Da li je istina da su nase zene medju najljepsima na svijetu? Tako sam cuo...

A ne...

Moram, iako sam muško, da kažem da naši muškarci dobro izgledaju...pogotovo dok se ne srozaju od teškog života tamo do 35-40.
Ako uzmemo 10oro muških oko sebe, pa skoro niko nije onako ružan, a većina ih dobro izgleda i to pogotovo u glavu...

Mislim da smo generalno lep narod, kad se izađe na ulicu uglavnom su to pitome, lepuškaste face....vidi se neka mešavina gena, što je i u skladu sa istorijom...


Naravno nemamo mi mnogo one rasne lepote kao drugi krajevi u svetu...nismo u top 5, tu negde u top 10-15 jesmo...
(kad kažem "mi" mislim otprililike na ex-Yu)

Ja ne mogu da provalim sta je zenama lep muskarac.
Samo 3,4 muskarca koji su meni lepi, mislim objektivno , ja licno nemam stav lepote prema njima, a i manekeni su, su lepi i zenama.
Ostalo mi dodje svaki put da se prekrstim.
Prvo sto su ruzni, imaju grube i nepravilne crte lica, cesto su ili celavi ili sa zaliscima, drugo sto su u proseku srpski muskarci glupi i masovno nekulturni.
Oni sto su inteligentni su nekako odbojni zenama, valjda ne mogu da ih farbaju i da muski glume da su naseli...jer i ovi glupi cesto glume da su glupi koliko zensko misli.
A masovno nekulturni , to se malo popravi kad su izolovani, sto znaci da su nekulturni zbog zena i izmedju sebe kad mora da se pokazuju...
To je cudna razlika...Muski su nekulturni u drustvu i pred zenama, a zene su nekulturne kad su solo, a prave se najfinije kad su u drustvu i javnosti...

Ako saberem ovo u poslednjoj recenici, ispada da se muskarci prave nekulturni bas zbog zena, da se spuste ispod njihovog najboljeg nivoa i da onda budu stoka koja je prihvatljiva i ima prolaz...
Kad posmatras izolovano i usamljeno, muskarci su na daleko vecem nivou kulture nego zene, cak i kad uzmem one izuzetke koje zene stalno navode, a to je slika koju negde stalno vade, muskarac sa nogama neopranim, sav usmrdeo i kod nogu i ispod miske i svuda po telu, gleda TV, pije pivo i gricka cips, smoki ili grisine, a onda ta takva zenska ga ubedi da se seksa sa njom i to joj je decko...muz....
I tu opet ispada da biraju bas takve da mogu da im natrljaju nos...
Ima tu jedna prica , moderna ili ne.
Moj utisak, a narocito nekih mojih drugara je da su danasnje devojke jako neuredne, povrsne, lenje, pa su cesto njihove sobe neuredne 6 od 7 dana, jer kao rade ili sta vec...a nivo nereda je zapanjujuc...
Kod muskaraca nered je prividan, jer obicno ne brinu za estetiku, pa ih boli uvo da li ima fijoka ili pregrada za ono sto im treba blizu pa stave gde god...pa izgleda ruzno , ali im je funkcionalno.
Ali i pored toga, danasnji muskarci, bar ovi sa kojima se ja druzim, su uredniji od zena...svaki takav muskarac ima trule tacke, npr jedan ne sredjuje flase koka kole, tj nered u njegovom stanu je sredjen istog trenutka kad izbacis ambalazu koka kole...Trudi ne sredjuje diskove, treci ne sredjuje kese, tj uglavnom ono sto smatraju nevaznim.
 
Au bre kad vidim koliko pljujete naše žene , skroz razumem pojavu da sve više njih ima želju da se uda za stranca :evil:
A što se teme tiče, pa ne verujem sad da smo među najlepšim , ali kada uzmemo u obzir brojnost nacije i procenat lepih ljudi , spadamo u neki gornji grosek :)

Ne boj se, i muski imaju zelju da se nase zene udaju za strance...sve koje mogu...jer onda ove sto ostanu nece da nam stalno pricaju price o tome kako su na ceni i trazene, a tako malo rade na sebi , nestrpljive su, a kad im das posao , tako sporo ga rade da vajde nema...Znaci vreme im je tako vazno , ali kad rade, drugi mogu da osede.
 
Ne boj se, i muski imaju zelju da se nase zene udaju za strance...sve koje mogu...jer onda ove sto ostanu nece da nam stalno pricaju price o tome kako su na ceni i trazene, a tako malo rade na sebi , nestrpljive su, a kad im das posao , tako sporo ga rade da vajde nema...Znaci vreme im je tako vazno , ali kad rade, drugi mogu da osede.

