sto je njegov izbor ali i u pravu je :neutral:...

Sada ja kontam...njemu je 37, visoko skolovan, zgodan (Svabo)...visok, istreniran...moze da bira.



Decko trazi djevojku za vezu i brak...ali kontam se, zasto trazi fuficu kada mu za brak treba tako jedna fina djevojka kao gore pomenuta.
Shvatam ja njega da mu za na prvu treba malo hemije ali on nju u potpunosti diskvalifikuje...ne daje joj sansu, uopste.


Sta vi mislite o ovome?


Unaprijed zahvalan...
 
Prosli petak u gradu, izmedjuostalog izadjem sa kolegom iz kluba napolje da se malo rashladimo i tako, ulazimo u pricu...

Pitam ja njega...sta se desava izmedju tebe i Klaudije? Na sta ce on, nista!
Kako nista kada te guta pogledom, zgodna je, kuturna, pametna...? Kaze on...previse mi je dobra i mila...meni treba nesto droljasto...ono, prljavo...ona mi je previse nevina i ne mogu zamisliti da mi se na nju digne (izvinite na izrazu).
Ja :think:...!!!

Dodjem kuci i kontam...bem li ga...pored toga sto je njegov izbor ali i u pravu je :neutral:...

Sada ja kontam...njemu je 37, visoko skolovan, zgodan (Svabo)...visok, istreniran...moze da bira.



Decko trazi djevojku za vezu i brak...ali kontam se, zasto trazi fuficu kada mu za brak treba tako jedna fina djevojka kao gore pomenuta.
Shvatam ja njega da mu za na prvu treba malo hemije ali on nju u potpunosti diskvalifikuje...ne daje joj sansu, uopste.


Sta vi mislite o ovome?


Unaprijed zahvalan...

Mislim da taj decko ima problem sam sa sobom.
 
Prosli petak u gradu, izmedjuostalog izadjem sa kolegom iz kluba napolje da se malo rashladimo i tako, ulazimo u pricu...

Pitam ja njega...sta se desava izmedju tebe i Klaudije? Na sta ce on, nista!
Kako nista kada te guta pogledom, zgodna je, kuturna, pametna...? Kaze on...previse mi je dobra i mila...meni treba nesto droljasto...ono, prljavo...ona mi je previse nevina i ne mogu zamisliti da mi se na nju digne (izvinite na izrazu).
Ja :think:...!!!

Dodjem kuci i kontam...bem li ga...pored toga sto je njegov izbor ali i u pravu je :neutral:...

Sada ja kontam...njemu je 37, visoko skolovan, zgodan (Svabo)...visok, istreniran...moze da bira.



Decko trazi djevojku za vezu i brak...ali kontam se, zasto trazi fuficu kada mu za brak treba tako jedna fina djevojka kao gore pomenuta.
Shvatam ja njega da mu za na prvu treba malo hemije ali on nju u potpunosti diskvalifikuje...ne daje joj sansu, uopste.


Sta vi mislite o ovome?


Unaprijed zahvalan...

budala...:roll:
nije cuo onu, jebbo ne jebbo kurrcu vreme prolazi...
 
Ja u problematiku gledam malo dublje...

On bi da se zeni a kitom razmislja...:roll:...
Ok je...sex je jako bitan...ali kada se neko za brak trazi, onda se gledaju neke druge stvari...

jasno...
nego gledaj ovako...
otkud on zna kakav je sex sa njom, ako je nikad nije potegao...
mozda bi se iznenadio kada bi saznao koliko je ustvari droljasta u krevetu...
realno, izgled cesto zna da prevari...

- - - - - - - - - -

ovo je podforum LJUBAV I SEX

nemoj da miniras temu, nego se ukljuci u raspravu! :P
 
Ili taj lik ima problem u glavi ili Boki u postavci teme karikira. Traziti od partnera nesto uslovno nazvano "finoca", a loziti se na "prljavost", meni to zvuci kao sukob medju neuronima.

Ma ne tebra...ne karikiram, stvarno je tako.
Svi mi trazimo da nam djevojke zrace sexipilom a zelimo da su dusevno svetice...

Samo, on je za mene previse extremno podvukao crtu. Odmah ju je i totalno diskvalifikovao.

- - - - - - - - - -

a zato mene niko nece :sad2:

Koliko ti je godina, znas li praviti baklavu, pitu?
 
Ili taj lik ima problem u glavi ili Boki u postavci teme karikira. Traziti od partnera nesto uslovno nazvano "finoca", a loziti se na "prljavost", meni to zvuci kao sukob medju neuronima.

nazalost to je danas vrlo aktuelna pojava...
ne samo kod muskaraca vec i kod zena...
narocito medju mladjim generacijama, da ne kazem tu oko 3 banke...
postoji realan sukob izmedju zelja i mogucnosti,
i onog sto neko hoce i neceg sto zaista moze...
izmedju onog sto je realno i deklarativno...
svi kao hoce nekog normalnog i kulturnog,
a kad naidje takav, odbacuje se zarad nedostataka,
iako se svoji nedostaci zanemaruju i idealizuje se sopstvena licnost...
normalni momci su dosadni, a uglavnom i nemaju kintu...
pa se onda trazi neki folirant koji ce da je zavlaci i zajebava,
a ona se pravi srecna jer ne sme ni sebe ni istinu da pogleda u oci...
(isto vazi i za muskarce, da ne bude da diskriminisem...)
 
nazalost to je danas vrlo aktuelna pojava...
ne samo kod muskaraca vec i kod zena...
narocito medju mladjim generacijama, da ne kazem tu oko 3 banke...
postoji realan sukob izmedju zelja i mogucnosti,
i onog sto neko hoce i neceg sto zaista moze...
izmedju onog sto je realno i deklarativno...
svi kao hoce nekog normalnog i kulturnog,
a kad naidje takav, odbacuje se zarad nedostataka,
iako se svoji nedostaci zanemaruju i idealizuje se sopstvena licnost...
normalni momci su dosadni, a uglavnom i nemaju kintu...
pa se onda trazi neki folirant koji ce da je zavlaci i zajebava,
a ona se pravi srecna jer ne sme ni sebe ni istinu da pogleda u oci...
(isto vazi i za muskarce, da ne bude da diskriminisem...)

Bravo majkaro :ok:!!!
 

Back
Top