Volite li vino ?

bila sam juče u TEMPU
dakle veliki izbor raznog vina.
imaju čak i dom perignon:p
što me jako iznenadilo,košta oko 8000 što je tu i tamo ok cena.
dakle,kalifornijska, mexička, španska,italijanska,i francuska vina.
jeftinija oko 400 dinara. ima ih i od 1500...pa tako.
nisam se nešto udubljivala u cene, ali eto,ljubitelji da znate da ima divnih vinca ca tamo.p
 
To je negde normalna cena perignona do godista tamo negde..mislim da 1980tog. E od te godine cena se naravno podize na sitnih 250e.
A da, da dodam...da li je iko probao slovenacko vino Kraski teran? Ukoliko budete imali sanse obavezno probajte..divota. Uz prsut i masline pravo uzivanje svih cula.
 
Ah, pa sta ima lepse od dobrog crvenog vinca, voljene osobe pored vas i pucketanja vatre iz kamina....
Obozavam vino....kazu dok me je mama nosila u stomaku da je samo vino trazila da pije u lucidnim momentima.... i kao sad to ima neke veze. Ma sta znam....
 
Nisam neki poznavalac, ali ponekad volim da popijem domace crno i siru :P

Mada, pre neki dan smo klopali pastrmku na zaru i casa belog mi je savrseno legla :-).

Jedino sto ne valja u celoj prici je sto me lako "hvata" :?
 
Ne volim vino i nikad ga nisam ni pijo. Jednom sam samo popio malo vise Pro Corde-a jer je imalo neverovatno udan ukus koji mi se svideo. Svaga druga flasha posle istog tog Pro Corde-a nije bila kao ta.
Ponekad samo sampanjac...mada i to retko. Posto sam prestao da konzumiram alkohol verovatno vino necu ni piti.
Averziju prema vinu sam stekao jos kao klinac kada sam slusao starije kako od vina mozes najvise da se upropastis. Zato sam ga uvek izbegavao.
 

Back
Top