sve ili nista

baby_boo

Početnik
Poruka
8
Da li smatrate greskom kada devojka na samom pocetku veze spava sa deckom?
Da li onda nestaje neka car u predstojecem vremenu te veze?
Ili bi trebalo da ne suzdrzavamo svoje zelje i uradimo stvari koje u tom momentu zelimo(iako je teoretski rano) i jednostavno pustimo svoju strast da govori?Mozda ne bi trebalo da odolevamo sexu samo zbog nekog nepisanog pravila,vec se prepustimo svojim emocijama...ili?
 
kad sam bila mladja(dobro nisam sad nesto mnogo starija),meni je to bilo ne zamislivo da spavam sa deckom sa kojim nisam u vezi bar dva meseca...
sad...ma opustencija...
ako mi se svidja zasto da ne,nece se izgubiti car mislim da je bas suprotno...
u svakom slucaju podrzavam svaciji izbor,pa tako i taj samo je pitanje da li muskrci takve devojke smatraju "fuksama"ili cime vec ili i oni to podrzavaju...
 
Smatram da nije dobro ne iskontrolisati strast koja je trenutna, jer bi te vecina muskaraca olako (olako, ne lako) shvatila, tj. moje misljenje je da treba igrati hard to get bar neko vreme.
 
baby_boo:
Da li smatrate greskom kada devojka na samom pocetku veze spava sa deckom?
Da li onda nestaje neka car u predstojecem vremenu te veze?
Ili bi trebalo da ne suzdrzavamo svoje zelje i uradimo stvari koje u tom momentu zelimo(iako je teoretski rano) i jednostavno pustimo svoju strast da govori?Mozda ne bi trebalo da odolevamo sexu samo zbog nekog nepisanog pravila,vec se prepustimo svojim emocijama...ili?


Pa sta bi trebalo cekati starost kad mi zubi poispadaju?
Sad bi mogao cekati neko vreme od 10-tak dana, a ako i posle toga neda onda magla, jer nisam je ni trazio da bi drkao to mogu i bez nje.
Samo tu sve zavisi na cemu se zasniva veza, ako sam s nekom ultra dobrom sponzorusom onda mi mora dati odmah (jer dok neko placa, drugi yebe), a ako je normalna opet nebi trebalo preko 15-tak dana (ako se njoj to ne radi sta ce onda samnom).
Mada koliko se ja secamn dosta tih cura glumi kao neda svom novom decku dok se sa bivsim unistava od seksa, i onda taj novi ispada mulac.
 

Back
Top