Isidora Bjelica

Ehhh dragi moji...

Citam ove vase komentare i mogu Vam reci da sam vecimo razocarana...
Ja Isidoru smatram jako inteligentnom zenom,
( mogla bih cak i da se kladim da kada bi vecina vas koji je pljujete,
a verovatno iza ledja citate njene knjige,
jer da je drugacije ne biste mogli da sudite o njima,
ne bi mogla da je pobedi u verbalnom duelu)
Zena je fenomenalna,nacitana,
iz veoma dobrostojece porodice i imala je tu srecu da kao mala prodje sto vecina nas nece proci za ceo zivot,( na tome mozemo samo da joj zavidimo).

Svaku njenu knjigu a procitala sam ih dosta citam sa uzivanjem,
svaka zasluzuje maksimalnu paznju,neki od as kazu da prica bljuvotine,
do ovog trnutka nisam znala da knizevnost sprecava i suzava neciju mastu,
pa makar bila i vulgarna,jer morate priznati ,kada dodje do :nekih stvari" u zivotu nismo svi bas "pipavi "
da pazimo sta cemo reci ,uraditi ,pokazati...
Tako da to sto ona prica,odnosno pise i price o tome u javnosti,prica samo ono sto svi zapravo misle ,ali vecina ne sme da kaze....

Ako neko ima link za neki download njenih knjiga ,
bila bih veoma zahvalna :D

Pozdrav...
 
Meni je Isidora totalno zanimljiva i originalna kao pojava,simpatična takođe,a mislim i da je jako inteligentna...
Čitala sam "Tajnu titovog kreveta",to mi je ok kao vikend roman,a imam i "Tajna društva u Sribji",jako zanimljiva knjiga...ja sam se prevarila i iskoristila tu knjigu kao pomoćno štivo kad sam radila rad o "Crnoj ruci",jer profesor se sledio kad sam rekla ko mi je izvor,a u suštini,ne znam da li je shvatio da nije Isidora pisala o tome,već samo sakupila dokumenta...
 
Sve je kod nje prenaglaseno, da ne kazem nabudzeno,
i zato mislim da nije iskreno. Kakvo je vreme takve su i javne licnosti.Koristi ovaj trenutak za licnu promociju a trunke talenta i kvaliteta nema , a o izgledu i da ne govorim. Lepotinja !!
Preterije u svemu od izgleda, nosa, boje glasa, klota i frketa, putovanja, pisanija knjiga kojekakvih gluposti , psovki nicim izazvanim, ne skida se sa TV ekrana, a i htela da snimi film o Dragi Masin A Vendi Vukelic glavna glumica. A sesiri.?
Muka mi je da je gledam i slusam boju tog glasa......ali voli ekran, tako zuta i ruzna...spisateljica i kolumnistkinja ...hot made in bosnia..
 

Back
Top