Sunday Afternoons

"El Caro Diario" - kod nas prevedeno kao "Intimni dnevnik"...
Divan film. :grin:
Ima i nastavak, April...
Nevove "filmske" postove uvek vredi čitati. Čovek zna šta valja.
 
ha! ja volim žene na ivici nervnog sloma...
luda ludača koja je luda za ivanom:p
super je film. kao i svi almodovari:p
nego trenutno mi j egotivan
"veridba je dugo trajala" sa audrie tatu sjajan filmić
drama je a komedija. ma francuzi su carevi za film:p
ovih dana sam gledala taj bettyn film wedding breaker,jel?
meni je to jedna najoičnija glupost. gledala sam milion sličnih:p
za neupućene da kažem da sam ja posedovala vk ranih devedesetih..
tako da sam se nagledalaaaaa svačega
ono što sam poslednjih dana gledala je:chrystal dramčuga -texas- teška saobraćajka,muž-u zatvor žena odlepila, dete poginulo....težak film.dobar
herbi buba nabudzena do zuba- naziv govori sve,nemam pojma šta mi bi da ga kupim?
island- sf koji neodoljivo podseća na loganov beg. zabavan. napredan , za odmaranje mozga.
charlie and the chocolate city- jadan dep na šta je on spao?
moji klinci odlepili na film
nostradamus- još jedna verzija, on je u stvari iz našeg vremena otišao u prošlost..zanimljiv film, malko suspence
sahara..ma indijana jones je pao sa stolice gledajući ovaj film.opet,moji klinci su oduševljeni
a good woman...sa scarlet johansson...drama tridesete...muž sex..ljubomora i tako.doobar.
gledam puno filmova.dešava mi se da nemam pojma šta sam gledala...
jedan od dragih mi je moja mrsna pravoslavna svadba!!!
ma,obožavam taj film.
 
Za pajamacu! :-)

highheels.jpg
 
Nesi:
Aha...i naj seksi scena u onoj garderobi...Otrove slomicu nogu :wink:

P.S. Ma svi Almodovarovi filmovi su odlicni, ne mozes da omanes.

Prvi put kad sam gledala film bila sam klinka i ono bas mi se urezala scena u garderobi. U fazonu "Auuuuuu, vidi ti ovo! Sta mene tek lepo ceka u zivotu!" :lol:

Ja se trenutno fiksam sa njegovim filmovima, uzelela sam se.:-)
 
Betty:
pa Afro...i meni je tako dugo bilo - grozna situacija :?
evo jednog koji nikog neće ostaviti ravnodušnim
logo-sm.gif


Marselus Valas iz Pulp Fiction ovde glumi jedno jako čudno stvorenje. Uz Toma Henksa :)
bigtom.gif


ali za ovo spremite paket maramica :cry:
dešava se u zatvoru - u onom u kome osuđenici idu na el. stolicu
poseban film o posebnom ljudima
niej strašan, ne brinite
više onako...dramatičan
Uhhhhhhh ma bezi, ja samo sto nisam crkla od placa zbog ovog filma. :-( Zato i ne volim ovakve filmove, ne mogu da dodjem sebi 2 dana. :-(
Bolje mi je da pogledam neku komediju pa makar bila i glupa. :)
 
hanibal77:
nista ne verujte hebe-u kad su pitanju filmovi,ja sam se jednom zeznula i pogledala njegovu preporuku


daaa....ja pogledala na njegovu srčanu preporuku
FERpektni ZLOčin
:?
Ugh...još, ako pošto je "o m. i ž. odnosima" i "komedija", posadila dragu mamau ispred kompa ejdno popodne, da se odmori žena mala :lol:
Znači, krvi leševa copanja glave sekirom, paljenja leša, mesarski preciznog kostolomisanja satarom ..:twisted:

E, nije se bunila mama :P
 
Aphroditi:
A meni se tako dugo gleda neki dobar film, ali, ili nikako da nadjem vremena ili dobar film.
Ne znam sta se sad daje u Bgd. ali ovde se reklamira neki ruski horor Nocna straza. E to me zanima kako izgleda. Ruski, visokobudzetni horor. Jos samo da nije sinhronizovan. :roll:



Gledala sam "Nocnu strazu" i meni se film bas dopao. Nije horor, to je prica o borbi dobra i zla... Planiram da ga pogledam ponovo u bioskopu...
 
Samo vas čitam i divim se izgrađenim ukusima !!! Jedino me čudi da niko ne hvali filmovanog Ničeta, Hegela ili Kanta, a niste ni za zeru odmakli od " Čarlijeve fabrike čokolade ", " Žikine dinastije " ili " Glupana i tupana " !!! :evil:
 
Sinoc sam gledala film, zbog njega se uspavala za posao i sve vreme sam bas pod utiskom istog: ZIVOT DEJVIDA GEJLA - triler-drama, sa fantasticnim Kevinom Spejsom i mis Titanik Kate Vinslet!
On je tip koji se zajedno sa svojom prijateljicom (ne znam kako se zove ta glumica) bori za ukidanje smrtne kazne.
Prijateljica je ubijena i on je optuzen za ubistvo, i naravno osudjen na smrt.
Ostalo je 4 dana do pogubljenja.
Kate V. je novinarka koja ga posecuje ta 4 dana u zatvoru, i kojoj on prica svoju pricu...
Postoji VHS sa snimkom ubistva...
Fantastican film, odlicna radnja, ostavlja utisak posle gledanja, super glume.
Skoro nisam gledala tako dobar film!
 
HeBePoBaTaH_:
Pusti čoveka da gleda Žikinu dinastiju...:lol:

Ima, ima i Ničeta na filmu, ali to je već V. Hercog, ovde ne ide da se predloži, Hanibal sve gleda...
Pa kad već sve gleda, neka gleda " Transporter 2 ", to je fim za njen ŽIVAHNI senzibilitet, a od Vernera Hercoga i isparenja u parfimeriji ima tako da se sludi pa da počne i SOPSTVENOJ svekrvi da se obraća sa " draaaaga moja ... " !!! :lol:
 
ma harry poter je zakon :) :) :)
salim se malo...preporucujem od komedija-white chiks,horor-dugo mrtav,kuca od voska....
zatim fantasticna 4 je extra na pocetku je umiranje od smeha mada i nije nesto na kraju...
hm...sta jos...e,da..ova nova komedija ljubavni terapet-ludnica od komedije...
zatim...ne mogu da se setim sta sam jos gledala u zadnje vreme...ali rado preporucujem madagaskar ljubiteljima animiranih crtaca,ima extra poentu i super je za opustanje i smejanje...toliko od mene za sad...
:)
 

Back
Top