Kakva je ovo ploca?

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Prekjuce mi je zbog strujnog udara crkla ploca (znam pljujte me slobodno, sto nisam nabavio zastitni device, ali te danas cu, te sutra cu...)

Posto nemam mnogo vremena a i nisam strucnjak za hardware, znam tek dovoljno da mogu da radim, dao sam da mi se zameni ploca ali da ne bude neko djubre. Ostao mi je Barton 2500+ i 512MB memorije kao i do sada.

Stavili su mi Abit plocu, NF7 Series, jos pise ATA 133 i nesto o Ata raid "serillel" ATA 150
Znaci li to da ima raid kontroler?
Kakva je to ploca, generalno gledano? Moze li mi iko dati neki podatak o kvalitetu te ploce. Ono sto ja vidim za sada, sve radi, ali nemam pojma sta sam to ugradio...
 
Po meni sve Nforce 2 ploce ce lepo raditi sa tim procesorom ( znam iz licnog izkustva jer imam 2 takva procesora :)). Via se priblizila NF2 sa nivim chipom VIA880 i mogu vam reci da radi stvarno EXTRA sa BARTONOM! (sada je trenutno koristim i nema neke razlike u odnosu na NF2 osim sto nije za overcloking, sto ja i ne preporucujem jer sam tako spalio jednog BARTONA :)!)
Pozdrav!
 
Hvala na odgovorima, mogu dakle da zakljucim da me nisu prevarili i uvalili mi djubre neko. Kao sto rekoh, mrzi me da se bakcem hardverom, kad imam druga posla. Meni je vazno da radi i da ne stuca.
Dakle, mogu mirno da spavam - ovaj, da radim .. :)
 

Back
Top