MOTOCIKLI

Prodao sam zutog GSX600F i sad ostao samo B King kog ovih dana i registrujem ako vreme posluzi a ako ne ne pada mi na pamet da dajem preko 300 eura za malo dana voznje. Mogu to i ovako.
Evo kako taj jadnicak od motora ide!:per:

Dule, je l' tvoj B-King imao ugradjen radio? Gledam na youtube neke B-Kingove pa cuje se muzika u pozadini, ne mogu da skontam da li je nahnadno ubacena muzika u nekom programcicu ili se stvarno ima na motoru radio, cd, mp3 ili bilo sta? :)
 
Kakav crni radio na B-Kingu! To jedino imaju pojedini modela drumskih krstarica kao sto je Honda Gold Wing i mozda neki BMW.
A sto se tice tog ulja za kocnice i meni nije jasno zasto je kod trkalica tako reseno a kod mene nije.
 
Pa i kod mene ima prozorcic na kom se vidi dali ima ulja ili ne a posuda nije plasticna nego metalna.Tako mi je bilo na svim motorima a nijedan nije bio R na kojima je ta bela posuda.
 
Kakav crni radio na B-Kingu! To jedino imaju pojedini modela drumskih krstarica kao sto je Honda Gold Wing i mozda neki BMW.
A sto se tice tog ulja za kocnice i meni nije jasno zasto je kod trkalica tako reseno a kod mene nije.

Pa i mene cudilo, reko sutra malo bi se i cuo taj radio... Al nesto mi bas i ne izgleda kao da je nahnadno ubacena muzika na video, no, ako opet naletim na slicni video postavicu... :)
Je l' ostajes pri kupovinu Burgmana?
 
Pre neki dan sam vozio Yamahu Majesty 400 i razocarao se jer mi korman igra u rukama dok vozim i ima neke vibracije kad se krece.
Moracu da probam Burgmana jer sam ga prodao jos pre skoro tri godine i mozda sam ga precenio jer meni je posle B-Kinga sve smesno a juce sam isao na venac pa smo malo divljali i otresao sam i R1 i R6 i svi kazu da prosto vide kako odmicem bez po muke.:D Razmislicu o Burgmanu ali ostao mi je u lepom secanju a mislim da bih ga prezalio kad bi stavio kofer na Kinga jer onda imam gde da stavim kacigu i opremu a to mi jako fali.
 
Skoro videh Givi kofer oko 130e je bio... A cekaj ne smeta ti polozaj sedenja na B Kingu? Ovako je l' koliko toliko udoban na duze staze? Ja se neki dan vozih na Burgmanu i fantastican je, to je da vozis i uzivas...
 
Drma volan od lose gume,istrosene,krive,ne drma sigurno zato sto je los mayestik,to je isto moglo da ti se desi i na burgmana ili tvog suzukija pa da se razocaras u motor.
 
Ma ne ne ne ne!:)
Korman mi je igrao jer je mali tocak i po rupama jednostavno igra.Kad sam jednom isao od NS prema Indjiji starim putem sa Burgmanom secam se da je bilo muke po onom izuzetno losem putu a kad sam isao sa Kingom ,ono,kao osecam malo rupe.
Radi se o velicini tocka jer Burgman ima napred 14" a nazad 13" dok B King ima 17".
 
Ma ne ne ne ne!:)
Korman mi je igrao jer je mali tocak i po rupama jednostavno igra.Kad sam jednom isao od NS prema Indjiji starim putem sa Burgmanom secam se da je bilo muke po onom izuzetno losem putu a kad sam isao sa Kingom ,ono,kao osecam malo rupe.
Radi se o velicini tocka jer Burgman ima napred 14" a nazad 13" dok B King ima 17".

Pa normalno...
 
Dragi bajkeri, vi ste danas ila jedna svetla tačka u tmurnom Beogradu:

Evo kako je bilo zamišljeno:

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

БАЈК РОК МИСИЈА ВАС ОБАВЕШТАВА ДА ћЕ У НЕДЕЉУ, 31.07.2011. У 15:00 ЧАСОВА ОДРЖАТИ ЈЕДНУ ВОЖНЈУ У ЗНАКУ ПОДРШКЕ СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ У ОВИМ ТЕШКИМ ТРЕНУТЦИМА.

БАЈКЕРИ СУ ОДУВЕК БИЛИ ВАН ПОЛИТИКЕ И ЖЕЛИМО ДА И ОВАЈ СКУП ПРОЂЕ БЕЗ ИКАКВИХ ПОЛИТИЧКИХ ОБЕЛЕЖЈА. АЛИ, СВАКАКО СМО ДУЖНИ ДА ПРУЖАМО ПОДРШКУ НАШЕМ НАРОДУ КОЈИ ДАНИМА НА БАРИКАДИМА ЧУВАЈУ СРПСКО ОГЊИШТЕ. НЕ СМЕМО ДА ДОЗВОЛИМО ДА СЕ ПОНОВИ НОВА „ОЛУЈА“.

