jel biste vi ofarbali macku u roze?

ovo nije crn humor
nemoj meni ljubitelju crnjaka cinizma i ironije da pricas sta je to
ovo je zlostavljanje zivotinja i ova karakondzula treba za to da odgovara, da je u nekim bolje uredjenim drzavama ne bi se provukla tako lako, ima srece sto je u rusiji

a sto se tice pice i njene frizure pun ljs takvih tema, pa nema potrebe da nam crtas o cemu se radi u ovoj
mene jednostvano mrzi da se ponavljam i da pricam na tu temu...ko voli nek navali u opisivinja friziranja :lol:


Sve je počelo sa našom Zoricom Brunclik, prvo je ona ofarbala Leona pa onda sva ostala belosvetska ciganija
al jeleče vrh... idem drmnem po jednu za svaku strofu a dve za poslednju najistinitiju...
 
Ne bih ..ja sam samo jednom,mom kucencetu ofarbala repic..:D
bila je preslatka i ali vise ne bih nikada...

e meni treba neka iskusna sa odredjene stvari a momački zaključih da si to baš ti :heart:

images

ne mi baš kristalno jasno jel ovde fali jal crno jal belo? :think:
 
ja ne znam momka da trazim

kako ne znas...
evo ja sam siguran da bar nekoliko uglednih forumasa ne bi imalo nista protiv da popiju kafu sa tobom...
al se femkas, foliras, neces, nemas vremena, sve neki izgovori...
a ovamo ne znas da nadjes momka...a znas da farbas macora...
ajte molim vas...:lol:

- - - - - - - - - -

a da prebacite ovo na zivotinje poshto se draga weee nije izjasnila konkretno o kakvoj machki pricha
inache, ne ne bih svoju machku farbala, svidja mi se bash takva kakva jeste ...sochna i prgava :rotf:

:rumenko:
 
a da prebacite ovo na zivotinje poshto se draga weee nije izjasnila konkretno o kakvoj machki pricha
inache, ne ne bih svoju machku farbala, svidja mi se bash takva kakva jeste ...sochna i prgava :rotf:

:rumenko:

- - - - - - - - - -

kako ne znas...
evo ja sam siguran da bar nekoliko uglednih forumasa ne bi imalo nista protiv da popiju kafu sa tobom...
al se femkas, foliras, neces, nemas vremena, sve neki izgovori...
a ovamo ne znas da nadjes momka...a znas da farbas macora...
ajte molim vas...:lol:

- - - - - - - - - -

:rumenko:

:lol:

- - - - - - - - - -


nis vam ja ne verujem :lol:
 

Back
Top