Muški ponos

Twisted

Početnik
Poruka
1
Je l to više nečemu vredi? Nešto sam dokon pa razmišljam o jednom mom ljubavnom slučaju.
Kad uzmemo u obzir današnju emancipaciju žena, raznorazne slobode i sve ostale tekovine savremenog društva, ispada da je muški ponos kao neki ostatak prošlosti koga treba da se što pre ratosiljamo.
I sad kao treba da progutaš ponos i sve je OK, sve ide super, dobar si, savremen, imaš razumevanja , bla bla, truć truć, ali, ipak, ostaje neki gorak ukus u ustima.
Ma meni je to bez veze.
Mislim može o ovome da se mnogo diskutuje ako se posmatraju pojedinačni slučajevi, ali onako generalno imam utisak, da što si manje ponosan, to ti se kod današnjih cica povećavaju šanse za sex.
Ne znam da li sam u pravu, pa rekoh da pitam vas forumaše.
 
Pa ne bi se ja bas slozio sa time. Mada...nemam pojma neka one kazu... Jest da im je najlaksi i najdostupniji neki bezlicni i bezkarakterni lik. Onaj koji se sa svakom izjavom slaze i sto ga u principu za sve boli uvo. Ali ipak za nesto ozbiljnije i za neke osecaje prema nekom moraju da i cene tu osobu pa onda takav nemoze da prodje tu.

Balans je po meni magicna rec. Kao i kompromisi i dogovori....

Joj sad zvicim kao moj profesor srpskog:
Za mene je vazna samo jedna stvar a to su 2 stvari: red, rad i disciplina. :lol:
 
ponos ko ponos je na mestu nebitno dal je mushki il zhenski.....a to da si manje ponosan pa imash vishe shanse...tomozhda kod nekijeh beskichmenjaka....treba ceniti ponos....al i razlikovati ga od uobrazhenosti il chega vetj
 
Jeste li primetili da ko god otvori novu temu,njemu je prvi post.Strasno!Neko se ovde krije?Stidi svojih postupaka?Pa mora da se potpisuje pod drugim nikom?Ma....Uzas!
 
Kod danasnjih cica samo pali dobra prica i zvaka:-( ,nazalost ja to nemam pa mogu da me nadju samo one koje cene prave vrednosti8-) .Naravno da imam ponos ne muski ali ponos.Ponos je ponos,ne postoji muski ili zenski:-P .
 

Back
Top