zašto muškarci glume orgazam ?

insistiram na dogi stajlu, odnosno da ju uznem s ledja, uvek nosim grcki krastavac u bulji posto mi se vise ne dize i ostatak moze da se zamisli. daklem uvek glumim, dahcem, stenjem, vicem, jecam, govorim joj jea bejbe, fak jea, omajgad i sl. na kraju joj zunam lajkaru na ledja i obrisem maramicom, krastavac vratim u bulju i svima lepo. hihihihi :rumenko:

- - - - - - - - - -

ona misli da sam jehbach, a to se racuna!
 
insistiram na dogi stajlu, odnosno da ju uznem s ledja, uvek nosim grcki krastavac u bulji posto mi se vise ne dize i ostatak moze da se zamisli. daklem uvek glumim, dahcem, stenjem, vicem, jecam, govorim joj jea bejbe, fak jea, omajgad i sl. na kraju joj zunam lajkaru na ledja i obrisem maramicom, krastavac vratim u bulju i svima lepo. hihihihi :rumenko:

- - - - - - - - - -

ona misli da sam jehbach, a to se racuna!

Ovaj prvi bold nije orgazam
Ovaj drugi je ejakulacija
Da li ti to razdvajas jedno od drugog, al ozbiljno?
I nece da misli da si neki jebbac jer tako nesto slicno bar svi bas svi rade.
I mislice isti j ko i svi. Eto
Ajd odgovori mi.pliz.
 
Ovaj prvi bold nije orgazam
Ovaj drugi je ejakulacija
Da li ti to razdvajas jedno od drugog, al ozbiljno?
I nece da misli da si neki jebbac jer tako nesto slicno bar svi bas svi rade.
I mislice isti j ko i svi. Eto
Ajd odgovori mi.pliz.
pa ne znam za prvo, ali ne verujem da svi imaju grcki krastavac! naprotvi, verujem da niko ili mozda svega par ljudi na svetu imaju grcki krastavac. da bude jasnije grski krastavac je personifikacija velikog, tvrdog, neumornog, zelenog penisa!
 
8404_fit512.jpg
 
Poslednja izmena:
cek ti mislis da vrhunski ljubavnici,smekeri i don zuani krtarice imaju potrebe za time...?:lol:
bozeeee.....:lol:

- - - - - - - - - -

Bioloski ne mogu da odglume ali psiholoski da.
Iz raznih prica, neki komentarisu da su to isto mogli sa desankom sto implicira da je seks bio mlitav zbog pasivnih devojaka koje samo leze.

izgovor, mada ima i tih tzv.plisanih , valjda, ko zna ...
 
wi znate da npr.muskarcima na lekowima(antidepresiwima)moze da se digne i dugo da bude u tom stanju a da ne swrsi(zbog blokade usled leka),a ona ako je pijana ili nadrogirana :lol:da ne skonta da nije:lol:xaxaxaxaxa
bogo cega se swe necu setiti:lol:xaxaxa
Pravilo br:1-nikad ne kresnuti pijanu zensku..:lol:
Svaki muskarac koji je izdzljiv u seksu moze da iskontrolose kad ce svrsiti.ovo za lekove nisam znao..
 

Back
Top