Snajke traze pare, tj. da je ekonomija dobra, pa ce biti dobar i keks, bilo na eks ili na duze staze, :lol:
 
sigurna sam da ti je pun, vidi se frustracija :)
nemoj se brines za moj ponos i poreklo, bolje =>
Oladi se malo :)

Ma ne dolazis u obzir!

- - - - - - - - - -

ja uvek kaem al mi necete verovati, posto je sutra ovde vasar, dobro ovde ces videti sve nacije na gomili frankfurt je multikulti
al ako izdvojis svabice, o poljakinje menju njima, oa nase, onda su nase ubedljivo lepse
znaci ako ides po principu slucanosti onda su nase lepse

Lepse od koga? Od drugih gastarbajterki? Od <Kineskinja? Crnkinja?Turkinja?Siptarki?

Idi bre begaj.Nisi ti proso pored dobre ribe.
 
Moguce,ali dzaba fizicka lepota,kada nemaju nesto mnogo vaznije, za raliku od Francuskinja,Spanjolki,Italijanki,Svedjanki,Cehinja,Japanki i itd.,koje su izgubile u zadnjih 30 godina,zbog nekih materijalnih-povrsnih-globalistickih trendova.

Koja bre fizicka lepota?

Vidim ovde stavljate fotke sve samih srpkinja i dicite se njima i njihovim imenima.
Bezi bre ne mlati.

Srpkinje su na Evropskom dnu.
 
Koja bre fizicka lepota?

Vidim ovde stavljate fotke sve samih srpkinja i dicite se njima i njihovim imenima.
Bezi bre ne mlati.

Srpkinje su na Evropskom dnu.

U pravu si,na dnu moralnih nacela,generalno Srpkinje jesu lepe da se ne lazemo,da li su medju najlepsima,to ne znam,ali znam da su postale previse promiskuitetne,izvestacene,nezenstvene i izoblicene nazalost,cast izuzecima naravno.Meni licno su Spanjolke i Italijanke najbolje u svakom pogledu.
 
U pravu si,na dnu moralnih nacela,generalno Srpkinje jesu lepe da se ne lazemo,da li su medju najlepsima,to ne znam,ali znam da su postale previse promiskuitetne,izvestacene,nezenstvene i izoblicene nazalost,cast izuzecima naravno.Meni licno su Spanjolke i Italijanke najbolje u svakom pogledu.

Lepe!?
Ajde izdvoj mi te slike sa teme "ribetina" ili "rasna zena".

Bas bi voleo da vidim koju ste to lepu Srpkinju izdvojili.I kojim se to srpskim imenom dicite.
 
Lepe!?
Ajde izdvoj mi te slike sa teme "ribetina" ili "rasna zena".

Bas bi voleo da vidim koju ste to lepu Srpkinju izdvojili.I kojim se to srpskim imenom dicite.

Vidja se to po gradu,nisu eksponirane uglavnom pa nemam mogucnosti da ti postavim ovde na forumu ono sto zelis jbg. ,ove koje su eksponirane u javnosti i nisu nesto fizicki lepe,cak su dosta njih Polutanke,kao sto su recimo Stanija i Milica Pavlovic.
 
A vid nje, u amerikanskim pantaloniskama. :D
U sustini svaka nacija ima prirodne lepotice,a ove nase iz shou biznisa su pune silikona, :hahaha:
PA to je ona stavila te pantalone da bi imao zelju da joj ih pocijepas... raskidas, skines :D NEmoj mayu da mi diras... Ona je sarmer sa svojim pokretima i glasom vise nego izgledom, nisam je zbog izgleda stavio...
Ja sam pod temom mislio na ljepotu lica, ali vi pricajte i o onome o cemu ne treba javno KAD STE VULGARNI (sisama, razmaku medju nogama: kolki je u cm razmak, kolko joj je uska pa moze li i saku da stavi ili samo par prstica i tako dalje)
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da provalim sta je zenama lep muskarac.
Samo 3,4 muskarca koji su meni lepi, mislim objektivno , ja licno nemam stav lepote prema njima, a i manekeni su, su lepi i zenama.
Ostalo mi dodje svaki put da se prekrstim.
Prvo sto su ruzni, imaju grube i nepravilne crte lica, cesto su ili celavi ili sa zaliscima, drugo sto su u proseku srpski muskarci glupi i masovno nekulturni.
Oni sto su inteligentni su nekako odbojni zenama, valjda ne mogu da ih farbaju i da muski glume da su naseli...jer i ovi glupi cesto glume da su glupi koliko zensko misli.
A masovno nekulturni , to se malo popravi kad su izolovani, sto znaci da su nekulturni zbog zena i izmedju sebe kad mora da se pokazuju...
To je cudna razlika...Muski su nekulturni u drustvu i pred zenama, a zene su nekulturne kad su solo, a prave se najfinije kad su u drustvu i javnosti...

