Ucenje=Zabava?Samo u programiranju...

toxi

Zainteresovan član
Poruka
379
Ljudi,nije stvar u sajtu....jednostavno proramiranje je sjajna stvar...ako zelite da uradite nesto korisno sa vasim kompjuterom vi naucite da programirate,bar u osnovi....

E a jedan od nacina da se brzo i lako pocne je i WWW.TODAA.TK .Ako nemate programski jezik tamo mozete da ga skinete....sajt je na srpskom....uclanite se-napredovacete lakse....
 
Pa dobro, lepo je to sto radis, ali nemoj bas da ocekujes da ljudi padaju u nesvest od odusevljenja. Sam izgled sajta ti je malo, da kazem, naporan, sljasti previse za moj ukus. A sadrzaj, pa recimo da danas u qbasicu rade mozda samo ucenici osnovnih ili srednjih skola. Za pocetak ja vise preferiram turbo pascal ako bas mora da bude u DOS okruzenju, odnosno Delphi u Windowsu.
Znaci, lepo je to sto radis, samo napred, samo malo 'pomiri' boje.
 
Da Pjer_Nis ne rece da pogledam ovo iz IE, nerovatno nikad ne bih provalio kako taj sajt stvarno izgleda.Trebao bi da ga pogledas iz Opere.

U Qbasic se ne razumem ali u webdweing pomalo.Gledao sam source i nisam mogao da verujem.
Sajt si 100% radio u wordu.Zato Opera ono ni ne moze da prevede , a cisto sumnjam i da bi FF mogao.
Dizajn ~ katastrofa.
Nema ljutnje ja ti ovo dobronamerno kazem.Slova su ti prevelika,boje ne povezane.
Odvoj jedan sat vremena i samo surfuj interenetom i otvaraj nasumicno neke sajtove i kad naidjes na neki modernog dizajna a da mozes tvoj tekst da uklopish u njega samo ga prekopiraj.
I nikako ne radi u Wordu sajt, vec nabavi neki HTML editor.
pozz
 
U Netscape 8 ni ne skida slike, tako da se vide samo prazni slotovi za slike, koje seu se negde "pogubile" u "cyberspace"....

Sto neko rece boje sljaste, sve raznizano, zastareo jezik koji se nudi,... Sve u svemu, ajd' lepo iz pocetka, ali se okani Worda za pisanje HTML! To jednostavno vise ne prolazi vec mnogo godina unazad...

Zao mi je sto moram da kazem, ali nista ne valja. Jedino se nadam da ces kritike shvatiti kao dobronamerne, pa ces se vise truditi da naucis.
Zapamti, sajtovi se prave zbog posetilaca, a ne zbog sebe samog da u njima uzivas. Recimo, ovakav sajt nemam nameru nikad vise da posetim. A to je steta, zar ne, ako takvih bude mnogo? Onda si dzabe radio.
 
Dakle ocena je: Ah ocaj je blaga rec?OK,hvala na podrsci i pohvalama :)
CodeMaker pa ti "odvaljujes programiranje "onaj sajt i nema zbog cega da te privuce....inace jedino sto je on privukao je nekoliko prozivki u skoli na racun zaludjenosti autora.
Svatio sam dve stvari
1.Moj je sajt bezveze. Ali cu da menjam,menjam dok ga neizmenjam.....
A sa vasom opstom konstatacijom da je sajt pravljen u wordu,malo ste se zajebali(pravio sam preko Ofiice Publisher-u stvari).
2.Vecina drugova receda sam prso,a devojcica da je "tolerantan"-znaci laze.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja cu ga pravim ponovo preko VB .Jel bi funkcionisalo to takoj? :)
P.S.codemaker odgovori na svaku moju temu-a bre kako to postizes?
 
toxi:
P.S.codemaker odgovori na svaku moju temu-a bre kako to postizes?
Pom prirodi poasla sam konstantno na internetu 24/7/52 sistem :(
Pola vremena provodim u komunikaciji sa klijentima, pa eto, razonode radi, skrenem na Krstaricu i pratim ono sto me zanima :)

Inace, ne daj se, mozes i bolje, svaki pocetak je tezak! Da je Pele odstao kad promasi i prigovore mu, nikad ne bi posao PELE :)
 

Back
Top