СРПСКИ НАРОД НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ НАС ЈЕ ЗАДЊИХ 5 ГОДИНА ПРИХВАТИО И УГОСТИО ТОКОМ ВИДОВДАНСКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ И НАЈМАЊЕ ШТО МОЖЕМО ДА УРАДИМО ЈЕСТЕ ДА ИМ ПОШАЉЕМО ПОРУКУ ДА МИСЛИМО СВАКОДНЕВНО НА ЊИХ.

ОКУПЉАЊЕ У НЕДЕЉУ У 15:00 ЧАСОВА НА ПАРКИНГУ ИСПРЕД ХОТЕЛА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛ.

РУТА ВОЖЊЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ТОКОМ СУТРАШЊЕГ ДАНА.

МОЛИМО СВЕ БАЈКЕРЕ И МОТОКЛУБОВЕ ДА НАМ СЕ ПРИДРУЖЕ И ДА ОБАВЕСТЕ СВОЈЕ ПРИЈАТЕЉЕ КАКО БИ НАС БИЛО ШТО ВИШЕ.

/БАЈК РОК МИСИЈА
http://forum.bjbikers.com/index.php...ком-народу-на-косову-и-метохији-3172011-1500/

A evo šta se desilo :( :
Elem, Harley Davidson Klub Srbije je danas uz pomoć Bore Čorbe i Đorđa Davida pokušao da u Beogradu organizuje bajkersko okupljanje u znak podrške narodu sa Kosova.
Uredno su prijavili skup kod policje i to na visokoj instanci.
Međutim, nisu im ni odobrili niti zabranili okupljanje, ali su im preprečavali svuda u gradu putanju kretanja... navodno da se ne bi uznemiravala javnost i pod izgovorom, da je trebalo skup prijaviti policiji na lokalnom nivou....
Kakva sramota za ovu vlast, svakog dana me sve više razočaravaju...
nema više dobrih ljudi i rodoljuba među političarima ni jedne stranke...
 
Trebale su mi ovih dana neke nalepnice i odem kod lika kog poznajem da mi napravi najobicnije ime automobila za kog mi je trebala nalepnica.Em sto sam 5 puta isao do njega dok ga nisam uhvatio da je kuci,em sto sam ga zvao bar 5 puta da vidim dali je kuci i posle dogovora da me ceka ja ga ne zateknem i na kraju danas mi odvali cenu od 500 dinara za 6 slova velicine 2,5X2,5 cm! Kad sam rekao da je to jako puno i da necu da uzmem poceo je da me vredja i da pljuje po motorasima a ja ,posto sam bio u njegovoj kuci,sam se samo okrenuo inace bih ga zgruvao da se nebi skoro oporavio.
Radi se o Moto Cicci firmi(ako je to uopste firma) ili o coveku koji se zove Mica Cicovac Cicci iz Novog Sada i koji se predstavlja kao neki bajker a ja ga licno nikad dosad nisam video na motoru i uglavnom ga vidjam na moto skupovima gde prodaje nalepnice,majice i stikere i predsednik je moto kluba Lala.
Sramota za jednog bajkera da se tako bahato ponasa-kad nije pijan!:)
Inace su se dosad mnogi zalili na njegovo pogresno ponasanje i pogled prema bajkerima tako da dobro razmislite pre nego sto odete kod njega na dranje.
 
I naravno nije bio sa motorom nego kombijem da bi prodavao svoje majice i nalepnice a kao bajker je. Zamislite da je odvalio da se za clanarinu u njegovom klubu treba godisnje izdvojiti 10000 din i kad su ga dva moja drugara,clanovi tog kluba,pitali zasto toliko mnogo on im je ladno rekao da treba da se ide na more i ko hoce moze da ima placeno gorivo od kluba.:hahaha:
Zamislite kako on u stvari razmislja-treba u stvari njemu da se plati gorivo a on naravno ide kombijem. Ova dvojica su momentalno napustili klub a jedan i iz prostog razloga kad su jednom pravili piknik clanovi kluba njega nisu ni pozvali!
Eto kako taj lik razmislja! Zove onog ko mu odgovara a li clanarina mora da se plati u astronomskom iznosu da bi on isao na more.
 
file.php
 
da ne otvaram novu temu mislim da je ova dovoljna jer je i ova jedna slabo posećena. imam slatku dilemu šta kupiti u toku zime dali suzuki gsxr 600 2003-2004 ili yamaha r6 isto godište.do sad sam imao yamahu yzf 750 kao i suzuki gsx600f i sa oba sam bio zadovoljan.
 

Back
Top