Ako saberem ovo u poslednjoj recenici, ispada da se muskarci prave nekulturni bas zbog zena, da se spuste ispod njihovog najboljeg nivoa i da onda budu stoka koja je prihvatljiva i ima prolaz...
Kad posmatras izolovano i usamljeno, muskarci su na daleko vecem nivou kulture nego zene, cak i kad uzmem one izuzetke koje zene stalno navode, a to je slika koju negde stalno vade, muskarac sa nogama neopranim, sav usmrdeo i kod nogu i ispod miske i svuda po telu, gleda TV, pije pivo i gricka cips, smoki ili grisine, a onda ta takva zenska ga ubedi da se seksa sa njom i to joj je decko...muz....
I tu opet ispada da biraju bas takve da mogu da im natrljaju nos...
Ima tu jedna prica , moderna ili ne.
Moj utisak, a narocito nekih mojih drugara je da su danasnje devojke jako neuredne, povrsne, lenje, pa su cesto njihove sobe neuredne 6 od 7 dana, jer kao rade ili sta vec...a nivo nereda je zapanjujuc...
Kod muskaraca nered je prividan, jer obicno ne brinu za estetiku, pa ih boli uvo da li ima fijoka ili pregrada za ono sto im treba blizu pa stave gde god...pa izgleda ruzno , ali im je funkcionalno.
Ali i pored toga, danasnji muskarci, bar ovi sa kojima se ja druzim, su uredniji od zena...svaki takav muskarac ima trule tacke, npr jedan ne sredjuje flase koka kole, tj nered u njegovom stanu je sredjen istog trenutka kad izbacis ambalazu koka kole...Trudi ne sredjuje diskove, treci ne sredjuje kese, tj uglavnom ono sto smatraju nevaznim.
Ti si mi reko bio da ko ima para moze da probira koju god oce... To nije tako. Jednostavno nije tako... Mada, kad obucem Armani iako nemam u novcanik skoro nista zna da se desi da...im se svidi sto volim da se lijepo obucem. Armani je "ubica" za zene... :D
 
PA to je ona stavila te pantalone da bi imao zelju da joj ih pocijepas... raskidas, skines :D NEmoj mayu da mi diras... Ona je sarmer sa svojim pokretima i glasom vise nego izgledom, nisam je zbog izgleda stavio...
Ja sam pod temom mislio na ljepotu lica, ali vi pricajte i o onome o cemu ne treba javno KAD STE VULGARNI (sisama, razmaku medju nogama: kolki je u cm razmak, kolko joj je uska pa moze li i saku da stavi ili samo par prstica i tako dalje)

Druže to je ovde bauk , sve kontra postavljeno ...što bi rekli mudri ljudi u pogrešnoj se crkvi moliš :lol:
 
od iznaputovanih svijetom ljudi. Sto vi kazete?


na ijekavici o devojkama sa juga...niđe veze

et tema...nisam putovo al ono što sam vido strankinja jesu naše najlepše
naime Balkan je prostor gde se mešalo puno naroda, tu je jedan genetski haos, sve se živo tu pomešalo...i turaka i srba i germana i mađara i svega...zbog toga su lepe...jer ljudi koji ne čine svoje gene raznovrsnim, koji ih ne mešaju, nisu preterano lepi
 
Nekako mi se cini da sirmastvo gradi i lepotu. Zanimljivo je inace i za ponasanje siromasnih naroda. Eto na pr kazu da su amerikanke ruzne.Pa ne bih bas rekao, prosetaj NY-orkom, istina neces videti sarenila, ali to je zato sto je kultura oblacenja drugacija. Tamo ces retko videti napucanu, nasminkanu devojku, osim neku latinu. Zasto to povezujem sa siromastvom. Pa pre neki dan nesto posmatram ovaj nas lepi narod i pade mi na pamet sledece: Ako si muskarac, odrastas tako da poturas nogu ostalima oko sebe, sam na speed-u, cak i skakuces dok hodas kao da non stop zatezes kais, nakon toga se pridruzujes ekipi koja to radi na ekipnom nivou, dok ostali otpadaju i bivaju progutani. Nekako mi to deluje na nekakvu selekciju u Tursko doba. Jer se znalo da ako tada strcis, ne prezivljavas. Zene s druge strane daju sve na izgled. U nekakvoj nadi da ce je bas neki Turcin uzeti i ozeniti. Pa je tu i to kicenje. I eto roposkog naroda koji sluzi za tezak rad i proizvodnju muskaraca za prljave stvari a zene za sexualna uzivanja. Otud i toliko takmicenje ko ce prvi da pobegne u inostrantsvo.
 

Back
Top